Autor Wątek: Nowy Bash - tak tak! To nie żart! Nie, to nie jest NAD.  (Przeczytany 7913 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.
Sezon ogórkowy trwa w najlepsze (ile można?), więc chyba pora przerwać milczenie i wyciągnąć parę faktów, odnośnie tego co w najbliższym czasie ujrzy światło dzienne. Jednak! Nie za dużo bo jeszcze dziady pójdziecie i będziecie prosić Szymona, żeby zrobił wam taki sam, a tego bym nie chciał

O co chodzi? Tak się szczęśliwie składa, że w NIEDŁUGIM czasie stanę się posiadaczem całkiem nowego modelu, zbudowanego od podstaw wzmacniacza prosto spod ręki mistrza Basha Szymona Zrobięnazamiesiąc Sajdotwórcy. W tym miejscu można zadać pytanie "Ziroł, po chuj siejesz ferment na forum?", a po to, że będzie to nielicha konstrukcja, moim skromnym zdaniem, warta uwagi.

Żeby kurwa nie było za łatwo, oraz dlatego, że ostatnimi czasy wkurwia mnie to forum :D będę dodawał po jednym ficzersie dziennie.

Uwaga, nie wiadomo, czy wzmak wejdzie do seryjnej produkcji.

Na koniec pragnę dodać, że nadchodzi jeszcze jedna nowość, ale nie wolno mi o niej pisać, bo zostanę zrzucony z Siekierkowskiego.

Aha, i jeżeli byście chcieli zamówić jakiś wzmacniacz po obecnych cenach to macie czas żeby to zrobić do końca roku . Od nowego roku podwyżka.

Pozdrawiam!
Zero.

Ficzery:
*4ro kanałowa konstrukcja z 4 oddzielnymi korekcjami (8.11.2012)

*...co owocuje kanałami: California Clean, California Distortion, British Clean oraz British Distortion (9.11.2012)

*2 lampy EL34 i 2 lampy 6L6 na końcówce, 8 Lamp preampu (10.11.2012)

*Automatyczny wybór lamp ze względu na jakim kanale pracuje wzmacniacz... (11.11.2012)

*...z możliwością ich zamiany (6L6 zamiast EL34 i odwrotnie), ale... (12.11.2012)

*...jest możliwość dowolnnego miksowania lamp poprzez użycie potencjometrów (13.11.2012)

Co daje nam 3 tryby pracy power ampu.

+bonus z okazji moich urodzin: nie będzie "drukowanych" płytek, wszystko na turret boardzie, point to point.

*Aktywna pętla i związane z nią ficzersy znane z innych rozwiązań Basha.
« Ostatnia zmiana: 13 Lis, 2012, 00:11:38 wysłana przez zerotolerance »

Offline harry_manback

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
...kurwa mać czekam na więcej

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
No nie mogę, to jest pogwałcenie praw człowieka i gitarzysty! :s

Zaczyna się intrygująco...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Zupełnie od zera, całkiem nowy od podstaw model?
Nie będzie miał w sobie ficzerów z MK5? :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.
Zupełnie od zera, całkiem nowy od podstaw model?
Tak.

Nie będzie miał w sobie ficzerów z MK5? :P
Może tak, może nie. Dojdziemy do tego.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Doleję oliwy do ognia. Wiem już wszystko na ten temat 8)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Chyba jestem jedyny tutaj, którego kompletnie nie grzeje żadna nowa lampowa konstrukcja. :D

Ale czekaj!

*psssst!*

Skoro już otworzyłem piwko i mam pod ręką czipsy, możesz kontynuować.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.
Doleję oliwy do ognia. Wiem już wszystko na ten temat 8)
Otóż nie, mój drogi przyjacielu, sporo, a może wszystko (?) się zmieniło :D

No chyba, że masz swoje źródła, o których nie wiem :D

Zomballo

  • Gość
Po 00:00 mogłeś podać nowy ficzers. :/ A tak wogóle to będzie miał miejsce na kubek/kufel, gniazdo CKMów (pisze o pisemku), ukryty czołg i robił lody (kręcone)? :D
zero nie dej sie prosić!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
napisz tylko w którą stronę będzie brzmienie, bo nie wiem czy olać czy się jarać
B ( o ) ( o ) B S

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
w stronę lasów pomorza :D Blaaaack...Metal... Krieeeeg...Exterito riale Autobahn nach Danzig...
weimar guitar gently weeps

Offline adr89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Nie jestem wielkim fanem Sidewinderów więc nie jaram sie, ale z ciekawością poczytam co dalej. Po ilości kanałów i zamiłowaniu Szymona do uniwersalności obstawiam przestery z VH4 i xtc, crunch z buddy i czysty z matchlessa ;)

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ok, czyli osiemseta i dopalona osiemseta ;)
Olewam :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Wszystko co miało być wymyślone to już wymyślono :) :lol:
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Wszystko co miało być wymyślone to już wymyślono :) :lol:

Człowieku meeeen... ::)
weimar guitar gently weeps

Offline bamse

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
E tam toż to zwykły facelifting Seleny pod ficzersy MKV będzie ;-)

Chuja wiem, gówno się znam i w sranej dupie nie mam pojęcia co to będzie za amp,  jednak na pewno wolę starosidewinderowy kanał czysty, od studioheadowego czystego zastosowanego jako bazę w MKV.

Ale tu nikt nie gra na czystym ::) , w sumie jeśli do starosidewinderoweg o czerwonego dive dodać zamiast pomarańczowego drive bardziej w stronę studiohead czy czerwonego MG  :-X to będzie git.

Żarty na bok, jestem bardzo ciekaw, czy nastąpi zapowiadane przejście w studio headzie 05 na wersje rackowe.

Fakt faktem, że od roku Szymon gdzieś zamknięty w warsztacie nie wypuszczał tutaj zbyt dużo newsów, tak samo stosunkowo mało informacji jest od użytkowników MKV w porównaniu do szaleństwa jakie było z czwórką w latach 2008 - 2010.
Ale na Allegro nie poleciały, więc chyba się sprawdzają.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Hype na MK5 był jak się zbliżała premiera i chwilę po niej, ale był tak intensywny, że dość szybko wygasł po prostu. Tu na SS da się sporo o MK5 przeczytać w sumie.

Posty połączone: 09 Lis, 2012, 14:31:20
Hype na MK5 był jak się zbliżała premiera i chwilę po niej, ale był tak intensywny, że dość szybko wygasł po prostu. Tu na SS da się sporo o MK5 przeczytać w sumie.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Uwaga, w spojlerze zdjęcie prototypu, dostałem je prosto z wiarygodnego źródła. 8)

Spoiler
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline bamse

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
R U kidding me to musiałby być tiny terror w wersji ugly bastard.
Sylkis  wszystko co było o MK V czytałem na bieżąco, nawet sobie ogrywałem u Basha na małym 8 czy 10 calowym głośniczku, w sumie może moje odczucie o mniejszej komunikacji w sprawie MKV wynika z tego że przed MK IV nie znałem tych powerbreakowych ficzerów i bajerów z pętlą efektów i innymi przełącznikami. Teraz już na to nie zwracam uwagi, bo to się ustawia raz na prawie zawsze i już nie dłubie, a wtedy sporo gadki o tym było.
Ponadto po premierze niewiele na youtubie pokazało się próbek MKV, a nie licząc oficjalnych, przegainowanych kawałków zespołu Moskwa na telecasterze i forumowych z ss z testów z objazdu Basha z prototypem po Polsce to ze 2 niewielemówiące próbki może słyszałem, które znając dobrze studio heada i MK IV naprawdę nic nie powiedziały o dynamice/ fillingu wzmaka.
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2012, 15:53:49 wysłana przez bamse »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Było wystarczająco wiele, abym np. ja się na niego wtedy ciężko gasował (tylko kasy nie miałem) ;) i w sumie nadal go chcę, ale dzika faza już opadła no i inne wydatki jednak wygrywają.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Cytuj
mistrza Basha Szymona Zrobięnazamiesiącju żwysłałemjużjedzieb ędziejutrozapomniał em Sajdotwórcy.

fixed
mniut i piah

Orange

  • Gość
w stronę lasów pomorza :D Blaaaack...Metal... Krieeeeg...Exterito riale Autobahn nach Danzig...

Nazigejmetal.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Już tez nieco wiem, oprócz california i british będą jeszcze pokrętła/przyciski:
- espanya chicks
- german ordnung
- polisz pała
i
- on/off
 
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
11691 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2007, 14:34:47
wysłana przez NaPk!n
58 Odpowiedzi
38120 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
41 Odpowiedzi
9839 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2010, 18:52:54
wysłana przez Guziel
12 Odpowiedzi
4687 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Kwi, 2012, 13:45:15
wysłana przez Maxla40
24 Odpowiedzi
8157 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2011, 16:26:38
wysłana przez pele