Autor Wątek: [NSD] czyli Terror fioletowego nosorożca! /,,/,  (Przeczytany 7083 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No dooobra, ja kupiłem BFG za 2k i Spajdera za 1k ale to wcale nie oznacza, że te wyczyny da radę tak po prostu powtórzyć ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead


Cytuj
  I tak za taką kasę wolałbym jakieś MG chyba, ale to tylko spekulacje, bo na żadnym MG nie grałem to i nie wiem czy mi podejdzie :)

A wiesz ile się czeka na MG? ;) Bo i ja bym sobie Vintage sprawił, gdyby nie te "około dwa miesiące" :)

Trzy i to pod warunkiem, że podwykonawcy spierdolą obudowy do zamówień znajdujących się wyżej w kolejce;)

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Ok, nie chce MG :D

A tak bardziej w topicu, eksperymentnę wsadzę w moją 112 Creambacka. Greenback z mocą przewyższającą V30? Me likey! Greenbacki w 212 z Dual Terrorem ogrywałem w jakieś DIY pace półotwartej i mi się podobało bardzo, z tego co ogrywam na youtubie też IMO wypadają lepiej niż V30.

Zna ktoś je z autopsji? :)
« Ostatnia zmiana: 03 Mar, 2013, 00:23:15 wysłana przez mhrok lama »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Zależy czego oczekujesz. Ja się obsrałem na greenbacki kiedy jarałem się deathcore'em, NU i w ogóle chodziło mi o potężne modern pierdolnięcie. Teraz chodzi mi o coś z goła odmiennego, stąd V30 mnie cieszy, w dalszym ciągu bardzo chętnie ograłbym terrora na jakimś Greenbacku :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Orange

  • Gość
Nie kumam. Greenback jest bardziej vintage niż v30. Greenback jest w ogóle bardziej niż v30 przecież :D

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Ale ma mniej góry i takiego szczeknięcia jak V30, chyba o to Rachetowi chodziło, bo te numetalowe bandy majo taki skompresowany sound i Greenback chyba to umie robić. Co nie zmienia faktu, że nadal jest vintage'owy i fajniuchny :D Kurwa, dylemat w chuj, bo w podobnej cenie są, a ograć nie ma jak w mojej pace i z moim wszystkim :D




Ale nie no, fajne to w chuj :D Biere go chyba ;D
« Ostatnia zmiana: 03 Mar, 2013, 14:04:30 wysłana przez mhrok lama »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ej, te Creambacki, na filmikach, mi robią bardziej niż Greenbacki! Ograłbym, bo może nawet wolałbym od fał czszydziestki.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
No mi robi bardzo, szczególnie w tym filmiku ze Splawnem. Na filmikach porównujących V30 i Greenbacka też mi bardziej leży Greenback, v30 ma coś w sobie co mi nie pasuje. Ale jak sobie przypomnę jak terror kurwił pięknie z Harleyem Bentonem 212 na V30... :D Chuj, do odważnych świat należy, biorę Creambacka :)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Eh... To teraz muszę dymać do Krakau i ogrywać, tak?

:D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Tak :D Ale to w przybliżeniu za jakieś 2 tygodnie przy dobrych wiatrach jeśli uda mi się dogromadzić dwie stówki :D Przy okazji może byśmy się porwali na gejparty? ;)

ed:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=JzAsdyVA_Vc#t=113s

W tym widele fajnie słychać różnicę pomiędzy V30 a G12M. Greenback imo zjada obydwa głośniki w teście. G12M>V30>Classic Lead.
« Ostatnia zmiana: 03 Mar, 2013, 16:58:59 wysłana przez mhrok lama »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Kurwełe, ale że najfajniej na końcu chrupał Classic Lead, to mnie zdziwiło.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Akurat końcowe chrupnięcia w ogóle mi się nie podobają na żadnym spikerze, to też stwierdzam, że po prostu chujowy sound ukręcił :D Co w sumie nie znaczy, że Classic Lead jest złym głośnikiem ;)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Yo, przypomniałem sobie, że aparat ma możliwość nagrania, więc usiadłem i dosłownie w trzy minuty, bo mam co robić, nagrałem (krzywo :P) dwa riffy na domowych głośnościach. Da się ciszej, do sypialnianych, da się głośniej, do fajnych :)





A, gałkologia; nie wiem czy widać, jest niezbyt skomplikowana, tone i gain na maksa na prawo, vol baaaaaardzo mocno na lewo, tryb 15 Watt (różnica w głośności naprawdę minimalna, a w brzmieniu, imo, na plus).
« Ostatnia zmiana: 07 Mar, 2013, 01:15:32 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Arek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
Trochę pozazdrościłem, żałuję że to ma tylko 15w (a wierzę że mi byłoby za mało na próby)

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Trochę pozazdrościłem, żałuję że to ma tylko 15w (a wierzę że mi byłoby za mało na próby)

lol nope
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Trochę pozazdrościłem, żałuję że to ma tylko 15w (a wierzę że mi byłoby za mało na próby)

lol nope

lol nope x2 :D

Offline Arek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
Trochę pozazdrościłem, żałuję że to ma tylko 15w (a wierzę że mi byłoby za mało na próby)

lol nope

lol nope x2 :D

Potrzebuję czystego :) I żałuję, bo brzmi super. Ale w sumie nie ma co pierdolić, nie ogrywałem Terrora, a 20w MG nie ma co się sugerować.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Czysty robisz gałką i gryfowym. Powinno dać radę :)


Ed. Co ja bredzę, da radę :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Orange

  • Gość
Nie podoba mi się. Zepsułeś dobrego wzmaka. Tą gałką tone na maksa w prawo  :facepalm:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Przypadek, srsly, normalnie mam w okolicach godziny 13 ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Ptaszki ćwierkajo, że Krimbak kurwi 8) Bardzo vintage'owo i przyjemnie. Jak będę miał czym to poczynię jakąś chałupniczą próbkię ;)



ED:

KURWA MAĆ. O ile skok soundowy po zmianie głośnika był w chuj, to okazuje się, że paka dalej kurwa jest chujowa. CHUJ BY TO KURWA. Wypycham jej plecy watą tak jak jest w Harley Bentonie, jeśli to nie pomoże to spróbuję zmienić plecy z MDFu, który teraz jest, na sklejkę brzozową. Jak to nie pomoże to sprzedaje to gówno i biorę Harleya Bentona i chuj w dupę. A tak ryj cieszyłem z creambacka :facepalm:

Posty połączone: 14 Mar, 2013, 23:54:20
ed w zasadzie
« Ostatnia zmiana: 14 Mar, 2013, 23:54:20 wysłana przez mhrok lama »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
12328 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2011, 06:33:32
wysłana przez sify11
21 Odpowiedzi
10942 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2011, 17:14:12
wysłana przez mhrok lama
73 Odpowiedzi
31159 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2011, 21:38:42
wysłana przez mhrok lama
1 Odpowiedzi
4921 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Paź, 2011, 20:00:44
wysłana przez mondomg
22 Odpowiedzi
8157 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2013, 00:25:00
wysłana przez lwronk