Autor Wątek: strictly s7  (Przeczytany 13338 razy)

Offline peterrw

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Myślę, że tak
strictly s7
« 11 Sty, 2013, 18:17:55 »
Hej,niewiem czy było zobaczyłem ta siódemkę na youtube i spodobała sie mi.Miał ktoś do czynienia z takim wiosłem.Link http://strictly7.com/ola-englund/ Pozdro

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #1 11 Sty, 2013, 18:55:36 »
Pewnie ktoś miał ;)

Pozdro

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 037
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #2 11 Sty, 2013, 18:57:08 »
No jeden user stąd gra na nich regularnie :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #3 11 Sty, 2013, 19:03:53 »
Wró, nie wygłupiaj się
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #4 11 Sty, 2013, 19:49:12 »
Widziałem na żywo jedno z tych wioseł, więc można powiedzieć, że miałem z nimi do czynienia :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Orzech

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • Has Very Nice Guitars
    • Very Nice Guitars
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #5 28 Sty, 2013, 14:55:24 »
Są zajebiste... I kurde, nawet tanio.
Synthetic Blast https://syntheticblast.pl
Very Nice Guitars - mój sklep https://veryniceguitars.com

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #6 28 Sty, 2013, 19:51:02 »
Widziałem taką na jutiubie.

Stwierdzam chujowom główkie i za duży dolny cutaway.

Co wygrałem? :D

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #7 28 Sty, 2013, 20:20:36 »
Są zajebiste... I kurde, nawet tanio.

To kupi z zrób NGD bo w Polszczy takich gitar jest tyle samo co Daemonessów :)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline snapkejs

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 83
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #9 14 Lut, 2013, 21:07:15 »
juz bym nie kupil tego  :headbang:

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #10 16 Lut, 2013, 00:32:38 »
Są zajebiste... I kurde, nawet tanio.

Są takie zajebiste jak napisał Merrow :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #11 16 Lut, 2013, 00:47:37 »
Merrow już nie gra a Ola dalej podtrzymuje że to najlepsze gitary jakie miał w łapie


Na forum nikt nie macał ale i tak pojadą po rajtach całej firmie... następny hype
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 037
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #12 16 Lut, 2013, 01:12:26 »
Założymy się o dobry hajs, że jednak ktoś z tego forum grał na tych gitarach? ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #13 16 Lut, 2013, 01:27:47 »
Hmmm, hmm, hm.
Może on? http://forum.sevenstring.pl/profile/?u=2787 :D
Dawaj dobry hajs :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #14 16 Lut, 2013, 09:03:47 »
Dla Merrowa ze skervesenem by było bardziej do twarzy. Swoją drogą chyba każda firma miewa jakieś wpadki i czasami przechodzi przez coś podobnego. Z drugiej strony, mnożą się producenci, których gitary robią wrażenie tylko na zdjęciach.

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #15 16 Lut, 2013, 11:14:15 »
Na tym forum? Ja macałem 4 S7, wliczając dwa Solary - przy czym jeden to był prywatny Solar jednego z członków forum. Nie były wykonane "nieprawidłowo", ale też nie powodowały u mnie szczególnej ekscytacji. Keith zorganizował igrzyska wrzucając same zdjęcia bez komentarza dotyczącego otoczki, a przy takich historiach szczegóły są według mnie ważne. Gitary są niewybaczalnie źle wykonane i o ile wypadające/wystające progi to wada materiałowa podstrunnicy co niestety może się zdarzyć każdemu w jakimś stopniu to markery na podstrunnicy na złych progach są już niewytłumaczalnym niedbalstwem.

Dużo myślałem o tej sprawie, bo w jakiś sposób dotyka ona każdego mniejszego producenta gitar - już widać na orgu jak kolesie ostrzegają przed zakupami w małych firmach... Wziąłem udział w dyskusji na orgu, nieco najeżdżając na Keitha i rezultat tego jest dość dziwaczny.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #16 16 Lut, 2013, 11:35:59 »
Didejek nie przejmuj się to nie pierwsza taka sytuacja i nie ostatnia. Już tak było z Shermanem a potem z Hufschmidem.
Zasada jest prosta. Jak się ktoś pcha w promocję w internecie i szczególnie na fora międzynarodowe to nie może sobie pozwolić na tak słabą kontrolę jakości. Jeden niezadowolony klient potrafi rozpierdzielić marce dobre imię, pojedynczym negatywnym wpisem.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #17 16 Lut, 2013, 11:53:33 »
Nie przejmuję się - rezultat dość dziwaczny nie równa się "rezultat negatywny", zresztą napiszę Ci więcej na priv :). Jestem świadomy tego jak ważna jest jakość każdego pojedynczego egzemplarza jaki wychodzi z moim logiem, szczególnie małej firmy nie stać na takie błędy, dlatego czasami wolę gitarę dostarczyć z 2-miesięcznym opóźnieniem, ale mając pewność że klient będzie zadowolony (chociaż miałem już takiego zawodnika, któremu nic nie pasowało i w końcu zwrócił zieloną 8, która powędrowała potem do Freda).

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #18 16 Lut, 2013, 16:35:13 »
Generalnie nie podoba mi sie sposób załatwienia sprawy przez pana Keitha i w przyszłości nie chciałbym z takim czlowiekiem wspolpracowac. Sa inne sposoby na robienie sobie reklamy a stara dobra zasada " nie szkodzić " jest dla mnie podstawą w dzialaniu i w zyciu.

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #19 16 Lut, 2013, 17:03:58 »
A ja uważam, że nie należy wysyłać takiego bubla endorserowi. Tam były kropki na złych progach. Jak gadaliśmy o tym przez telefon to myślałem, że problem polega na tym, że nie są symetrycznie względem góra/dół podstrunnicy, ale oni oznaczyli złe progi. Wykorzystywali twarz Merrowa przez wiele miesięcy w materiale reklamowym, chyba ktoś mógł się pofatygować i sprawdzić czy 2 egzemplarze jego sygnatury które mu wysyłają nie są wolne od tak oczywistych błędów?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #20 16 Lut, 2013, 17:39:10 »
To wszystko prawda, i pod względem poszanowania przyjaciela czy klienta zgadzam sie z Tobą w 100%.  Jednakże elegancki swiat w moim mniemaniu załatwia to na swoim podwórku.  Dla mnie pierwsze jego zdania są w stylu "bardzo lubie tą ekipę ale mnie wkurwili, i ponieważ muszę być szczery i prawdziwy to musze to pokazać. "
Być może jeden wart drugiego , tego nie wykluczam, nie zmienia to mojego zdania ze tak sie nie załatwia takich spraw.


Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #21 16 Lut, 2013, 19:46:42 »
Tylko że Kejt  dostał 2 chujowe gitary. O ile przy pierwszej wpadce można być wyrozumiały, to przy dwóch nie ma się co rozdrabniać na subtelne zagrywki. Chociaż mógł to załatwić jednym zdaniem:
"Jestem gitarowym guru dla połowy świata więc, albo wystrugacie mi 10 perfekcyjnych gitar za -100% ceny, albo napiszę na swoim FB że jesteście spoko ziomale, ale gitary robicie do dupy. To jak będzie?"

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #22 16 Lut, 2013, 19:58:00 »
Jestem gitarowym guru dla połowy świata

Nigga please :facepalm:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #23 16 Lut, 2013, 19:58:17 »
Gdyby tak zrobił to byłby wsiokiem. :)

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Odp: strictly s7
« Odpowiedź #24 16 Lut, 2013, 20:22:27 »
https://www.facebook.com/keith.merrow1/posts/574565609238809

A ja myślę, że Keith jest spoko. Wielu ludziów właśnie widzi w nim autorytet i wzór, to też się interesujo, a on po prostu nie chce zachwalać marki, która potrafi tak zjebać sprawę. S7 dojebał do pieca przepuszczając taki babol, rozumiem, że mogło im się trafić gorsze drewno czego nie wykryli, ale z tymi kropkami coś jest nie halo.

[conspiracy Keanu mode]A co jeśli Kejf specjalnie zjebał swoje wiosła i porobił mało szczegółowe foty i ogółem pojechał po S7, bo Mayones dał mu grubą kasę, żeby to zrobił i jednocześnie chwalił ich wiesła? :o [/conspiracy Keanu mode] :D
« Ostatnia zmiana: 16 Lut, 2013, 20:27:33 wysłana przez mhrok lama »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
5368 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2011, 16:45:01
wysłana przez Harbinger
23 Odpowiedzi
12900 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2012, 22:08:32
wysłana przez Drevniak
22 Odpowiedzi
12319 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2012, 20:44:55
wysłana przez Orange