Autor Wątek: [NGD] Flame EXG7 Transparent Graphite Burst Matt  (Przeczytany 29377 razy)

Offline danielWOLF

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Brzmienie idzie z łapy.
Myślę też poważnie nad D-sonikiem, albo Crunch Labem.

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Blaze Neck'a pod most polecam ja :D miałem tak w trzech różnych wiosłach i zawsze mi ładnie kurwiło.

Offline danielWOLF

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Brzmienie idzie z łapy.
Dobra, ale lipa to lipa, a olcha to olcha ;)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
sh6, nuff said
i always go full retard

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Dobrze radzę, dołóż te 70 zł i kup twardy case :)
No nie wiem. IMO Dobry gąbkowy będzie w nieekstremalnych warunkach chronił równie dobrze jak case, a będzie wiele razy wygodniejszy (można dzięki szelkom nosić na plecach, no i LŻEJSZY, bo Hiscoxy to już sprawa sporo większej kasy)

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Hiscox.. czytając to czuję się lepszy że go mam :D

 hujmode off :P

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Dobrze radzę, dołóż te 70 zł i kup twardy case :)
No nie wiem. IMO Dobry gąbkowy będzie w nieekstremalnych warunkach chronił równie dobrze jak case, a będzie wiele razy wygodniejszy (można dzięki szelkom nosić na plecach, no i LŻEJSZY, bo Hiscoxy to już sprawa sporo większej kasy)

Powiedz to swojej gitarze jak spadnie na nią np. head, gdy będzie w miękkim pokrowcu ;) True story, kumpel tak miał ;]

Offline danielWOLF

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Brzmienie idzie z łapy.
http://www.thomann.de/pl/thomann_egitarren_koffer_tweed.htm  a propos kejsu. Myślę nad tym, powinien się nadać? :)
« Ostatnia zmiana: 17 Sty, 2013, 13:37:54 wysłana przez danielWOLF »

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Dobrze radzę, dołóż te 70 zł i kup twardy case :)
No nie wiem. IMO Dobry gąbkowy będzie w nieekstremalnych warunkach chronił równie dobrze jak case, a będzie wiele razy wygodniejszy (można dzięki szelkom nosić na plecach, no i LŻEJSZY, bo Hiscoxy to już sprawa sporo większej kasy)

Powiedz to swojej gitarze jak spadnie na nią np. head, gdy będzie w miękkim pokrowcu ;) True story, kumpel tak miał ;]

To już chyba kwestia dbania o instrument i nie rzucania wiosła byle gdzie, oraz zostawiania go z 'bezpiecznymi' ludźmi ;)

Offline Edlin

  • Gaduła
  • Wiadomości: 137
Ja kupuje normalny pokrowiec gąbkowy bo jak na razie nie mam takiego sprzętu, żeby mogła mi go uszkodzić (patrz zajebista head) a nawet jeśli już gdzieś kładę gitę to staram się uważać. Co do pupów to myślę żeby wsadzić dwa eclipsy (w wersji bridge i neck) całościowo będzie mnie to kosztowało 700zł + robocizna od lutnika (nigdy się nie bawiłem elektronikom więc nie mam zamiaru grzebać w moim wiośle jako totalny laik, wolę wydać trochę kasy żeby było porządnie polutowane) Jakieś straplocki, klucze zostawię takie jakie są, za dużo zachodu na blokowane no i kasy brak a ten są całkiem przyzwoite.

Spoiler

Offline danielWOLF

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Brzmienie idzie z łapy.
Killswitch Engage. Dzisiaj dostała 10-64 zobaczymy jak to będzie grało.

Offline bazarel

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Na pewno nie Merlin Hellfire - wiem z doświadczenia. ;) Spróbuj może EMG 707X - :tak:

Dlaczego nie Merlin Hellfire?

Offline peterrw

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Myślę, że tak
Hellfire  są zajebiste do szatanskiego brutal death metalu itp,a do tego super tanie :P

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Dobrze radzę, dołóż te 70 zł i kup twardy case :)
No nie wiem. IMO Dobry gąbkowy będzie w nieekstremalnych warunkach chronił równie dobrze jak case, a będzie wiele razy wygodniejszy (można dzięki szelkom nosić na plecach, no i LŻEJSZY, bo Hiscoxy to już sprawa sporo większej kasy)

Powiedz to swojej gitarze jak spadnie na nią np. head, gdy będzie w miękkim pokrowcu ;) True story, kumpel tak miał ;]

To już chyba kwestia dbania o instrument i nie rzucania wiosła byle gdzie, oraz zostawiania go z 'bezpiecznymi' ludźmi ;)
Dobrze radzę, dołóż te 70 zł i kup twardy case :)
No nie wiem. IMO Dobry gąbkowy będzie w nieekstremalnych warunkach chronił równie dobrze jak case, a będzie wiele razy wygodniejszy (można dzięki szelkom nosić na plecach, no i LŻEJSZY, bo Hiscoxy to już sprawa sporo większej kasy)

Powiedz to swojej gitarze jak spadnie na nią np. head, gdy będzie w miękkim pokrowcu ;) True story, kumpel tak miał ;]

Tylko problem polega na tym, że wypadków nigdy nie przewidzisz i ty możesz postawić swoją gitarę w "bezpiecznym miejscu" ale ktoś może coś z nią zrobić i to nie chcący i to bezpieczne miejsce pójdzie się...

Jak byś wiedział, że się przewrócisz to byś się położył :)

Offline bazarel

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Nie no, nie jestem od Merlina:)
Od dwóch lat mam Hellfajera w Dean Vendetta 1.0 i spokojnie da się ładnie dzin-dzin a la djent wykonać, stąd moje pytanie. Dobrze znosi też tarcie kostki z fabryki Fear Factory dlatego uważam, że wbrew pozorom jest też bardzo uniwersalny. A w ogóle szykuję się do zmiany na właśnie takiego EXG i gdyby nie to, że 2 tygodnie temu zamówiłem MG Ravena (od znanego Pana Marka:)) to może ten byłby mój bo też go obserwowałem na stronie mayo...Wracając do tematu, planowałem do nowego exg wstawić "w ciemno" Hellfajke 7 ale po kilku wątkach z tego forum zaczynam się po prorostu nad tym zastanawiać. Co gorsza, w tematach ile wypowiedzi tyle propozycji, a to BKP (nailbomb czy painkiller), duncan itd. Dodatkowo Wuj Bat z pasywów kiedyś polecał właśnie do tego exg hellfire'a,tym bardziej, że prawdopodobnie grało u niego  to razem z Fendmessem, a to już blisko Ravena. W takim razie Isurez, co polecasz do tego wiosła-EMG 707X? W wątku o 707X ktoś też polecił Hellfire'a....
Aha, forum śledzę od kilku miesięcy i pisząc pierwszego posta zapomniałem się przywitać! Witam Wszystkich, dużo się od Was Panowie dowiedziałem. Dzięki

Offline Kuc

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
a niech Cię.... akurat sobie tę sztukę wypatrzyłem na stronie Mayo... no i ofc jak uzbierałem kasę to następnego dnia już była zajęta :D

Offline BetoNova

  • Gaduła
  • Wiadomości: 303
  • Wut?
    • Mein zespół
Dat Top... Gratki już sa sam wygląd lakieru :]

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
W tym badylu zajebiście robi SH-4 i BO pod mostem (sprawdzone in real)  ale to kwestia gustu i preferencji.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Prawda, SH4 miał Widek w dość niskim strojeniu w EXG7 i grało bardzo ładnie.
weimar guitar gently weeps

Offline danielWOLF

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Brzmienie idzie z łapy.
I dostał Sh6 - gra i buczy, ostry strzał jest. Polecam, zero muła.

Offline Intruz_PL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 49
Te wiosło leżało w mayo już od paździocha 2012.Sam nabyłem green edytion-Widek,bo jak zaproponowali mi ostatnie 5 sztuk bez kropek na gryfie z czego mi było bez różnicy.Cena trochę wyższa ale za takie wiosło,jak pisali wcześniej ludzie cena do jakości to się z tym zgodzę,dla mnie zrobiła wrażenie i nadal robi.Tych stockowych pików nie mam.Myślę sam nad Sh-4,Sh-5,Sh-6-z czego się dowiedziałem sh6 wersja neck fajnie nawet hula pod mostem,jak jest to nie wiem,mowa o neckowym w rg 7321.Jeśli masz jakieś próbki itp to na priva możemy się zgrac.

na fotce z casem,szczerze takie wiosło z taką decha i iśc z tym na próby gdzie salka mieści się kawałek to wole zaopatrzec się w coś miekkiego,hard case do transportu w trasę to ok,nawet z mahoniową yamką też nie za lekko nie ma a korpus lżejszy.
« Ostatnia zmiana: 06 Kwi, 2013, 07:05:03 wysłana przez Intruz_PL »
Nie liczy się tak naprawdę sprzęt,ale to co się ma głowie i palcach :)

http://4.bp.blogspot.com/-W7a_lCffgGw/URakDxPV-tI/AAAAAAAAJ1o/2x-oes4gdM4/s1600/jessica-alba.gif

Offline snapkejs

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 83

Offline Intruz_PL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 49
grafitowa jak i moja to są wykończenia mat jak widac zresztą
Nie liczy się tak naprawdę sprzęt,ale to co się ma głowie i palcach :)

http://4.bp.blogspot.com/-W7a_lCffgGw/URakDxPV-tI/AAAAAAAAJ1o/2x-oes4gdM4/s1600/jessica-alba.gif

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Góralskie kapcie zawsze spoko <ok>
mniut i piah

Offline danielWOLF

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Brzmienie idzie z łapy.
Wlacz osadzony player soundcloud


Ostrzegam, że nie umiem grać, ale frajda jest.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
56 Odpowiedzi
23753 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2012, 09:07:22
wysłana przez escape_artist
60 Odpowiedzi
25856 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Gru, 2011, 18:17:54
wysłana przez g-zs
20 Odpowiedzi
7956 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2013, 22:37:29
wysłana przez Przychlast
20 Odpowiedzi
7184 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2015, 23:42:16
wysłana przez Edlin
0 Odpowiedzi
9583 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2014, 22:42:50
wysłana przez Dale Cooper