Autor Wątek: Sharpi woła - POMOCY ! SKRADZIONO PIEC WE WROCŁAWIU!  (Przeczytany 1606 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Przedwczoraj pod dworcem PKS dwóch zbirów napadło na mnie i zajebali mi piec . Ibaneza na szczęście nie zdołali mi wyrwać, ale piec już tak. Próbowałem ich łapać ale case z wiosłem troche ciężki...:<

Piec to potocznie mówiąc pierdziawka - Ibanez TB15R starej produkcji . Znaki szczególne - ułamana plakietka z logiem ibanez, rozerwany "tolex" koło rączki.

Nie ukradli może jakiegoś super sprzętu...ale teraz nie mam na czym grać :(

Do forumowiczów z wrocka/okolic - jakbyście gdzieś przechodzili koło lombardów i coś takiego się pojawiło to dajcie cynk na PW.
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Łoo, stary, niezmiernie mi przykro :D Chociaż ciesz sie, że nie miałeś w łapach czegoś lepszego.
W sumie mogę teraz powiedzieć tak znane wszystkim zdanie... "Dozbieraj i kup lampe" :D

A swoją drogą... nie czaje tych wszystkich zbirów co kradną komuś gitare czy piec na dworcach. Telefon jeszcze bym zrozumiał. Ale taki piec czy wiosło i tak puści za grosze w jakimś lombardzie, bo sie chuj zna czy to wartościowe czy nie.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ja bym z tym poszedł na policję.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
A myślisz ze nie byłem ? I wątpie żeby coś to dało... antyterrorystów na miasto nie puszczą za piecem ...

Swoją drogą...mam teraz pretekst zeby własnie uzbierać na lampe... tylko widmo grania przez interfejs na słuchawkach przez 3 4 miesiące mnie przeraża :(
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
jak chcesz to Ci moge pożyczyć na te kilka miechów pierdziawkę, Marshall mg15. Potencjometry trzeszczą jak jasny chuj, ale działa ;)
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3096 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lip, 2011, 17:29:29
wysłana przez g-zs
10 Odpowiedzi
4067 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Wrz, 2012, 23:08:10
wysłana przez Vicol
9 Odpowiedzi
4707 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Wrz, 2012, 17:00:42
wysłana przez sharpi
6 Odpowiedzi
2123 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2013, 11:04:12
wysłana przez pc131
2 Odpowiedzi
2349 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2021, 13:08:08
wysłana przez OMSON