Autor Wątek: Ciekawostki z niebieskiego dywanu  (Przeczytany 365720 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
W takim razie po znajomości jestem gotów dokonać utylizacji za darmo, taki prezent na święta :)
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Mi tam się ten set SD podobał. Był inny niż jakiekolwiek BKP, zdecydowanie bardziej oldschoolowy niż modern selektywne bernakle, mocniej thrash niż djent. Momentalnie na myśl przychodzą klimaty, które gra Englund, czy Merrow faktycznie i dla tego typu grajków ja zdecydowanie polecam, chyba nawet bardziej niż Nailbomby czy Blackhawki.

Żeby nie było, że odkupuję dla niepotrzebnej nikomu opinii: Jarek otworzył zakład pogrzebowy


Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Dajcie jakąś focię tego Lizorda niebieskiego :love:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Ale o zzo chozzi??

Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Jarek otworzył zakład pogrzebowy

To już wiemy co się dzieje z konkurencją / niewygodnymi świadkami / męczącymi klientami / (...uzupełnić...w... razie...potrzeb...)

:D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Takie nowe cuś jest w trakcie przygotowań . Mały oddech od wariackich kształtów.






Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Hmmm, skądś znam te wiosła....
Spoiler

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ze tak brzydko sie wypowiem, chyba Cie poyebało ;)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Takie nowe cuś jest w trakcie przygotowań . Mały oddech od wariackich kształtów.

( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)

I takie fajniutkie wklejeczki deseczki i klocuszki.
Pomysłowe ciekawowe fajnie sie paczy. 
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
@mastEr_eXplorer To samo można powiedzieć praktycznie o każdym tele-podobnym wiośle (bo i skąd niby Mayo czerpał inspirację...) A tu mamy przecież zupełnie odmienne od Legenda rogi, inna główka, finisz zapowiada się surowiej niż w Mayo.


Mnie się podoba ta główka, tak bałdzo bałdzo. No i drewniany pickguard to czysta zajebistość.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
W kategorii tele, to do Legenda bardzo daleko. Już prędzej "pickguard" kojarzy się trochę z MM Majesty, ale też całkiem inaczej wykorzystany pomysł. Bardzo niecierpliwie czekam na efekt końcowy!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ten pickguard-top kryje pod sobą komorę której konstrukcja w zasadzie nigdy nas nie zawiodła , główka będzie maczing z pickguardem , to tak w ramach ciekawostek. 

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Takie nowe cuś jest w trakcie przygotowań . Mały oddech od wariackich kształtów.

( Obraz usunięty.)

Telebanez!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Widze , ze da sie porownac wszystko do wszystkiego , no ale ok niech wyobraznia dziala ;)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
@commelina - to jakieś jednorazowe wypsuty (te telepodobne cudo i superstraty) czy zamierzacie wprowadzić w główną linię zamówień? Bo jak tak patrzę to ostatnio rozwijacie się z tym nawet bardziej niżbym śmiał przypuszczać :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Mistrzostwo. Chcę taką! Białą z czarnym pickuardem i hebanową podstrunnicą! Sam chciałem się ostatnio zabrać za projektowaniem Tele i prawie taką samą miałem wizję w swojej głowie. Swoimi pomysłami podzielę się na pw. :D
Czarny  to hebanowy , zero plastiku w tym wiesle zadnych bindingow ..... poki co , jedynie karkasy w pipakach  dopuszczamy plastykowe . A z kolorystyka cozes pan wymyslil poki co nie bedzie tak latwo przy tych zalozeniach . Ta plytka jest wklejona na rowno zeszlifowana , zycze powodzenia w malowaniu ;P

Posty połączone: 13 Gru, 2014, 16:42:45
@commelina - to jakieś jednorazowe wypsuty (te telepodobne cudo i superstraty) czy zamierzacie wprowadzić w główną linię zamówień? Bo jak tak patrzę to ostatnio rozwijacie się z tym nawet bardziej niżbym śmiał przypuszczać :)
Raczej rynrek zadecyduje za nas co z tym dalej bedzie
« Ostatnia zmiana: 13 Gru, 2014, 16:42:45 wysłana przez commelina »

Orange

  • Gość
Takie nowe cuś jest w trakcie przygotowań . Mały oddech od wariackich kształtów.


( Obraz usunięty.)

Dygnął mi...

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
@commelina a główka w rewersie wchodzi w grę przy tym modelu?

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Nowy gas incoming. @commelina czy body rozmiarowo podobne do blackata/raptorałke czy raczej do normalnego tele?
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cicho być sprzętowa nierządnico babilońska! :D

A jeśli to jest podobne do czegokolwiek, to do tej ibanezowej krzyżówki telesa z rg (nie pamiętam symbolu).

Straaasznie jestem ciekaw efektu końcowego :)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@youshy  poniżej nałożenie korpusu względem 24 progu
Czarne to nasze nienazwane, czerwony to kocur, niebieski raptor, a orydżinal tele zielone.



Raptor z tyłu jest krótszy o 2cm .

@krzy1125   wresja w rewersie jak najbardziej. Natomiast nie chciałbym, by zrobił sie z tego i z Kallisti pojemnik do którego można wrzucić cały dobytek.  Toż samo planujemy z drewnem, chcemy by było spójne, bez zbędnych wydumek, które nie wnoszą nic kompletnie nic do jakości instrumentu oprócz widzimisie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
I chooj!
Paczki z głów!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
@youshy  poniżej nałożenie korpusu względem 24 progu
Czarne to nasze nienazwane, czerwony to kocur, niebieski raptor, a orydżinal tele zielone.

( Obraz usunięty.)

Raptor z tyłu jest krótszy o 2cm .


Podoba mi się. W końcu pierwsze supertele, które w łapach nie będzie wyglądać jak zabawka :D Bardzo jestem ciekaw jak to dalej będzie szło. Most hipshota?

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 13 Gru, 2014, 21:31:24 wysłana przez youshy »
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Skala to jest tutaj upierdliwa sprawa jak w headlesach. Zmiana skali powoduje konieczność zmiany kształtu płytki komory i takich tam więc ilośc skal zależna bedzie od zainteresowania. Zaczeliśmy od 25,5 a 8 w 27,5
dlaczego 27,5 akurat ? bo mi sie nawinęła ,  robiłę dla Tomasa nową rzecz i poszło z rozpędu a co ;)
Jeśli chodzi o body to jesion z bagien, jesion polski, wierzba z Bałkanów, na 8ki również grusza.
Gryfy klon palisander wege bubinga itd ale bez zbędnych fajerwerków. Zaczniemy jednak od czegoś co wg nas bedzie ciekawe. Ale tego dzisiaj nie pokażę bo nie mam fot.
Całośc na pewno nabierze rumieńców po nałożeniu lakieru, gdy drewno "odda" nam swój rysunek i koloryt.
Bedziemy próbować to w przyszłości barwić ale tak jak gitary klasyczne akustyczne nie bardzo odjeżdzają w tym wzgklędzie tak i tutaj marzy mi sie elegancja i powściągliwość.
Co do mostków to faktycznie Hipshot zapewne ABM . Może trochę klasyki ale ze zdecydowanie ciekawszych materiałów, być może gotoh. Jak wspomniałem wszystko zależy jak to się przyjmie na rynku.
To czego nie chce to Hannes, nie i chooi no nie brzmi mi to fogle a zekres dla low tuningu jest upośledzony.
Zadnych tomów i temu podonych szbciej  bigsby :P
« Ostatnia zmiana: 13 Gru, 2014, 21:48:11 wysłana przez commelina »

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Skala to jest tutaj upierdliwa sprawa jak w headlesach. Zmiana skali powoduje konieczność zmiany kształtu płytki komory i takich tam więc ilośc skal zależna bedzie od zainteresowania. Zaczeliśmy od 25,5 a 8 w 27,5
dlaczego 27,5 akurat ? bo mi sie nawinęła ,  robiłę dla Tomasa nową rzecz i poszło z rozpędu a co ;)
Jeśli chodzi o body to jesion z bagien, jesion polski, wierzba z Bałkanów, na 8ki również grusza.
Gryfy klon palisander wege bubinga itd ale bez zbędnych fajerwerków. Zaczniemy jednak od czegoś co wg nas bedzie ciekawe. Ale tego dzisiaj nie pokażę bo nie mam fot.
Całośc na pewno nabierze rumieńców po nałożeniu lakieru, gdy drewno "odda" nam swój rysunek i koloryt.
Bedziemy próbować to w przyszłości barwić ale tak jak gitary klasyczne akustyczne nie bardzo odjeżdzają w tym wzgklędzie tak i tutaj marzy mi sie elegancja i powściągliwość.
Co do mostków to faktycznie Hipshot zapewne ABM . Może trochę klasyki ale ze zdecydowanie ciekawszych materiałów, być może gotoh. Jak wspomniałem wszystko zależy jak to się przyjmie na rynku.
To czego nie chce to Hannes, nie i chooi no nie brzmi mi to fogle a zekres dla low tuningu jest upośledzony.
Zadnych tomów i temu podonych szbciej  bigsby :P


BAAAARDZO jestem ciekaw efektu finalnego, nawet sprawdzałem stan konta :P
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
23773 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2008, 15:47:32
wysłana przez Tolein
1 Odpowiedzi
1141 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2024, 09:50:02
wysłana przez wuj Bat