Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2502420 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9500 07 Lip, 2014, 10:49:30 »


Jak ten model ciężko dostępny :(((
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9501 07 Lip, 2014, 10:51:50 »
( Obraz usunięty.)

Jak ten model ciężko dostępny :(((

czarny ibanez z czarnym pickguardem

:facepalm:

:D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9502 07 Lip, 2014, 10:55:18 »
Ale prestige z genialnym mostkiem  ;D ;D
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9503 08 Lip, 2014, 00:14:59 »
Ibek 721, tylko nie wiem czy sens toto brać, trzymał ktoś w łapkach? W polszy ciężko znaleźć :)

( Obraz usunięty.)

( Obraz usunięty.)


No i ten dylemat które wykończenie brać w razie kupna ;_____;

Polecam, bardzo ładna i wygodna. Jest w Riffie na Placu Konstytucji ;)


Chuj, chuj, chuj :( Zaszedłem dzisiaj, sprzedali ją w zeszłym tygodniu, podobno miewają, w sumie całkiem dobra cena jak puszczę swoją Fatygę i troszkę odłożę powinno styknąć żeby ją wziąć w ciemno i się jarać :D

Ale ogólnie warszawski Riff na duży pozytyw, w moim Białostockim każda gitara ze strunami z okresu kurwa wojny secesyjnej -.- Nie wspominając o setupie ;_____;

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9504 08 Lip, 2014, 00:30:44 »
Ibek 721, tylko nie wiem czy sens toto brać, trzymał ktoś w łapkach? W polszy ciężko znaleźć :)

( Obraz usunięty.)

( Obraz usunięty.)


No i ten dylemat które wykończenie brać w razie kupna ;_____;

Polecam, bardzo ładna i wygodna. Jest w Riffie na Placu Konstytucji ;)


Chuj, chuj, chuj :( Zaszedłem dzisiaj, sprzedali ją w zeszłym tygodniu, podobno miewają, w sumie całkiem dobra cena jak puszczę swoją Fatygę i troszkę odłożę powinno styknąć żeby ją wziąć w ciemno i się jarać :D

Ale ogólnie warszawski Riff na duży pozytyw, w moim Białostockim każda gitara ze strunami z okresu kurwa wojny secesyjnej -.- Nie wspominając o setupie ;_____;

W Białymstoku często bywam, nienawidzę tamtejszych muzycznych sklepów jak i całego tego miasta :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline jaccqu

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9505 08 Lip, 2014, 00:31:23 »

Ogółem w Białymstoku w riffie bieda, wisi teraz jakiś fender tele za coś chyba 3k a parę dość sporych skaz bindingu ma + przebarwienie przy główce  ;D
Ale to już lepiej niż w muzycznym na legionowej "scenotechnika" czy jakoś tak. W ubiegłe wakacje podbijam tam akurat z wiosłem. Sprzedawca niby spoko, pogadaliśmy, dałem mu swoje wiosło w łapy pograł sobie kawałek a ja chodziłem po sklepie. Na moje pytanie czy jakiegoś fernandesa z wystawy za 1,5k mogę dotknąć odpowiedział "sorry, ale ma czarny lakier i nie dajemy go od tak ogrywać" ..  :facepalm: serio ?

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9506 08 Lip, 2014, 00:41:01 »
Kiedyś, jak na ul. Lipowej jeszcze był Riff z gitarami wisiało tam to cudo... zaluje, ze nie kupilem.



SH4 + SH2... boskie flażolety.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9507 08 Lip, 2014, 01:05:34 »

Ogółem w Białymstoku w riffie bieda, wisi teraz jakiś fender tele za coś chyba 3k a parę dość sporych skaz bindingu ma + przebarwienie przy główce  ;D
Ale to już lepiej niż w muzycznym na legionowej "scenotechnika" czy jakoś tak. W ubiegłe wakacje podbijam tam akurat z wiosłem. Sprzedawca niby spoko, pogadaliśmy, dałem mu swoje wiosło w łapy pograł sobie kawałek a ja chodziłem po sklepie. Na moje pytanie czy jakiegoś fernandesa z wystawy za 1,5k mogę dotknąć odpowiedział "sorry, ale ma czarny lakier i nie dajemy go od tak ogrywać" ..  :facepalm: serio ?

Pomylił z dżeksonem. Czarny dżekson to stan umysłu. Poza tym - nie wiedziałeś, że czarna gitara daje + 10 do szybkości grania?
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9508 08 Lip, 2014, 01:20:24 »

Ogółem w Białymstoku w riffie bieda, wisi teraz jakiś fender tele za coś chyba 3k a parę dość sporych skaz bindingu ma + przebarwienie przy główce  ;D
Ale to już lepiej niż w muzycznym na legionowej "scenotechnika" czy jakoś tak. W ubiegłe wakacje podbijam tam akurat z wiosłem. Sprzedawca niby spoko, pogadaliśmy, dałem mu swoje wiosło w łapy pograł sobie kawałek a ja chodziłem po sklepie. Na moje pytanie czy jakiegoś fernandesa z wystawy za 1,5k mogę dotknąć odpowiedział "sorry, ale ma czarny lakier i nie dajemy go od tak ogrywać" ..  :facepalm: serio ?

Pomylił z dżeksonem. Czarny dżekson to stan umysłu. Poza tym - nie wiedziałeś, że czarna gitara daje + 10 do szybkości grania?

Ja nie gram szybko, tylko z feelingiem...

czorna gitara? IDZ PAN W HUI Z TYM GUWNEM
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9509 08 Lip, 2014, 01:49:13 »
Kiedyś, jak na ul. Lipowej jeszcze był Riff z gitarami wisiało tam to cudo... zaluje, ze nie kupilem.

( Obraz usunięty.)

SH4 + SH2... boskie flażolety.

Been there, done that - strasznie się rozczarowałem tą gitarą - floyd był suuupeeeer chujowy. Gdyby nie ten floyd (czyt. wymienić go na OFR'a albo coś dobrego) to byłoby miodowo, cudnie i w ogóle.

I teraz się zastanawiam, czy mój RG550 ma więcej mojo... Hm, tak, ma go więcej :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9510 08 Lip, 2014, 07:20:18 »
nie wiedziałeś, że czarna gitara daje + 10 do szybkości grania?
PEACE @Gveir  :lambanan:

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9511 08 Lip, 2014, 08:58:09 »
@Bjørn Ja tutaj niestety mieszkam, a nie mam hajsu żeby jeździć do W-wy kiedy mi się zachce :(

Ale dopiero teraz kurwa usiadłem i spiąłem dupsko i okazało się że na Witosa jest w W-wie sztuka nie wiem dokładnie w którym muzycznym, ale jest więc może w przyszłym tygodniu jak będę miał chwilę to się jebnę bo już mnie GAS rozpierdala od środka, Skervesena i tak w tym roku ni chuj nie zamówię bo hajsu nie starczy ale jakąś nową ślicznotkę bym pod skrzydła przygarnął. Mój basista i tak nie ma na razie możliwości kupna 5tki więc bujamy się w DropB na standardzie ;____;

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9512 08 Lip, 2014, 11:08:20 »
@Bjørn Ja tutaj niestety mieszkam

Słowo klucz!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9513 08 Lip, 2014, 11:39:57 »
Wypierdolę jak tylko będę mógł, może na studia do stolycy, Gdańska albo Krakowa się wybiorę zobaczymy jak toto pójdzie, raczej powinienem się utrzymać w w miarę dobrych warunkach także czym prędzej z tego wydupia i pustelni instrumentalistów ;____;

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9514 08 Lip, 2014, 13:02:57 »
Wypierdolę jak tylko będę mógł, może na studia do stolycy, Gdańska albo Krakowa się wybiorę zobaczymy jak toto pójdzie, raczej powinienem się utrzymać w w miarę dobrych warunkach także czym prędzej z tego wydupia i pustelni instrumentalistów ;____;

Zapraszam do Warszawy. Tutaj znalezienie ludzi do grania jest cięższe niż Ci się wydaje :D
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9515 08 Lip, 2014, 13:15:06 »
( Obraz usunięty.)
klasyczny strat, 3x single, (tylko) 6 strun... nie dżęci :/
Czarny strat z białbym pickguardem jest gorszy od czarnego Ibaneza którego wrzucił sharpi

Offline a197

  • Gaduła
  • Wiadomości: 100
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9516 08 Lip, 2014, 13:55:29 »
( Obraz usunięty.)
klasyczny strat, 3x single, (tylko) 6 strun... nie dżęci :/

Bzdura ;)
http://web.stagram.com/p/727779855907487537_27650830
American Vintage '59 Strat

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9517 08 Lip, 2014, 14:44:49 »
Wypierdolę jak tylko będę mógł, może na studia do stolycy, Gdańska albo Krakowa się wybiorę zobaczymy jak toto pójdzie, raczej powinienem się utrzymać w w miarę dobrych warunkach także czym prędzej z tego wydupia i pustelni instrumentalistów ;____;

Zapraszam do Warszawy. Tutaj znalezienie ludzi do grania jest cięższe niż Ci się wydaje :D

Naucz się lepiej grać, to i ludzie się znajdą :D

Ale fakt faktem - Białystok to dziura, blokowisko otoczone bagnami, Białorusini na zakupach w weekendy, pełno tępych technodresów, Jagiellonia i zero zieleni (poza parkiem). No i te drewniane, rozpierdalające się chaty w środku osiedli i na skrzyżowaniach. :D Tylko kur brakuje...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline vlamnick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 126
  • i am unable to can
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9518 08 Lip, 2014, 21:59:11 »
Co masz do Jagiellonii? :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9519 08 Lip, 2014, 22:27:48 »
Co masz do Jagiellonii? :D

mają zjebanych genetycznie kibiców :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9520 08 Lip, 2014, 23:44:16 »
A żeby to kurwa genetycznie...

Ale fakt, faktem ciężko jest teraz kurwa pałkera szukamy już trzeci miesiąc i nic a nic, aż starego musieliśmy wziąć na zastępstwo bo ten który był pomiędzy leciał w chuja i w ciągu półtora miesiąca raz na próbie zawitał, a koncert za pasem :facepalm:

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9521 09 Lip, 2014, 14:39:27 »


i LP, ale full mahą, z palisanrę na podstrunnicy i czejmberd i z gryfem 60's (ale czy w ogole takie są? :C)
i always go full retard

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9522 09 Lip, 2014, 16:18:14 »
srustom szop i zrobią.

Offline a197

  • Gaduła
  • Wiadomości: 100
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9523 11 Lip, 2014, 08:58:48 »

Chuck Taylor All Star Black Sabbath.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #9524 11 Lip, 2014, 13:10:20 »
( Obraz usunięty.)

i LP, ale full mahą, z palisanrę na podstrunnicy i czejmberd i z gryfem 60's (ale czy w ogole takie są? :C)

Wirebird albo Warmoth. Albo Ufnal? :D

Edyta: To LP, myślałem że takie tele chcesz... :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"