Autor Wątek: Aktualny G.A.S.  (Przeczytany 2500799 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7275 11 Lip, 2012, 17:52:38 »
No jak nie uzbieram kasy na mazdę do listopada to biorę golfa, chociażby dlatego że to 1.0 vs 1.6. Uniakiem do 100 rozpędzam się jakieś 14 minut (i trzęsie się jakby miał się rozpaść) a szkoda, bo jeżdżę autostradówką, więc fajnie by było pojechać te 300kmph lub przynajmniej 120

Żeby kupić Volvo 240 to faktycznie trzeba je kochać albo być pojebanym, ja się nie zaliczam chyb a do żadnych, wolę design taki, jaki reprezentuja soba mazdy czy subaryny, a że subaru ma mój brat, to ja biore mazdę :D

Ze se tak pozwole wtracić. Jeśli jeździsz sporo jak piszesz to diesel byłby miłym rozwiazaniem, a jakbyś dorwał Seata Leona lub kordobe  z 1,9 a nie 1,6 to nie miałbys kłopotu z rozpedzaniem i spalaniem. Trzymają sie drogi jak głupie mało palą i częsci tez w przyzwoitych cenach. Jezdze seatami od 11 lat i jeszcze zaden mnie nie zawiódł. Obecny oczekuje ode mnie jeno paliwa oleju i jakichs tam pierdól i mam nadzieje tak jeszcze rok i prawdopodobnie nastepny tysz bedzie seat jeno marzy sie ciut większy bagażnik.

O gazie celowo nie wspominam bo mam jakąś awersje do tego. Mimo ze miałam albo może właśnie dlatego ze miałem kilka aut zagazowanych to jakoś mnie to nie bawi.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7276 11 Lip, 2012, 18:01:06 »
LPG daje tylko złudzenie, że się oszczędza. Tak tylko wtrąciłem 3 grosze ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7277 11 Lip, 2012, 19:26:04 »
Wszystko zależy ile się jeździ i jak szybko zwraca się inwestycja w instalację, a jeszcze inaczej jest kiedy kupuje się auto z już zamontowaną wyżej wspomnianą.

A generalnie to sio z tym tematem do Offtopicu!
Łe tej.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7278 11 Lip, 2012, 20:13:43 »
No jak nie uzbieram kasy na mazdę do listopada to biorę golfa, chociażby dlatego że to 1.0 vs 1.6. Uniakiem do 100 rozpędzam się jakieś 14 minut (i trzęsie się jakby miał się rozpaść) a szkoda, bo jeżdżę autostradówką, więc fajnie by było pojechać te 300kmph lub przynajmniej 120

Żeby kupić Volvo 240 to faktycznie trzeba je kochać albo być pojebanym, ja się nie zaliczam chyb a do żadnych, wolę design taki, jaki reprezentuja soba mazdy czy subaryny, a że subaru ma mój brat, to ja biore mazdę :D

Ze se tak pozwole wtracić. Jeśli jeździsz sporo jak piszesz to diesel byłby miłym rozwiazaniem, a jakbyś dorwał Seata Leona lub kordobe  z 1,9 a nie 1,6 to nie miałbys kłopotu z rozpedzaniem i spalaniem. Trzymają sie drogi jak głupie mało palą i częsci tez w przyzwoitych cenach. Jezdze seatami od 11 lat i jeszcze zaden mnie nie zawiódł. Obecny oczekuje ode mnie jeno paliwa oleju i jakichs tam pierdól i mam nadzieje tak jeszcze rok i prawdopodobnie nastepny tysz bedzie seat jeno marzy sie ciut większy bagażnik.

O gazie celowo nie wspominam bo mam jakąś awersje do tego. Mimo ze miałam albo może właśnie dlatego ze miałem kilka aut zagazowanych to jakoś mnie to nie bawi.

Czekałem na post polecający Seata, bo pomimo ze nie miałem żadnego to jestem w nich absolutni zakochany. Do diesli mam awersje w sumie przez gadanie "starych wyjadaczy" o problemach z dieslami w zimie i takich tam voodoo

LPG daje tylko złudzenie, że się oszczędza. Tak tylko wtrąciłem 3 grosze ;)

Chyba zalezy od auta. W moim Uno ostatni w trasie (łącznie ok 400 km) wyszło mi spalanie 5,5 litra gazu na 100 km. Paliwa wyszło by mi w najlepszym wypadku tyle samo, ale pewnie więcej, więc oszczedność w tym przypadku jest, i to spora.
Oczywiście w nowym aucie (zwąłszcza w madzi) LPG to by była zbrodnia i choćbym miał brać nadgodziny żeby to opłacić, to będę jeździł na normalnym paliwie, bo różnica w samej jeździe jest spora.
B ( o ) ( o ) B S

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7279 11 Lip, 2012, 20:22:01 »
Oczywiście w nowym aucie (zwąłszcza w madzi) LPG to by była zbrodnia i choćbym miał brać nadgodziny żeby to opłacić, to będę jeździł na normalnym paliwie, bo różnica w samej jeździe jest spora.
Dlaczego niby? Dobra instalacja, dobrze wyregulowana jest dla silnika zdrowa. W jeździe nie czuć różnic, a nawet(zależy od silnika) jest większa moc przy takim samym spalaniu.
Sam bym kupił 159 z benzynowym silnikiem, gdyby była możliwość zamontowania w nich LPG(nie licząc słabawego 1.8 MPI).
Inna sprawa, że silniki Mazdy nie są stworzone do LPG.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7280 11 Lip, 2012, 20:30:06 »
Oczywiście w nowym aucie (zwąłszcza w madzi) LPG to by była zbrodnia i choćbym miał brać nadgodziny żeby to opłacić, to będę jeździł na normalnym paliwie, bo różnica w samej jeździe jest spora.

Inna sprawa, że silniki Mazdy nie są stworzone do LPG.

To też miałem na myśli. Choc sa ludzie którzy ładują LPG do mazdy czy subaryny, ale ja bym się bał.
No i szczerze mowiąc o tym LPG które chodzi jak benzyna to słyszałem, ba, nawet miałem tak w UNO, potem auto poszło na warsztat, gaz do regulacji, auto jeździ w chuj oszczędnie, ale moc straciło bardzo odczuwalnie
B ( o ) ( o ) B S

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7281 11 Lip, 2012, 20:33:20 »
No ale nie sądzę, żebyś miał w Uno LPG IV generacji? ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7282 11 Lip, 2012, 20:45:20 »
Jesli tak piszesz to pewnie nie mam ;)  w sumie to nie mam pojęcia której generacji mam, bo sie na tym kompletnie nie znam
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7283 11 Lip, 2012, 21:01:23 »
wystarczy o autach

jak chcecie o nich pogadać to osobny temat a nie śmiecić w moim :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7284 12 Lip, 2012, 08:41:38 »
nastepny tysz bedzie seat jeno marzy sie ciut większy bagażnik.

O, tak, tak, a najlepiej kombi - tam będzie można w trasie pić piwo! :D

A, w temacie:

Paczki z głów!

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7285 12 Lip, 2012, 09:10:52 »
A, w temacie:

( Obraz usunięty.)

Tez mialem! Spelniony 2 tygodnie temu  :angel:
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7286 12 Lip, 2012, 09:34:42 »
A ja niedawno SGS II sprzedałem. Jak on mnie gas-ował, tak trójka jakoś mnie nie podnieca.

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7287 12 Lip, 2012, 15:13:35 »


Kurwa, tak bardzo tęsknie! A ten palant z allegro, po tym jak mu napisałem smsa ile ta gitara jest warta naprawdę, nie odbiera ode mnie! Nie jego fotki i nie jego próbka, tylko ziomeczka, któremu ją sprzedałem (z forum).

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7288 12 Lip, 2012, 15:20:13 »
( Obraz usunięty.)

Kurwa, tak bardzo tęsknie! A ten palant z allegro, po tym jak mu napisałem smsa ile ta gitara jest warta naprawdę, nie odbiera ode mnie! Nie jego fotki i nie jego próbka, tylko ziomeczka, któremu ją sprzedałem (z forum).

Dale Cooper miał ją chwilę temu..
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7289 12 Lip, 2012, 15:25:22 »
Nie ją tylko 7221 ktorego własnie trzymam w rękach :P

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7290 12 Lip, 2012, 15:39:29 »
Chyba że tak :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7291 12 Lip, 2012, 16:25:05 »
TO:



 a gdyby dali wersje w mocno ciemnej zieleni w stylu Regiusa Petey'a z RSF to by byla
...hmm...tak uzyje tego slowa...
...ROZKOSZ:D he he:)

Nawet EMG808 bylbym skory przebolec, albo szybko sprzedac i wrzucic bure knudle FTW bo aktywow nie zniese...
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7292 12 Lip, 2012, 16:34:37 »
TO:
( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)


 a gdyby dali wersje w mocno ciemnej zieleni w stylu Regiusa Petey'a z RSF to by byla
...hmm...tak uzyje tego slowa...
...ROZKOSZ:D he he:)

Nawet EMG808 bylbym skory przebolec, albo szybko sprzedac i wrzucic bure knudle FTW bo aktywow nie zniese...

Kwestia wysłania maila do Kurta, myślę że mógłby zrobić dla Ciebie wersję na pasywach, wtedy ładniej by to wyglądało, albo poprosić tylko o miejsce na pickupy ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7293 12 Lip, 2012, 16:36:48 »
TO:
( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)


 a gdyby dali wersje w mocno ciemnej zieleni w stylu Regiusa Petey'a z RSF to by byla
...hmm...tak uzyje tego slowa...
...ROZKOSZ:D he he:)

Nawet EMG808 bylbym skory przebolec, albo szybko sprzedac i wrzucic bure knudle FTW bo aktywow nie zniese...

Kwestia wysłania maila do Kurta, myślę że mógłby zrobić dla Ciebie wersję na pasywach, wtedy ładniej by to wyglądało, albo poprosić tylko o miejsce na pickupy ;)


Kojarze ze inne pickupy mozna zamowic ale o tym ze o wersje 'no pu's' to nie wiedzialem ze mozna prosic...nie wiem czy Cie dobrze zrozumialem
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7294 12 Lip, 2012, 16:38:49 »
TO:
( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)( Obraz usunięty.)


 a gdyby dali wersje w mocno ciemnej zieleni w stylu Regiusa Petey'a z RSF to by byla
...hmm...tak uzyje tego slowa...
...ROZKOSZ:D he he:)

Nawet EMG808 bylbym skory przebolec, albo szybko sprzedac i wrzucic bure knudle FTW bo aktywow nie zniese...

Kwestia wysłania maila do Kurta, myślę że mógłby zrobić dla Ciebie wersję na pasywach, wtedy ładniej by to wyglądało, albo poprosić tylko o miejsce na pickupy ;)


Kojarze ze inne pickupy mozna zamowic ale o tym ze o wersje 'no pu's' to nie wiedzialem ze mozna prosic...nie wiem czy Cie dobrze zrozumialem

szczerze - też nie wiem, ale może się da - warto napisać i zapytać
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7295 15 Lip, 2012, 14:02:00 »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7296 15 Lip, 2012, 15:09:37 »
Dżizas...

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7297 16 Lip, 2012, 09:57:30 »
Fajowska, no! :o

Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Orange

  • Gość
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7298 16 Lip, 2012, 10:30:15 »
Ktoś się z mostem pomylił

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Odp: Aktualny G.A.S.
« Odpowiedź #7299 16 Lip, 2012, 10:42:37 »


Widzę w tym wybawienie od ciężkich poranków, jakże pięknie by było dostać rano działającą dawkę powera...