Autor Wątek: [Incarnal] Black Tongue Lithany - guitar playthrough  (Przeczytany 1660 razy)

Offline spleenpoland

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Witam ponownie!

Dziś chciałbym pochwalić się naszym najnowszym video zawierających gitarowe "playtrough" wersji demo utworu "Black Tongue Lithany" z nadchodzącej płyty kapeli Incarnal. Komentarze mile widziane!



www.incarnal.pl
pozdrawiam!

Offline OfensywnyRondel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 412
  • podstępny wysłannik kalafiora
Drop A? Wykonanie fajne, muza nie moje klimaty ;)
nie lubie placki

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Patrząc po ilości wyświetleń to nie jesteście jakoś bardzo popularni. Do czego zmierzam - jaki jest sens dawać plejsru przez kapele o których nikt prawie nie słyszał? Rozumiem że jakieś giganty dają to dla fanów w formie "i tak jesteś za głupi żeby to sobie rozpracować więc ci pokażemy" "zagraj z nami".
Tak więc pytam - czy to jest udowadnianie że umiecie zagrać to co nagraliście? :D


Ale muzycznie podoba mi się. Co to za ibek?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Patrząc po ilości wyświetleń to nie jesteście jakoś bardzo popularni. Do czego zmierzam - jaki jest sens dawać plejsru przez kapele o których nikt prawie nie słyszał? Rozumiem że jakieś giganty dają to dla fanów w formie "i tak jesteś za głupi żeby to sobie rozpracować więc ci pokażemy" "zagraj z nami".
Tak więc pytam - czy to jest udowadnianie że umiecie zagrać to co nagraliście? :D


Ale muzycznie podoba mi się. Co to za ibek?

Nagrali bo im się chciało. Nie widzę w tym nic zdrożnego a nawet popieram jeśli potrafią grać.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jasne, ja też nie uważam żeby było to coś złego, bo pokazują jakiegoś tam skilla i fajniej ogląda się coś takiego niż chujową koncertówkę czy slideshow pod utworem. To było ogólne zapytanie, w żadnym wypadku zarzut. Po prostu nie do końca kumam samą ideę playthrough kapel, które nie są jakoś szczególnie popularne.
B ( o ) ( o ) B S

Offline spleenpoland

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Już odpowiadam! :) tak jak stwierdził Lothar, nagraliśmy, bo po prostu chciało nam się to zrobić, być może dzięki temu filmowi usłyszy o nas więcej osób i kiedyś, oby, będziemy popularni, a może i nie :) podchodzimy do tego na luzie, tak wypełniamy swój wolny czas, mając nadzieję, że chociaż garstce osób spodoba się to, co robimy. Dziękujemy bardzo za uznanie i do zobaczenia kiedyś na koncertach!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Po prostu nie do końca kumam samą ideę playthrough kapel, które nie są jakoś szczególnie popularne.

Dla mnie to wlasnie sposob na promocje. Gitarowe nerdy chętniej obejrzą plejsru niz videoklip. imo.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline spleenpoland

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Drop A? Wykonanie fajne, muza nie moje klimaty ;)
Dokładnie tak!

g-zs:

jest to Ibanez RGIR27E Iron Label, z floydem ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Gru, 2013, 21:25:26 wysłana przez spleenpoland »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
27 Odpowiedzi
4456 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Cze, 2013, 14:21:42
wysłana przez lupus
1 Odpowiedzi
983 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Gru, 2013, 21:55:17
wysłana przez Omlet
2 Odpowiedzi
983 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2014, 18:32:58
wysłana przez hub
9 Odpowiedzi
1611 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Mar, 2015, 21:35:30
wysłana przez Dale Cooper
12 Odpowiedzi
3416 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2015, 14:16:33
wysłana przez nergal86