Autor Wątek: Ibanez Iron Label 8strings  (Przeczytany 23519 razy)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #25 26 Mar, 2013, 18:36:48 »
Witam,
Na www.guitarcenter.pl nie kupisz bo w ogóle nie mają ibaneza, dystrybutor ich zawiesił za zaniżanie cen, jechali bez praktycznie bez marży.  ...

Co to QWA znaczy "za zaniżanie cen", jakoś QWA nikt nikogo nie zawiesza "za zawyżanie cen" - co za kraj ja pierdzu, co za kraj ...

Zawiesza, zawiesza, niestety nie można oferować produktów danego producenta niżej MAP (minimal asking price dla nieingliszowych), które sobie wymyśli. A że w Polandii żeby się utrzymać trzeba nieraz sprzedać z zerową marżą lub nawet poniżej (!), to jak się producent kapnie to zawiesi i siema-nara. Niestety- jeszcze trochę upłynie nim nadgonimy braki ekonomiczne. Mam nadzieję, że dożyje...
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #26 27 Mar, 2013, 11:24:37 »
Niestety- jeszcze trochę upłynie nim nadgonimy braki ekonomiczne. Mam nadzieję, że dożyje...


Nie dożyjesz, gwarantuję. ;) Nikt z nas nie dożyje.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #27 28 Mar, 2013, 09:32:51 »
Witam,
Na www.guitarcenter.pl nie kupisz bo w ogóle nie mają ibaneza, dystrybutor ich zawiesił za zaniżanie cen, jechali bez praktycznie bez marży.  ...

Co to QWA znaczy "za zaniżanie cen", jakoś QWA nikt nikogo nie zawiesza "za zawyżanie cen" - co za kraj ja pierdzu, co za kraj ...

Bo to jest młody człowieku tzw niszczenie rynku. Nie mówię tutaj o rozsądnych cenach ale o dumpingu.

Offline CziMiCzanga

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #28 28 Mar, 2013, 09:56:42 »
Witam,
Na www.guitarcenter.pl nie kupisz bo w ogóle nie mają ibaneza, dystrybutor ich zawiesił za zaniżanie cen, jechali bez praktycznie bez marży.  ...

Co to QWA znaczy "za zaniżanie cen", jakoś QWA nikt nikogo nie zawiesza "za zawyżanie cen" - co za kraj ja pierdzu, co za kraj ...

Bo to jest młody człowieku tzw niszczenie rynku. Nie mówię tutaj o rozsądnych cenach ale o dumpingu.

Jasna sprawa ten Duping :) i niszczenie rynku, ale trochę nie jest to fajne, że możesz pojechać maxa w górę, ale w dół masz już szlabanik :) ... co innego innowacyjne rozwiązania i kasowanie za to klienta, to tak jakbyś zaczął robić modele 1:1 RG od Ibka i dodał do każdej gitary parę pięknych gołych cyców do popatrzenia na nie podczas ogrywania wiosła przez 45 min :) - takie innowacyjny "nowy" produkt, którego nie ma na rynku i walisz cenę 100% wyższą niż Ibek za taki sam model RG - no i co? A to, że nikt Ci słowa nie powie o cenie bo nie ma takiego czegoś na rynku, jesteś pierwszy więc możesz szaleć, nie ma odniesienia, bo są RG ale nie RG z cyckami  :)

Do czego zmierzam? może cena powinna być ustalana dla ALL THE FUCKING WORLD centralnie jak za komuny, a nie, e ten se da 5% a tamten 35% marży, qwa przecież to takie same wiosło tak czy nie?!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #29 28 Mar, 2013, 10:36:45 »
Tylko jak ktoś sobie zawyży cenę, to nikt mu towaru nie kupi. A jak przesadzi w drugą stronę, to przeciwnie. I to jest niszczenie rynku. Wydaje mi się, że o ile z zawyżonymi cenami rynek radzi sobie sam, to już z zaniżonymi nie za bardzo.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #30 28 Mar, 2013, 11:06:12 »
Czimiczanga = glowa-glowa
chyba nie ma sensu z nim dyskutowac prawda?
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #31 28 Mar, 2013, 21:11:19 »
A to przepraszam;)


Offline Coby Dick

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #32 29 Mar, 2013, 14:57:33 »
Siema wszystkim, temat widze trochę zszedł...z tematu. Mam tą gitarę dosłownie od kilku godzin i muszę powiedzieć, że póki co jestem bardzo zadowolony. Jeśli ktoś lubi, tak jak ja, gryfy ibaneza to mu siądzie i warto wspomnieć, że w najwęższym miejscu gryf jest tak szeroki jak w 6 w najszerszym. Wykonanie tez stoi na bardzo dobrym poziomie. Mam porównanie z prestige'm, na którym gram już kilka lat więc nie jest z d**y wzięte;p Tak więc podsumowując, po tych kilku godzinach wszystko wskazuje, że był to trafiony zakup. Więcej będę mógł napisać za pare dni/tygodni, jeśli ktoś będzie zainteresowany, czy jakieś nagrywki wrzucę.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #33 29 Mar, 2013, 15:18:42 »
 :fotki:

Offline Coby Dick

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #34 29 Mar, 2013, 17:16:16 »
A prosze bardzo. Robione kaloryferem.




Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #35 29 Mar, 2013, 17:54:14 »
Możesz coś więcej napisać o wykonaniu, jak ma się indonezja do prestige?

Offline Coby Dick

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #36 29 Mar, 2013, 18:12:21 »
No powiem szczerze, że nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Gryf ładnie wpasowany, progi na 4+, mogły by mieć nieco lepiej przyszlifowane krawędzie, żadnych trzasków itp. przy zmienianiu przetworników czy kręceniu potencjometrem. Jedyne co to akcja i menzura mogły by być lepiej ustawione, mimo, że dystrybutor (Meinl Roland) reguluje kiedy dostaje gitary, ale wiadomo, że takie rzeczy po kupnie sie robi. Z takich już bardziej kosmetycznych spraw to lakier bez zastrzeżeń, można powiedzieć lustro, binding mógłby być ładniej zrobiony no i widać delikatne przebarwienia na gryfie.

Powiem, że miałem obawy co do tego, że przyzwyczajony do prestige'a kupię wiosło z niższej półki i będe niemile zaskoczony jednak z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest bardzo dobrze, chociaż to jest tylko opinia i pewnie znajdzie się ktoś kto się kompletnie nie zgodzi.

Offline zadzior88

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #37 06 Kwi, 2013, 01:42:10 »
Całkiem fajnie się to wiosło prezentuje, skąd wyrwałeś jeśli można wiedzieć gdzieś w PL czy od Tumana? Znalazłem tu: http://www.musicuniverse.pl/ibanez-rgir28fe-bk,50,633.html cena  dobra ale nie wiem czy już mają na stanie?

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #38 06 Kwi, 2013, 08:23:18 »
A jak Giblartar się sprawuje? Myślałem nad 7 Iron Label ze stałym mostem.
HNGD:)

Offline Coby Dick

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #39 07 Kwi, 2013, 01:03:07 »
@zadzior88 w music & more udało mi się kupić i jeśli mówili prawdę to "udało" to dobre słowo. Mówili, że niemiecki dystrybutor ibaneza ma dostać 8 sztuk na niemcy i kraje dookoła i, że wszystkie "sprzedane" do sklepów ale, że mogą poprosić o przełożenie dostawy do jakiegoś kosztem ich bo mają klienta. Więc jeśli mówili prawde to żaden sklep w Polsce nie ma jej póki co na stanie, a dałem o 33gr więcej niż w sklepie, który podałeś ;)

@matisq ze stałych mostów miałem wcześniej doczynienia tylko z TOM, a tu z tego co wiem jest jakaś nowa wersja Giblartara, podobno pozbawiona wad, na które narzekali użytkownicy ale nie wiem jakie to bo wcześniej nie miałem z nim styczności. Ten konkretny jest bardzo wygodny mimo bezpośredniej przesiadki z edge pro.

Ogólnie powiem, że po ponad tygodniu jestem z wiosła mega zadowolony i póki co 6tek swoich nie ruszam nawet, więc jeśli tak dalej będzie to rozmyślę sprzedaż prestiga.

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #40 28 Kwi, 2013, 00:14:54 »
Jestes z Wro ? mozna to podotykac za browara

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #41 01 Maj, 2013, 21:01:35 »
...
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2013, 21:20:38 wysłana przez ChopZeWsi »

Offline Ewolter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
  • Opanuj swoj GAS!
Odp: Ibanez Iron Label 8strings
« Odpowiedź #42 02 Maj, 2013, 12:52:05 »
...

Chce  tez kupic ale jak jest okazja ograc to bym ograł.
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2013, 15:29:24 wysłana przez Ewolter »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
2433 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2012, 08:51:00
wysłana przez Yony
15 Odpowiedzi
8659 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Wrz, 2013, 12:56:24
wysłana przez vinz893
23 Odpowiedzi
10012 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2015, 13:31:10
wysłana przez blendamed
13 Odpowiedzi
7566 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2016, 08:37:29
wysłana przez commelina
8 Odpowiedzi
3957 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Mar, 2019, 11:28:53
wysłana przez Aremenius