Autor Wątek: Peavey 5150 II Post Gain na 6 - WAT DA FUK?  (Przeczytany 8161 razy)

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Wysyłka nie wchodzi w grę
Dlaczego? Ubezpieczasz przesyłkę i masz w du*.* co się stanie ze wzmakiem, jak dobrze zakręcisz to nawet zarobisz, jak kupiec mojego MG Raven II 100.
Jak paczka zaginie to ciekawe skąd wezmę drugi taki wzmacniacz, który - swoją drogą - jest już nieprodukowany. Dla mnie to złoty graal, więc ryzykować nie będę. :P

Laboga (Wrocław)
Z tego co wiem to Puff pytał o wycenę naprawy swojego 6505, jak się nie mylę, to zawołał kwotę jakoś 13-15x wyższą od tego co wział MG. Choć mogę się mylić czy to Puff akurat dał.
Cóż... dobrze wiedzieć. :) Z tym, że przy wycenie kosztów naprawy z reguły wie się co jest zyebane, a ja nie mam pojęcia co. Tak więc w moim przypadku dojdą koszty zdiagnozowania usterki.

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Wysyłka nie wchodzi w grę

Dlaczego? Ubezpieczasz przesyłkę i masz w du*.* co się stanie ze wzmakiem, jak dobrze zakręcisz to nawet zarobisz, jak kupiec mojego MG Raven II 100.

Laboga (Wrocław)

No ja się przejechałem na wysyłkach, jak pisałem wcześniej, wszystkie i jedyne problemy jakie miałem z moim wzmakiem to awarie spowodowanie rzucaniem w transporcie. Paczkę otworzyłem przy kurierze, z zewnątrz wyglądało wszystko spoko. Zostawiłem więc do zaklimatyzowania sprzęt. Po nocy podłączyłem i tylko palący się screen rezystor usłyszałem.
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Wysyłka nie wchodzi w grę
Dlaczego? Ubezpieczasz przesyłkę i masz w du*.* co się stanie ze wzmakiem, jak dobrze zakręcisz to nawet zarobisz, jak kupiec mojego MG Raven II 100.
Jak paczka zaginie to ciekawe skąd wezmę drugi taki wzmacniacz, który - swoją drogą - jest już nieprodukowany. Dla mnie to złoty graal, więc ryzykować nie będę. :P

Man, jak ma zginąć przesyłka ubezpieczona? No i nie zapominaj, że w takim przypadku ubezpieczasz na kwotę NOWEGO wzmaka. Mówię, w tak skrajnym przypadku jak podałeś, możesz tylko zyskać, ale zrób jak uważasz.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Wysyłka nie wchodzi w grę

Dlaczego? Ubezpieczasz przesyłkę i masz w du*.* co się stanie ze wzmakiem, jak dobrze zakręcisz to nawet zarobisz, jak kupiec mojego MG Raven II 100.
Jesteś pewien, że masz wszystko w dupie? Wysłałem kiedyś heada, oczywiście ubezpieczyłem na kwotę jaką był wart. 8 lamp poszło się jeb**. W dodatku przełącznik impedancji i potek Vol. Kasy nie otrzymałem do tej pory, a było to około 3-4 miesięcy temu.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Wysyłka nie wchodzi w grę

Dlaczego? Ubezpieczasz przesyłkę i masz w du*.* co się stanie ze wzmakiem, jak dobrze zakręcisz to nawet zarobisz, jak kupiec mojego MG Raven II 100.
Jesteś pewien, że masz wszystko w dupie? Wysłałem kiedyś heada, oczywiście ubezpieczyłem na kwotę jaką był wart. 8 lamp poszło się jeb**. W dodatku przełącznik impedancji i potek Vol. Kasy nie otrzymałem do tej pory, a było to około 3-4 miesięcy temu.


W całej zabawie, ważne jest to, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Czyli np.
a) Sprawdzamy paczkę przy odbiorze i włączamy wzmaka, jak kurier mówi, że "Panie to se tam sam sprawdzisz, to każesz mu zostać, bo to jego robota, od tego, on jest! Jest on od tego! Od tego jest on!
b) Jeżeli cokolwiek Ci nie gra, to od razu spisujesz protokół szkód;
c) Posiadasz wszytskie dokumenty potwierdzające wartość wzmaka (!). Z 5150 może być teraz ciężko, ale można trochę pokombinować;
d) Nie używam firm "krzak".

Serio, gość który ode mnie kupił Raven II 100, wyszedł na tym, tak, że wzmak po naprawie wyszedł go 1700PLN... ... ... ... :facepalm:
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Rectifier

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Podlacz sie do petli (RETURN) i bedziesz wiedzial ktora czesc (pre/koncowka) nie dziala.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu

W całej zabawie, ważne jest to, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Czyli np.
a) Sprawdzamy paczkę przy odbiorze i włączamy wzmaka, jak kurier mówi, że "Panie to se tam sam sprawdzisz, to każesz mu zostać, bo to jego robota, od tego, on jest! Jest on od tego! Od tego jest on!

Włączanie wzmacniacza zimą tuż po przywiezieniu, to najprostsza droga do wysłania go do krainy wiecznych łowów.  A nie zatrzymasz kuriera w chałupie na kilka(naście) godzin - aż piec  przestanie się pocić...
« Ostatnia zmiana: 28 Lis, 2012, 14:15:48 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
kilkanaście godzin mówisz? Bo ja pewnie w grudniu/styczniu dostanę paczkę od MG i właśnie nad tą kwestią się zastanawiałem. Chujowo. Zresztą i tak wzmacniacza od razu się nie włączy...

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Usterka zniwelowana. Wzmacniacz był u Labogi. Klops polegał na tym, że spieprzył się rezystor w układzie odwracania fazy . Koszt usterki 180zł razem z diagnostyką. Drogo, ale żaden pan mietek naprawiający telewizory i tak by tego nie naprawił.  ;) Ważne, że wzmak nakurwia  :headbang:

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
haaa, screen resistor - wygrałem :D
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Usterka zniwelowana. Wzmacniacz był u Labogi. Klops polegał na tym, że spieprzył się rezystor w układzie odwracania fazy . Koszt usterki 180zł razem z diagnostyką. Drogo, ale żaden pan mietek naprawiający telewizory i tak by tego nie naprawił.  ;) Ważne, że wzmak nakurwia  :headbang:
Dlaczego? ja mam takiego "pana mietka" i robi mi wszystko, nie pojawiła się jeszcze usterka której by nie naprawił, nawet cyfrowe zabawki typu roland gr33 mi naprawiał. Jeżeli pan mietek kształcił się latach 70 to wie o wzmakach lampowych wiele. Za naprawę takiej usterki jak Twoja pewnie wziąłby jakieś 50zł. 

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Ale Twój pan mietek jest w Twoim mieście. Na moim zadupiu sami partacze.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
12197 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sie, 2013, 15:43:53
wysłana przez g-zs
5 Odpowiedzi
4944 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2009, 12:33:15
wysłana przez Pneumonia2
25 Odpowiedzi
14072 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Mar, 2010, 21:14:32
wysłana przez daniel.iron
4 Odpowiedzi
1823 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2011, 16:02:03
wysłana przez gkoz
5 Odpowiedzi
1238 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lut, 2013, 23:15:35
wysłana przez Dmaligator