Autor Wątek: Moje najlepiej brzmiące gitary jakie udało mi sie wycisnąć z Bugery 333XL i 6262  (Przeczytany 51792 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Jeszcze przed miksem raw tracki Bugery z garami i basem...

Wlacz osadzony player soundcloud


Pozdrawiam,

Posty połączone: 10 Wrz, 2013, 11:02:56
I łooo takie jeszcze....

Wlacz osadzony player soundcloud


Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz, 2013, 11:02:56 wysłana przez sinquestsound »

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
No to ostatnie z Bugerą i paczką HB :9 paczka HB sprzedana ! czekam na nowe cosik ;)

Wlacz osadzony player soundcloud


Pozdrawiam,

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
...słucham i słucham tych Twoich żwych BUGER i jestem k... pod wrażeniem...   ...stary MORDUJESZ...    ...na grzyb Tobie Kemper :)  ??  Co prawda Musza załatwił mnie na amen z profilem VHT swojego Kempera, ale to co Ty wyciągasz z tych dalekowschodnich wynalazków to mi szczęka opada...  ...po niektórych Twoich miksach umarłem w butach...
...na bank gdybym wiedział, że z BUGERY można wykrzesać takie brzmienie to nigdy nie podchodziłbym do ENGL'a PB Muszy...  ...oczywiście nie mam go już i walczę z cyfrowymi zabawkami, ale to co Ty wyrabiasz z BUGERĄ uffffff  :)

faktycznie będę Cię nazywał mistrzem Bugery

po tym mam mokro - https://soundcloud.com/sinmixbrickwall/kataklysm-ais-cover-by#new-timed-comment-at-161430
« Ostatnia zmiana: 22 Gru, 2013, 02:26:44 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR


Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Haaaa,
Odgrzebiemy ;)

Trirec Maxon OD808 DL CAB sm57



6262 bez dopałki DL CAB sm57




Pozdrawiam.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Dooobra tym Was rozpizdziele ;) hahahaha dla mnie gity już prawie to czego szukam ;)



Pozdrawiam.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Bardzo dobre brzmieńsko. Choć gita "Karhu "D-44" Bugera 6262" jest jak dla mnie trochę bardziej czytelna to mimo wszystko ostatnia próbka gity jest zajebiście plastyczna i nie ma niczego nieprzyjemnego w górce. Świetnie to wszystko brzmi
INTERSTELLAR

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Dlatego napisalem juz prawie to.... Ale z paczka DL nie ukrece po staremu juz... Za sterylna czytelna nie mowie ze to zle ale jest inaczej.

Wysłane z mojego S6 przy użyciu Tapatalka


Offline pedrro78

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
Elegancko panie kolego, na 2 mikrofony to było? Brzmienia obyś nie znalazł, bo ta zabawa na tym polega, tak to będziesz potem wszędzie to samo ustawiał ;)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Taaaa... Gitary z dublami 2 na sm57 i dwie na heilu.

Wysłane z mojego S6 przy użyciu Tapatalka


Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
INTERSTELLAR

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Oklaski kurwa
hahaha bez przesady - takie super to to nie jest. Ale dzięki!
Pozdrawiam.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Pozwolę sobie na mały off top ;) Mesa DR i Peavey 5150 hihi ale z Trirekiem i 6262 byłoby też spoko (zresztą zrobię)



Pozdrawiam.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Choć taka muza mnie nie wzrusza, a nawet męczy to jednak tłusto i klarownie wypada kawałek. Ja nie słyszę niczego złego by można było się dojebać. Robisz dobrą robotę, a w ogóle to dla mnie faktycznie zostałeś Lord of Bugera i chylę czoła, że z takich tanich wzmaków wychodzą Tobie takie mordercze dźwięki. Zawsze bardziej będę jarał się miksami z Bugerą.
INTERSTELLAR

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Nooo dobra Bugera 6262 bez dopałki na heilu PR20, Bugera 333XL z MXR obie głowy na paczce Mesy. Dzięki Szymon za ślady ;) Głośno i brutalnie ;)



Pozdrawiam.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Znowu 6262 i paczka Mesy ;)



Pozdrawiam.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
A co mi tam leży :) jeszcze jeden post na moim koncie heh.
Wszystko co od Ciebie słyszę jest bardzo dobre i świetne, a to co uważasz za wystarczające to dla mnie i tak jest dobre.

Tego natomiast nie zapomnę do końca życia bo gitara rozpierdala mnie na w chuj atomów :)

Wlacz osadzony player soundcloud


Jeszcze tylko jeden gość z tego form rozjebał mnie profilem VHT na Kempera. Nie dość, że riff miał dobry to brzmienie o ja Cię pierdolę
INTERSTELLAR

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
A co mi tam leży :) jeszcze jeden post na moim koncie heh.
Wszystko co od Ciebie słyszę jest bardzo dobre i świetne, a to co uważasz za wystarczające to dla mnie i tak jest dobre.

Tego natomiast nie zapomnę do końca życia bo gitara rozpierdala mnie na w chuj atomów :)

Wlacz osadzony player soundcloud


Jeszcze tylko jeden gość z tego form rozjebał mnie profilem VHT na Kempera. Nie dość, że riff miał dobry to brzmienie o ja Cię pierdolę
Ahahaha aleś się przyczepił tego kawałka ;)

Zrobiłem miksa z tymi śladami i Bugerą Trirec. Nie wiem czy lepiej - inaczej o tak ;)



Pozdrawiam.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
... gitara ma jakby bardziej nasycone brzmienie przy tym grubsze ziarno w górce . Całość brutalniej brzmi. Heh ostatnio staram uczynić sobie kuku z POD'em by symulować brzmienie Bugery na bazie tych riffów. Riffy nie tworzą oryginalnego kawałka bo zagrałem to co utkwiło mi w głowie , dźwięki pewnie też chybione.

...nie będę Tobie tu śmiecił więc podam linka do strony z 4 moimi ulubionymi impulsami na bazie tego utworu - http://forum.sevenstring.pl/efekty/logidy-epsi-dla-pod-hd-czyli-impulsy-live/25/
« Ostatnia zmiana: 27 Sie, 2014, 21:32:21 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Nie żeby mi się nie podobało. Nie mam zamiaru krytykować, ale jednak wychowałem się na Panterze i brzmienie gitary jest tak specyficzne i o ja Cię pierdolę zajebiste...   ...kurwa, że niezależnie od tego kto i jak to zrobi to już nie moja bajka. Gdybym nigdy nie słyszał Pantery pewnie Twoja wersja wydawałaby mi się bardziej agresywna, pełniejsza itp. itd.
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
26 Odpowiedzi
16532 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Kwi, 2017, 17:15:33
wysłana przez zbuk
3 Odpowiedzi
2636 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2012, 07:27:53
wysłana przez sinquestsound
16 Odpowiedzi
9555 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2013, 22:55:43
wysłana przez bloodrafko
15 Odpowiedzi
3449 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Wrz, 2013, 21:10:11
wysłana przez Matt-Carnage
8 Odpowiedzi
3412 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2014, 13:51:41
wysłana przez Rot