Autor Wątek: t.c electronic + engl savage+ behringer fcb 1010.....jak to uruchomic!!!  (Przeczytany 2787 razy)

Offline nergal86

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
    • DEADPOINT
Jak w temacie. jestem kompletnei nie kumaty w tych ustrojstwach,,,czy moze ktos krok po kroku powiedziec jak to podpiac zeby wszytsko gralo jak trzeba? plissss!!! :facepalm:


Offline nergal86

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
    • DEADPOINT
Dzieki, fajny artykul i z pewnoscia beda go studiowal krok po kroku....ale mam pytanie. z tylu engla mam wejscie midi interfejs...do tego potzrebny jest z-7 czy jakos tak prawda? jak te 3 urzadzenia podlaczyc nie korzystajac z tego midi interfejs? tam jest jakis master loop i fx loop...ja kompletnie tego nie czaje. Czy wytlumaczy mi ktos jak debilowi jak sie za to zabrac? :))

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ale w majorze masz releye do zmiany kanałów więc obejdzie się bez dodatkowych maszyn. (wszystko w artykule)
ed: ale potrafisz wpiąć multi w pętle? :/
master loop to główna pętla a ta druga jest na drugi kanał
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz, 2012, 23:22:43 wysłana przez sify11 »
i always go full retard

Offline nergal86

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
    • DEADPOINT
wlasnei niebardzo. raz probowalem ale cos nie tak bylo bo g major brzmial jak zoom za 300 zl...

Offline yapcok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 99
  • zło jak huj
skoro savege ma midi to wystarczy chyba odpowiedni kabel Midi sobie polutować coby można było się połączyć z majorem przeczytaj to co kiedyś popełniłem tam jest dokładnie krok po kroku Twój przypadek,

a co do brzemienia jak kupa, to engl ma równoległą pętlę, więc albo ustawiasz potek balance w pętli na wet - robisz z niej szeregową, albo w t.c ustawiasz opcję kill dry jeśli dobrze pamiętam

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
A nie wystarczy po prostu wyjść midżi-sru z majora do midżi-in engla?
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Savage ma złącze Midi Interface do połączenia englowego midi interfejsu na złączu podobnym do LPT - pojęcia nie mam jakiego i jak to działa. Posiada też trzy stereo relaye, więc jeden stereo z majora i dwa mono z FCB to może być za mało.
U mnie to działa tak: FCB->Major->midi sru->Em Custom midi interfejs z trzema stereo przekaźnikami (nie pamiętam ile zapłaciłem, ale majątek to nie był). Działa, polecam. Presety na majorze się zmieniają, kanały w Savage'u też.
Pętle mam opiętą na Master Loop, 100% wet - robi dobrze.

Offline nergal86

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
    • DEADPOINT
Dzieki wielkie panowie za wszystkie wskazowki, dalej probuje z tym walczyc, poki co bez powodzenia:) Skorzystalem z linka ktory dostalem odnosnie konfiguracji fcb i g majora, robilem wszytsko krok po kroku, fcb reagowal tak jak w owej instrukcji autor opisywal,,,ale gdy doszedlem do konca tak naprawde nic sie nie zmienilo, nic dalej nie dzialalo jak powinno. Takze szukam dalej

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
10461 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2011, 09:41:58
wysłana przez Sikor
18 Odpowiedzi
10028 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lip, 2013, 11:14:52
wysłana przez bart