Autor Wątek: Deadpoint- guitar playthrough SCHECTER LOOMIS 6 STRING  (Przeczytany 4598 razy)

Offline nergal86

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
    • DEADPOINT
Witam. oto moje drugie video na ktorym gram numer Deadpoint. Zapraszam na wizualna prezentacje Schectera loomisa 6 oraz mojego customowego halfstacka Engla.Utwor zostal nagrany ok rok temu wiec nie jest to brzmienie pochodzace z prezentowanego sprzetu!

« Ostatnia zmiana: 19 Cze, 2013, 12:53:26 wysłana przez nergal86 »

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Pierwszy riff toczka w toczke z Buehehłota :D Fajnie video zrobione!
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Czy ja mam tylko takie wrażenie, że wiosła bardzo wtyczkowo brzmią? Chyba już taka charakterystyka Engla

Offline nergal86

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
    • DEADPOINT
no wtyczkowo bo to wtyczki a nie prawdziwy wzmak jest nagrany:) Ale zapewniam ze engielek kurwi jak zly!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Ahahahahaaahahahaha xD
mniut i piah

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Franq

  • Gość
A na jakiej gitarze nagrane ?  ;D

Spoiler

Offline nergal86

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
    • DEADPOINT
Widze ze jest beka, spoko. Znawcy tematu nie slysza ze to jest domowa produkcja... i zdziwie was jescze bardziej:) bebny to nie pearl reference ani yamaha oak custom tylko midi. dacie wiare:) a tak powaznie filmik jest tylko po to zeby zaprezentowac nowa gite ktora niedawno zakupilem bo w necie nie ma ani jednego schectera loomisa 6 zeby sobie obadac.STAD TYTUL

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Wydaję mi się, że chyba nikt nie pomyślał, że gary macie naturalne. Ale mogę się mylić.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline nergal86

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
    • DEADPOINT
Ironia moj drogi...

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
To ja może sprostuję całość.

Cytuj
Prezentuje tutaj schectera loomisa 6 string i moj half stack engla

Cytuj
Czy ja mam tylko takie wrażenie, że wiosła bardzo wtyczkowo brzmią? Chyba już taka charakterystyka Engla

Cytuj
no wtyczkowo bo to wtyczki a nie prawdziwy wzmak jest nagrany:)

half stack engla - a nie prawdziwy wzmak
Wrzucasz nam prezentację Engla, następnie piszesz że to wtyczka, a w międzyczasie Siara myśli że to Engl :D
To mnie osobiście rozbawiło najmocniej xD
Równie wesoła jest prezentacja Engla w której gra wtyczka, dlatego Fraq pyta się czy chociaż było na tej gitarze nagrywane ^^

Poza tym krótko na forum jesteś, w przeciwnym wypadku byś wiedział że wszyscy obecni w tym wątku uprawiają home recording.
Ale żaden z nas nie nagrywa na VST a później nagrywa filmik z Englem ^^

Ale rozumiem, bo wszedłem na FB, chciałeś nam się pochwalić pięknym customowym wykończeniem kolumny!
Zaprawdę powiadam Ci, jest powalające!
mniut i piah

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
No bo brzmi jak wuj wtyczkowo, ale skoro było napisane, że Endżel gra to, se myśle, że pewnie ktoś wujowo ukręcił wzmaka i miksa. A tu psikus :)

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Co za różnica czy wtyczka czy nie.

Całkiem fajna kompozycja, podobała mi się solówka, najsłabszy wydał mi się chórek ale tak poza tym fajnie :)


Faktycznie riff po intro behemotowy ;)

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Ale sie dojebaliście.

Plejsru miało być, to jest.
Miało robić wrażenie, jako takie robi. A na pewno engl w tym pomaga.

Jak oglądacie teledyski to też robicie gównoburze, że w kadrze stoi 9 paczek 412, a na lajwach grają na jednej czy dwóch ?

Offline nergal86

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
    • DEADPOINT
Tytulem sprostowania- filmik nazywa sie schecter loomis 6 string, chcialem tylko zaprezentowac gitare ktorej nikt jescze n YT nie pokazywal. Engl stoi tam po to zeby pokazac efekt mojej wielogodzinnej pracy nad scustomowaniem racka i paki w nawiazaniu do wrzucenia zjdecia owego engla na profilu Engl amps. Gity JAK SLYSZCHAC sa z wtyczek, utwor ma 1,5 roku i zostal nagrany wowczas na ibanezie j custom (na emg 81). Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie bo nie byl to film zatytulowany- engl savage120, ocena mixu i brzmienia pieca tylko zwykle guitar playthrough dla zajawki. Krytyki jak najbardziej sie nie boje i mozecie smialo pisac co wam sie nie podoba ale fajnie jezeli jest ona merytoryczna i w jakis sposob konstruktywna
Amen.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair


Rozjebałes mnie. Amen.
« Ostatnia zmiana: 18 Cze, 2013, 12:44:29 wysłana przez Lothar »
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Witam. oto moje drugie video na kotrym gram numer Deadpoint. Prezentuje tutaj schectera loomisa 6 string i moj half stack engla


SŁOWO KLUCZ PANOWIE, OTO ROZWIĄZANIE HYDROZAGADKI!!!


Spoiler
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Televisaur

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Televisaur
hehhehehe, a to że TYLKO sześć strun ma to nikt się nie przypierdolił?

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Najs! Temat jest o gitarze, którą widzimy, ale nie słyszymy oraz widzimy fajny wzmacniacz, ale słyszymy coś tam, tego ten...
Dobrze, że nie dojebałem, że coś ten szekter nie brzmi szekterowato, ale że pewnie 6 tak mają :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Hahahahahahaha, to najgłupsza reklama zespołu, jaką kiedykolwiek widziałem, nie wiem czy to był troll z tym Ibanezem, ale jeśli napisałeś to na poważnie, to nie ogarniam, po co to pisałeś. To był samobój... Strzelbą, jak Kurtęłę Kobęłę

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Konstruktywna krytyka? To nie jest "playthrough dla zajawki" tylko MiniPlaybackShow.

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 189
    • NailbombAudio
no jest to troche zwodnicze, jak gitara wyglada to sobie moge zobaczyc na stronie szektera, za to najbardziej atrakcyjne w tego typu filmach jest poznawanie brzmienia sprzetu. teraz bede mial paranoiczny strach ze jak typ ogrywa les pola ktorego chce kupic to tak naprawde gral na ibanezie przez vst. zwałson

Offline nergal86

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
    • DEADPOINT
Opis zmieniony wiec przestancie juz sie tak napinac. Jestem w szoku jak bardzo do**baliscie sie , widocznie taka specyfika forum,jestem swiezak wiec nastepnym razem kazde slowo w opisie i w kazdym komentarzu bede wazyl zeby nie naciac sie na fale hejtu. Ja akurat nie uwazam ze guitar plejsru musi byc zarazem probka brzmieniowa, testem sprzetu na ktorym sie gra. Mialem inna koncepcje na filmik ,zrobilem jak uwazalem i jak umialem. I nie uwazam rowniez ze gite sobie mozna obadac na stronie schectera gdzie wrzucone sa 2 gowniane zdjecia. ja sam przed zakupem usilnie probowalem znalezc jakas prezentacje tej gity ale niestety nie znalazlem wiec pomyslalem ze fajnie bylo by cos takiego zrobic dla potencjalnych nabywcow. Anyway jak ktos przymierzajacy sie do jej kupna z okolic Wroclawia chcialby sobie ja pomacac i obadac to serdecznie zapraszam.
Jestesmy tu na forum bo kazdy ma podobna zajawke a nie po to zeby sie srac do kazdego i obrzucac blotem jego wielodniowa prace nad czyms. Jezeli kto gdzies dal plame to napiszcie mu priv zeby doprecyzowal, inaczej zredagowal post i tyle,,,

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
2611 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Cze, 2013, 13:35:41
wysłana przez nergal86
7 Odpowiedzi
1689 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2013, 21:23:09
wysłana przez spleenpoland
2 Odpowiedzi
989 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2014, 18:32:58
wysłana przez hub
12 Odpowiedzi
3428 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2015, 14:16:33
wysłana przez nergal86
0 Odpowiedzi
2035 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2016, 18:43:34
wysłana przez nergal86