Autor Wątek: Moje najlepiej brzmiące gitary jakie udało mi sie wycisnąć z Bugery 333XL i 6262  (Przeczytany 51784 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Jak w temacie, dla mnie jest to jakość już akceptowalna może nie powalają ale brzmienie daje radę !  :headbang: Mix tez mój także coś na jego etapie mogłem spier....  ;D

Jak ktoś chce pomiksować czy poreampować ślady sa na forum UM: http://www.ultimatemetal.com/forum/practice-room/829612-scar-symmetry-slaves-subliminal-stems-content.html



Pozdrawiam,

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
I jeszcze coś z naszego podwórka, numer Widka, przereampowany na Bugerach i wymiksowany na nowo, mam nadzieje że sie Wam spodoba ;)



Pozdrawiam,

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS

Offline TheBlueNote_7

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Aż sie ciesze, że mam jeden z tych wzmakoli i śmiało moge potwierdzić tylko to, co tutaj usłyszałem.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Dzięki Panowie !!!
Jak coś wykręcę sensownego to zapodam jeszcze, W miksie Widka nie ma dubli rhytmy poszły na 6262 a leady i sola na 333xl (lepiej mi siedzi do tego),

Pozdrawiam,

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Dla mnie zajebistość.. z jednej strony otwarte i szerokie brzmienie, ale jednak zwarty i konkretny cios !
 Tak jak lubię :)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Nie wiem czy widzieliście, ale jak kogoś interesuje tutaj napisałem jak to wbijam, a dodatkowo macie ślady nieobrobione tak jak sie wbily z 6262 i 333xl, można samemu pomiksować z podkladem, porownac z wtykami, moze z innymi reampami itd... może komuś się przyda: http://forum.sevenstring.pl/ogolnie/chcesz-pomiksowac-kse-rose-of-sharyn/?message=243706

Pozdrawiam,

Posty połączone: 20 Wrz, 2012, 13:03:21
To jeszcze takie coś poznacie ;)



więcej info i ślady: http://www.drummerkevintalley.com/backstage/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=62

Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: 20 Wrz, 2012, 13:03:21 wysłana przez sinquestsound »

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix


Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Co za kawałek :D
ejjj kawałek w pytę jak dla mnie kocham takie klimaty, a sam numer 78 śladów do miksu ahahahahha, masakra, link do wątku i śladów jak zwykle w opisie video na YT, próbowałem kręcić pod Nightwish - ale no wiecie ;) co ja mogę.

Gitary oczywiście 2 x Bugera !!!

W sumie zrobiłem 2 wersje miksu i mastera i nie wiem która "lepsza" pomożecie ???

wersja 1 to ta z video: https://dl.dropbox.com/u/67037385/lost_sinmix_1_finall.mp3
a wersja 2 tutaj: https://dl.dropbox.com/u/67037385/lost_sinmix_2_finall.mp3

Która wam lepiej siedzi ?, będę wdzięczny za każde info !!!

Pozdrawiam,

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,

Dzisiaj taki dziwny numer tym razem gitary bez dubli dwa ślady na Bugera 333XL  ;D



 :headbang:

Pozdrawiam,

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Również 333XL  :headbang:



Pozdrawiam,

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Gary trochę za cicho wg. mnie. :)
według mnie gitary za głośno ;)
Pozdrawiam,

Offline Lukas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 127

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Coś takiego jeszcze, gitary na Bugerce 6262 dopalonej TS, miks i master jeszcze dopracować trzeba ;) Tak na marginesie jest to mix ze śladów konkursowych zamieszczonych u mnie na forum, po wszystkim każdy przygotowuje opis sesji miksu i masteringu wraz z presetami itd... ;)



Pozdrawiam,

Zomballo

  • Gość

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Kolejny reamp i mix ponownie Bugera 6262 coverek tym razem ;) jak zwykle link do śladów w opisie video !



pozdrawiam,

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Bugerka 6262 sprzedana, na otarcie łez trza cisnąć z 333XL !!! Mały miksik ;)




pozdrawiam,

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Cover At The Gates i ten mix jakoś nie za selektywnie brzmią w porównaniu do oryginału. :(
Bo ja miksować nie umiem - ale staram się jak mogę !!!
"Będzie Pan zadowolony" - jeszcze trochę ;)
Pozdrawiam,

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Tym razem bez plastiku, i Bugera troche w innej roli. Wbijałem gary dla tej kapelki robiłem reampa (Bugera 333XL) miksowałem i masterowałem. Do posłuchania 1 numer !



Pozdrawiam,

Zomballo

  • Gość
Kurna teraz bym chciał te wszystkie zajebiste utworki wrzucać do utworu dnia razem z riffem tygodnia! ;)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Cytuj
Kurna teraz bym chciał te wszystkie zajebiste utworki wrzucać do utworu dnia razem z riffem tygodnia! ;)
dzięki wielkie !!!, ta ostatnia robota o tyle fajna że wszystkie instrumenty żywe(gary tez nagrywałem), jedynie do stopy dosamplowany ślad room, nawet nie pytajcie na jakim basie i gitarze nagrywane bo byście sie załamali - ale klimacik trzyma ;), obecnie z chłopakami zajmuje sie najnowsza płytą Abusiveness http://pl.wikipedia.org/wiki/Abusiveness oraz takim małym projekcikiem - ale bede coś miał zapodam ! Cały czas sie uczę i pomimo tego że dalej jestem w ciemnej dupie i czasami mi się już nie chce to staram sie przeć do przodu i już ! może kiedyś coś z tego będzie ;)

Pozdrawiam,

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
26 Odpowiedzi
16531 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Kwi, 2017, 17:15:33
wysłana przez zbuk
3 Odpowiedzi
2635 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2012, 07:27:53
wysłana przez sinquestsound
16 Odpowiedzi
9555 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2013, 22:55:43
wysłana przez bloodrafko
15 Odpowiedzi
3448 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Wrz, 2013, 21:10:11
wysłana przez Matt-Carnage
8 Odpowiedzi
3412 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2014, 13:51:41
wysłana przez Rot