Autor Wątek: Fallout-steampunk Epiphone "relic"  (Przeczytany 21248 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
....
Poza tym, kurwa, jak można być tak nieżyczliwym i bez ogródek napierdalać komuś, że zjebał wiosło, że do niczego się nie nadaje, że brzydkie w chuj etc.? Nie zamierzam nikogo umoralniać, ale serio chłopaki, może czasem lepiej się ugryźć w język niż komuś sprawiać przykrość? Nikt nie chciałby, aby o jego wiośle mówiono tylko "wyrzygałbym się na nią" lub inne, równie kunsztowne rzeczy.

IMHO przesadziliście tym razem.  ???

Spoiler


Az czyżby Kordianowska przemiana ???

Twoje opinie z twórczości zupełnie nie przypominają tej, aż jestem moralnie podbudowany ze człowiek naprawde może sie zmienić :D
Czyli jest nadzieja dla świata  ;)

A co do meritum tematu to ewidentnie podchodzi mi to pod przerost formy nad treścia czyli poszukiwanie innego wyglądu ( ktory zwróci na mnie uwagę co jest oczywiście do pewnego momentu zrozumiałe i naturalne)   zamiast innego lepszego grania .
Osobiście doceniam raczej tematykę renowacji niż demolki, ale "wolnoć Tomku w swoim domku".
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2012, 14:18:23 wysłana przez commelina »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Twórczość twórczością Jareczku. Jak ktoś nie umie pisać muzyki a forsuje to w świat, to mnie to boli bardziej. ;) A na komponowaniu i aranżu znam się też bardziej niż na budowie instrumentów. ;) W każdym razie - nvm.

/koniec offtopu :P
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Kurde, wzbudza we mnie mieszane uczucia, coś jak pogrzeb teściowej. Z daleka wygląda fajnie, a rułki przywodzą mi na myśl concept-arty Power Armora z pierwszych Falloutów. Jakbyś się nie zdecydował jej tak poharatać to by mi chyba bardziej leżała. Ale skoro Ci się tak podoba to co mi do tego. :P
It's always nice to have a penis.

Offline BetoNova

  • Gaduła
  • Wiadomości: 303
  • Wut?
    • Mein zespół
Jaka żywa dyskusja się wywiązuje :] Wyszedłem z założenia, że nie żal mi tej gitary, a i tak jej nie sprzedam, lubię dłubać i coś modyfikować, no to pojechałem :] To nie miało prawa wyjść idealnie od razu, ale frajdę jakąś tam z tego mam i parę EXP wpadło.

Swoją drogą, nie lubię np. relicowanych nowych gitar, które mają wyglądać jakby faktycznie miały 40 lat stażu [kumpel ma van den Haara strata w takim stylu - ja bym wolał 2 nowe straty za tę cenę ;]). Nie lubię niszczenia gitar na scenie itp. Jakbym miał orydżynal Gibsą LP [chciałbym], albo jakiegoś Burny'ego [bardzo chciałbym], albo starego japońskiego strata [mam :])to bym nań chuchał i dmuchał.
Ale to był Epifon, w dodatku po przejściach - wstawiłem efekty swej pracy, żeby się pochwalić, zebrać cięgi, ale może też dostać parę pomysłów, co by tu jeszcze zjebać/poprawić/dodać/zniszczyć [skreślić niepotrzebne]

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Kufa nie kumam, oburzenia co niektórych, to, że wiosło nie wygląda jak "prawdziwy" relic, no i? Kto na tym gra? Chyba właściciel? Eh...

A mi do głowy przyszła taka scenka, po prawej właściciel, a po lewej wiosło:

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Moje gitary nazywam, traktuję je delikatnie, dla mnie są to instrumenty, które pomagają mi odzwierciedlać emocje.

Płakać mi się chcę, jak widzę np. na jakichś starych teledyskach, jak ktoś swoją roztrzaskuje o ziemię.

a to nie odzwierciedlenie emocji? ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Bardziej by było, jakby się pierdyknął koleś w łeb tą gitarą. :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
....... może czasem lepiej się ugryźć w język niż komuś sprawiać przykrość? .......
IMHO przesadziliście tym razem.  ???



No to jeszcze bardziej podkreśle co tak ładnie ująłeś, zebyśmy się lepiej zrozumieli  ;)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
A mi się wiosło podoba. Przynajmniej nie napierdalał w nie dłutem:


:P
mniut i piah

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Co jak co, ale z tymi ramkami pupów wygląda pro. Chyba se takie sprawie do mojego EX :)

Gratuluje odwagi, w sumie spoko taki rozpierdol zrobić, tylko rurki mi się nie podobają, tak to jest całkiem ok :tak:

Orange

  • Gość
Zaolejuj gryf :D

Offline BetoNova

  • Gaduła
  • Wiadomości: 303
  • Wut?
    • Mein zespół
A zaolejowałbym, ale boję się zobaczyć, jak wygląda miejsce podwójnego pęknięcia :]

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
mi tam sie podoba

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
W sumie ładnie to wyszło, chociaż przydałoby się więcej otarć a mniej uderzeń ;) Ramki są totalnie pr0. Te rułki to jednak nie pasują za dobrze. Ja bym poszukał miedzianych i pociągnął je blisko korpusu, w jego obrębie. No i akurat ten układ scalony mi psuje percepcję wiosła. To ma być Fallout czy Terminator 2? ;) Jak fall to LAMPA a nie tranzystor :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Dobra robota BetoNova!!!
- Gitara nie jest zepsuta, bo przecież nadal gra (chociaż mało brakowało że by nie grała), stroi i spełnia swoją funkcję
- Wygląda tak jak właściciel lubi czyli kolejny plus. Nudnych identycznych epifonów są tysiące, a taki tylko jeden.
- Z Twoim castomowym pasem będzie wyglądała jak Rambo
- Seth z pięknym zadbanym wiosłem na powyższym zdjęciu wyglądał by zwyczajnie chujowo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Poza tym, kurwa, jak można być tak nieżyczliwym i bez ogródek napierdalać komuś, że zjebał wiosło, że do niczego się nie nadaje, że brzydkie w chuj etc.? Nie zamierzam nikogo umoralniać, ale serio chłopaki, może czasem lepiej się ugryźć w język niż komuś sprawiać przykrość? Nikt nie chciałby, aby o jego wiośle mówiono tylko "wyrzygałbym się na nią" lub inne, równie kunsztowne rzeczy.

IMHO przesadziliście tym razem.  ???



;)

+1
Paczki z głów!

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Najważniejsze jest to żeby tobie się takie wiosło podobało !
 A co ważniejsze inspirowało i motywowało do gry :)
   Pierdol zdanie innych, to twoje wiosło i to ty na nim grasz,
pomysł świetny i gratuluję odwagi  :headbang:

Offline DarekDaron

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 60
Gratuluję odwagi. :)
Na twoim miejscu bym jeszcze przy tym posiedział. Myślę, że te scalaki niepotrzebne i kłuje mnie w oczy ten czarny sznurek, byłoby lepiej z metalowymi rurkami. Przełącznik i zaczepy na pasek można by jeszcze jakąś farbką machnąć żeby wyglądały na zardzewiałe.

Offline Lubder

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Mi również się podoba, chociaż ja bym zrobił więcej przetarć, a układami scalonymi zapełniłbym całe miejsce między pickupami :P

Offline BetoNova

  • Gaduła
  • Wiadomości: 303
  • Wut?
    • Mein zespół
Dzięki za odzew i pomysły, coś tam jeszcze będę kombinował z tym. Chciałem zainstalować długie, miedziane rurki, ale takich nigdzie nie napotkałem, a starej lodówki albo chłodzenia do procesora też nie miałem nigdzie pod ręką ;] ten wąż paliwowy wziałem, bo w miarę mi pasował. Może lepszy byłby taki karbowany, jak do okurzacza, tylko mniejszy :] Scalaki zamiast lampy - no niestety, ale chyba za dużo bym musiał dłubać, żeby chociaż 12ax7 gdzieś wcisnąć.
Ramki zrobił mi tata kolegi w pracy, ale oni ogólnie w większe rzeczy się bawią i sporo z tym zamieszania było ponoć :] Bieda z tym, bo jak już, to do kupienia widziałem tylko płaskie, a metalowe do LP to chyba tylko gdzieś na jebaju w chorych cenach.
--
A tego - czy mogę normalnie "ukraść" zasilanie z baterii do ewentualnych diód LED? Wystarczą dwa kabelki, rezystor przed (i ew. jakiś słicz), i będą świecić, jak się włoży kabel w gniazdo?
« Ostatnia zmiana: 11 Lis, 2012, 18:34:20 wysłana przez BetoNova »

Offline BetoNova

  • Gaduła
  • Wiadomości: 303
  • Wut?
    • Mein zespół
Pozdro dla wszystkich hejterów/fanów moich wariackich poczynań. Sporo wody nad morzem upłynęło, nadal gitary nie skończyłem, ale jestem na dobrej drodze.


Falloutowy wskaźnik punktów akcji, a może się skuszę na wskaźnik sygnału kiedyś.


"Gałki" potencjometrów


Trochę inny imaż pupów


Prawie udało mi się skorodować nierdzewkę :]


Fa Fa Fa FA fa Płytki Fallout stajl. Trochę średnio widać detale na zdjęciu, w realu "tabliczka" też trochę niewyraźna, może po postarzeniu się uwydatni.




Na razie tyle.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
coraz fajniej wygląda :)
i always go full retard

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Z tymi rurkami trochę przeginka, ale malowanie EMG i grafiki na płytkach ochronnych naprawdę mnie urzekły ;D

Online Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
coraz bardziej mi sie podoba, możesz śmiało grać na niej ramsztajna :D

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
jeszcze stroik w obudowie PipBoya  8)

Te rurki to też troche przesada...pomysł fajny ale tak troche...za dużo ?
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
24289 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
0 Odpowiedzi
1824 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2011, 00:21:49
wysłana przez Andy
49 Odpowiedzi
19163 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2011, 22:43:55
wysłana przez sylkis
63 Odpowiedzi
24105 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Cze, 2012, 22:30:28
wysłana przez Rachet
27 Odpowiedzi
8917 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2012, 10:59:18
wysłana przez sinquestsound