Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2502576 razy)

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 312
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11700 29 Sty, 2020, 13:13:02 »
Ładny ten Loomis - tylko cena... 4,5 bym dał:
https://www.thomann.de/pl/jackson_pro_jeff_loomis_kelly_ash_bk.htm

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11701 29 Sty, 2020, 18:26:57 »
Compound radius, NTB, Floyd. Wart ceny.
Paczki z głów!

Offline polec

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11702 30 Sty, 2020, 11:25:37 »
A to jest Mehiko czy gdzieś dalej je klepią?

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 312
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11703 30 Sty, 2020, 12:40:42 »
No nie wiem czy Pro Series teraz nie są robione w Indonezji.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11704 30 Sty, 2020, 14:21:12 »
A on nie miał dożywocia u schectera?

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11705 30 Sty, 2020, 17:59:38 »
Bo to jest 125ccm z chorobą wieku dziecięcego i dokładnie to mnie w nim jara :D
Spoiler

Pytanie na chuj ci 125, za miesiąc będziesz chciał sprzedać. Ja na 250 wytrzymałem rok.
Coby się wkręcić bo na razie szkoda mi bezterminowego prawka na B (chyba pójdzie się yebać jakbym zrobił na A) to raz a dwa większy motur to i wincyj piniondz, także tego...jak łyknę bakcyla to bankowo zrobię A i przesiądę się na większą maszynę ale póki co, na wieśle jak zaczynałem to też nie od razu fendera kupiłem :D
Swoją drogą takie cuś też mi się marzy

Rany ten warkot, uff...

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11706 30 Sty, 2020, 18:21:38 »
hmmm mam tylko nadzieję że nie zakładasz że wsiądziesz na 125 i bez przygotowania (bo można na kat. b) sobie będziesz jeździł na motórze. Bo jak tak to odradzam, nawet do 125 w ten sposób podchodzić... To jest bardzo inna bajka, i jak nie kurs na prawko to jazdy doszkalające z dobrym instruktorem koniecznie weź.

A co do pieniędzy to kwestia tego czy kupisz nowy czy używany, za cenę nowego KTMa na pewno coś fajnego można wyhaczyć.

E: zresztą, biorąc sie za moto zapomnij o argumencie że za drogo bo to niezależnie od pojemności studnia bez dna. Na ubranie na początek też się przecież kasę w tysiącach liczy, a potem zawsze czegoś brakuje;)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11707 30 Sty, 2020, 18:36:08 »
hmmm mam tylko nadzieję że nie zakładasz że wsiądziesz na 125 i bez przygotowania (bo można na kat. b) sobie będziesz jeździł na motórze. Bo jak tak to odradzam, nawet do 125 w ten sposób podchodzić... To jest bardzo inna bajka, i jak nie kurs na prawko to jazdy doszkalające z dobrym instruktorem koniecznie weź.
No co to to na pewno nie. Pierwotny plan jest taki, że wywiozę to moto za miasto na działkę i tam mnie stryjo wyszkoli. Kurs też biorę pod uwagę.
I jednak jakikolwiek motur bym nie kupował to ciuchy i sprzęt tak czy owak trzeba dokupić także to to nie robi żadnej różnicy :D Póki co chcę tylko uniknąć robienia prawka na A. Przynajmniej do czasu aż mi przymusowo wymienią prawko czy cuś...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11708 31 Sty, 2020, 00:33:21 »
Pierwotny plan jest taki, że wywiozę to moto za miasto na działkę i tam mnie stryjo wyszkoli.

Paczki z głów!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11709 31 Sty, 2020, 01:06:28 »
Noo szkolenie przez stryja na działce brzmi źle, już widzę jak przeciwskręt i kierowanie wzrokiem ćwiczysz. Idź na kurs, potem mi podziękujesz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11710 31 Sty, 2020, 01:13:36 »
Noo szkolenie przez stryja na działce brzmi źle, już widzę jak przeciwskręt i kierowanie wzrokiem ćwiczysz. Idź na kurs, potem mi podziękujesz.

Rozwiniesz?
Paczki z głów!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11711 31 Sty, 2020, 01:22:37 »
Noo szkolenie przez stryja na działce brzmi źle, już widzę jak przeciwskręt i kierowanie wzrokiem ćwiczysz. Idź na kurs, potem mi podziękujesz.

Rozwiniesz?

Motocykl pojedzie tam gdzie patrzysz, jak się zagapisz na drzewo czy inna przeszkodę, to w nie raczej walniesz. Tak samo z poboczem, a naturalny odruch jest taki że patrzysz na niebezpieczeństwo - a tu nie wolno:) Jak zwał tak zwał, ale na działce tego ani nie doświadczysz, ani nie poćwiczysz. Jak i wielu innych rzeczy, typu kontrola gazu w skręcie. Ósemki można sobie pewnie porobić.

Moto od auta różni sie nie tylko tym że sprzęgło jest przy kierownicy

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11712 31 Sty, 2020, 01:56:21 »
A nie, to już się na rowerze oduczyłem :)
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11713 31 Sty, 2020, 17:19:18 »
Ej chwila... Ale my tu rozmawiamy o 125ccm, a czytam komentarze jakby koleś miał wsiąść do jakiegoś jetfightera.
Już też bez przesady z tymi kursami... to nie jest rocket science. Siadasz, ogarniasz co gdzie jak i jedziesz powoli. Po tygodniu umiesz strzelać ze sprzęgła, zmieniać biegi przy odcinie i może nawet nizej wejdziesz w jakiś zakręt. Możliwe że się przewrócisz albo zaliczysz szlif, ale ryzyko śmierci jest bardzo niskie.

@MadYarpen gdyby było tak jak mówisz to by wszyscy jeździli poboczem a w mieście wszystkie fajne laski by ginęły przejechane przez moto :D wyluzuj
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11714 31 Sty, 2020, 17:28:23 »
Ej chwila... Ale my tu rozmawiamy o 125ccm, a czytam komentarze jakby koleś miał wsiąść do jakiegoś jetfightera.
Już też bez przesady z tymi kursami... to nie jest rocket science. Siadasz, ogarniasz co gdzie jak i jedziesz powoli. Po tygodniu umiesz strzelać ze sprzęgła, zmieniać biegi przy odcinie i może nawet nizej wejdziesz w jakiś zakręt. Możliwe że się przewrócisz albo zaliczysz szlif, ale ryzyko śmierci jest bardzo niskie.

@MadYarpen gdyby było tak jak mówisz to by wszyscy jeździli poboczem a w mieście wszystkie fajne laski by ginęły przejechane przez moto :D wyluzuj

Wiesz co... Nie do końca się zgadzam. 125 spokojnie pociągnie 90 km/h, a fiksacja przy tej prędkości i jebnięcie w bariery/drzewo da takie same kalectwo / śmierć jak jebnięcie na litrze. To trochę tak jakby powiedzieć, a kupię kask za 400 zł bo tylko na 125 cc będę jeździł. Jakby to miało znaczenie

Nie mówię o tym że ma co tydzień człowiek kursy doszkalające robić i na torach śmigać regularnie (choć zdecydowanie warto), bo pewnie można jakiś umiar zachować, ale żeby się porządnie nauczyć jeździć. A nie na pałę, bo przepisy pozwalają na kat. B. Potem się widzi takich agentów co nogami szurają po asfalcie ruszając spod świateł, którym się ręce w korku trzęsą jak jadą trochę wolniej, nie wiedzą jakie zasady są niepisane ale bardzo potrzebne itd.

Nie chcę wypowiadać się jak nie wiadomo jaki autorytet, bo jeżdżę raptem 3 sezony, ale z tego skromnego doświadczenia i z tego że sam staram się regularnie doszkalać i jeździć na torowania wynika mi, że półśrodków na moto trzeba unikać.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11715 31 Sty, 2020, 18:31:38 »
Ja się generalnie zgadzam z @MadYarpen . Ba, nawet po przemyśleniu sprawy całkiem na poważnie rozważam żeby yebać już to bezterminowe prawko, zrobić sobie normalnie A i od razu zanabyć jakąś porządniejszą maszynę. Muszę się jeszcze tylko z tym parę razy przespać :D Do wiosny jeszcze kupa czasu.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11716 31 Sty, 2020, 18:53:05 »
Ja się generalnie zgadzam z @MadYarpen . Ba, nawet po przemyśleniu sprawy całkiem na poważnie rozważam żeby yebać już to bezterminowe prawko, zrobić sobie normalnie A i od razu zanabyć jakąś porządniejszą maszynę. Muszę się jeszcze tylko z tym parę razy przespać :D Do wiosny jeszcze kupa czasu.
Słusznie. Aczkolwiek powiem ci że zimą motocykle są tańsze;) a ubrania przecenione.

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11717 03 Lut, 2020, 12:35:13 »
Bardzo chcę:

Spoiler

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11718 03 Lut, 2020, 12:42:41 »
Bardzo chcę:

Spoiler

Mi się marzy na P90 Serus

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11719 10 Mar, 2020, 22:22:05 »
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
return to monke

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11721 12 Mar, 2020, 16:23:05 »


NIEULECZALNY

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11722 14 Mar, 2020, 17:04:36 »
( Obraz usunięty.)

NIEULECZALNY

Miałem.
Pozdrawiam i polecam.

*chyba mam nawet kontakt do ziomka co ma bardzo dobre ceny na AZ, ale jest włochem... więc no... może nie odbierać telefonu :P
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11723 17 Mar, 2020, 00:16:39 »
W końcu znalazłem godnego tele:

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #11724 19 Mar, 2020, 01:04:10 »