Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2502299 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #400 06 Lut, 2009, 09:15:55 »
czy juz cale forum gra na 5150 czy jeszcze sie ostal ktos bez?? :)

Bedę bronił honorów made in PL: obaj w kapeli gramy na MG! ;) Jarek, jak się wyliże po wypadku, wspominał coś jednak, żeby choć spróbować z 5150... ;)
Paczki z głów!

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #401 06 Lut, 2009, 09:49:14 »
A ja się gasuję na inne pupy do 7-pewnie w D-Sonica i Air Nortona uderzę-koniecznie w zebrze:D Szlag mnie trafia jak po 7 wezmę do łapy 6 i lepiej to brzmi... ale póki co priorytet to case na pakę, żeby nie zapierdzielać z 50kg krową po schodach co próbę...

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #402 06 Lut, 2009, 09:50:19 »
A ja się gasuję na inne pupy do 7-pewnie w D-Sonica i Air Nortona uderzę-koniecznie w zebrze:D Szlag mnie trafia jak po 7 wezmę do łapy 6 i lepiej to brzmi... ale póki co priorytet to case na pakę, żeby nie zapierdzielać z 50kg krową po schodach co próbę...

Lepiej zapierdzielać z 60kg krową :P
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline kur_krank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #403 06 Lut, 2009, 10:16:13 »
czy juz cale forum gra na 5150 czy jeszcze sie ostal ktos bez?? :)

Bedę bronił honorów made in PL: obaj w kapeli gramy na MG! ;) Jarek, jak się wyliże po wypadku, wspominał coś jednak, żeby choć spróbować z 5150... ;)

A ja chyba jestem sam jedyny z moim Krankensteinem na forum i sobie chwalę :) na DR i 5150 nie grałem, tylko słyszałem i chętnie porównam jeśli ktoś by chciał mojego grata posłuchać - zapraszam do lublinca (parę innych nienajgorszych gratów też się znajdzie u znajomych)

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #404 06 Lut, 2009, 10:33:54 »
Ja mam od prawie roku (czyli od kiedy podpialem weń 5150) nieustanną chcicę na VHT FatBottom. :)
Ostatnio też Whammy nie wychodzi mi z głowy.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #405 06 Lut, 2009, 13:05:19 »
A ja mam jeszcze GAS na:

bo mój się zepsuł na 6 tyg <beczy>
« Ostatnia zmiana: 06 Lut, 2009, 15:03:54 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #406 06 Lut, 2009, 14:01:47 »
A ja mam jeszcze GAS na:
( Obraz usunięty.)
bo mój się zepsół na 6 tyg <beczy>
bo to zła kobieta była...
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #407 06 Lut, 2009, 14:12:03 »
A ja mam jeszcze GAS na:
( Obraz usunięty.)
bo mój się zepsół na 6 tyg <beczy>
bo to zła kobieta była...

XD każdemu nasuwa się to samo. dobrze, że nie napisał mężczyzna bo bym musiał się przyznać jeszcze:P
« Ostatnia zmiana: 06 Lut, 2009, 14:14:27 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #408 06 Lut, 2009, 14:17:42 »
mam gas:

Offline Qvd

  • Gaduła
  • Wiadomości: 118
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #409 06 Lut, 2009, 16:21:35 »
Zwariowałem na punkcie mesy mark IV. Od miesiąca o niczym innym, nie myślę. Musze zacząć zbierać fundusze, bo ta choroba mnie dobija. Jem, śpię, uczę się, piję, zaliczam... zawsze mam przed oczami ten wzmacniacz. Brrrrrrr.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #410 06 Lut, 2009, 19:45:57 »
Ja mam od prawie roku (czyli od kiedy podpialem weń 5150) nieustanną chcicę na VHT FatBottom. :)
Ostatnio też Whammy nie wychodzi mi z głowy.

ja też, znaczy się prawie, bo mam gasa na Digi EX-7 :D
No chyba ze mi ktos whammy IV i XP300 ściągnie za mała kasę, ale teraz to niemozliwe
B ( o ) ( o ) B S

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #411 06 Lut, 2009, 22:37:24 »

Bedę bronił honorów made in PL: obaj w kapeli gramy na MG! ;) Jarek, jak się wyliże po wypadku, wspominał coś jednak, żeby choć spróbować z 5150... ;)

przyłączam się do defensywy ;)

ja zaczynam gasować (wreszcie) na jakąś siódemę, co by nie odstawać od większości społeczności (i żeby popirdolić sobie w dropped A ;) )
do widzenia.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #412 06 Lut, 2009, 22:47:44 »
ja jeszcze dodam że mnie strasznie ciągnie do shectera 8 strunowego... ślicznym jest, ale menzura 26,5 odstrasza skutecznie... gdyby zrobili 30''...
B ( o ) ( o ) B S

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #413 07 Lut, 2009, 04:23:05 »

Bedę bronił honorów made in PL: obaj w kapeli gramy na MG! ;) Jarek, jak się wyliże po wypadku, wspominał coś jednak, żeby choć spróbować z 5150... ;)

przyłączam się do defensywy ;)

ja zaczynam gasować (wreszcie) na jakąś siódemę, co by nie odstawać od większości społeczności (i żeby popirdolić sobie w dropped A ;) )

I ja się przyłączam do defensywy, tylko ja zrealizowałem swój GAS zamawiając Sajda. :D

7mke też kupiłem by popirdolić sobie w dropped A. MIĘCHO.

BTW. Wytłumaczcie mi koledzy, czemu mój kolega, mając do wyboru Engla Invadera, Kranka Revolution, Peavey'a 5150 wybrał... MARSHALLA JVM?!

@MrJ
Mam taki Hohnerowy flet :P W kolorze jasnociemnej (jak pomroczność jasna :D) kawy. Co prawda pamięta jeszcze czasy mojej podstawówki ale mogę odsprzedać :D :lambanan: Dorzucę jeszcze własnoręcznie robiony, dopasowany na miarę fleta POKROWIEC z ortalionowego dresu (prawdziwy vintage, dopiero wchodziły na rynek na bazarach!), ma nawet paski, jak FORD GT. W środku wyściełany pluszem, więc masz pewność, że Twój flet będzie bezpieczny. :zuo: Na życzenie foty.
« Ostatnia zmiana: 07 Lut, 2009, 04:32:21 wysłana przez Az »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #414 07 Lut, 2009, 11:38:41 »
BTW. Wytłumaczcie mi koledzy, czemu mój kolega, mając do wyboru Engla Invadera, Kranka Revolution, Peavey'a 5150 wybrał... MARSHALLA JVM?!

KUUUURWAAAAAAA  :scream: gdzie ten Invader?! skąd, gdzie, za ile?!
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #415 07 Lut, 2009, 11:40:45 »
BTW. Wytłumaczcie mi koledzy, czemu mój kolega, mając do wyboru Engla Invadera, Kranka Revolution, Peavey'a 5150 wybrał... MARSHALLA JVM?!

bo jest jedyna osoba o jakiej slyszalem ktora potrafi to ustawic albo sam nie wie w co sie pcha :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #416 07 Lut, 2009, 12:43:19 »
Nie, on nie umie tego ustawić. Albo wina palnika, że tak brzmi. Dopina do tego paczkę B-52 na v30. Może przekonam go, żeby odsprzedał to i zakupił inwejdera, piwiego fiftiłan-fifti albo nieszczęsnego kranka rewoluszon. Wtedy będzie to chociaż jakiś poziom trzymało...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #417 07 Lut, 2009, 12:50:48 »
BTW.Kumpel nagrywa się w studiu na tym marshallu, brzmi bardzo sucho, ale ponoć w mixie będzie świetnie, zobaczymy. http://www.myspace.com/onlyspiritualdemise pierwsza ścieżka to właśnie to suche ze studia.

ps.gdzie ten invader!!??
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #418 07 Lut, 2009, 13:49:57 »
W listopadzie kupował, więc już nieaktualne na pewno. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #419 09 Lut, 2009, 23:06:01 »
zawsze sie zastanawialem, jak to bedzie wygladalo w bialym kolorze, teraz juz wiem... niniejszym dopisuje do listy GASu


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #420 09 Lut, 2009, 23:15:58 »
przekrec gryf ze swojego bo ten ma pigmej a nie oczek :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #421 09 Lut, 2009, 23:16:49 »
Jakby zmienili mostek, to czemu nie :)


BTW. Wytłumaczcie mi koledzy, czemu mój kolega, mając do wyboru Engla Invadera, Kranka Revolution, Peavey'a 5150 wybrał... MARSHALLA JVM?!

bo jest jedyna osoba o jakiej slyszalem ktora potrafi to ustawic albo sam nie wie w co sie pcha :P

kiedyś stało to w rnr i dawało dobrze, tak więc da sie to ustawić, przynajmniej ja pod siebie to ustawiłem, i w sumie to jest jeden z niewielu wzmaków od jima, który mi sie podoba :)

Ja mam gas na pożądne 4x10" + 1(albo2)x15" :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #422 09 Lut, 2009, 23:20:22 »
przekrec gryf ze swojego bo ten ma pigmej a nie oczek :)

poprawi sie markerem ;)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #423 10 Lut, 2009, 01:22:54 »
Ja nie wiem Panowie, ale chyba zaczne kuracje anty-GAS-owa. Przeciez teraz majac jaki kolwiek GAS mozna sie splukac...Dzisiaj znajomy ze sklepu muzycznego powiedzial mi ze sprzedal piviego 6505 wiecie za ile? za 4k! Nosz kurwa, a to dopiero poczatek jak sadze :/

Znowu sie mesy po 6k w polsce na allegro zaczynaja, a to przeciez jakas paranoja za ten wzmak. Z gitarami niestety nie lepiej. Nic tylko albo spierdalac, albo dac sobie narazie na wstrzymanie z zakupami nowymi.

No, to se ponarzekalem, ale GASuje mnie oprocz na PRSa, jeszcze na overdrajwy i boostery. wszystkie :D
Wlasnie spelnilem malutki GASik, czyli Bossa SD-1 i fajny nawet jest.
I niestety znowu mi wraca GAS na MM JP7, ale chuj z tego bedzie w najblizszym czasie cos czuje.
No pain No gain !

Offline johnny_ibz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #424 10 Lut, 2009, 02:01:22 »



 :(
Brawdziwi dwardziele używają dylgo dwardyg zbółgłozeg

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9126411 <- warto zerknąć :)