Autor Wątek: Line 6 xt live Problem z ustawieniem podłaczenia  (Przeczytany 4154 razy)

Offline dziki_band

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Witam posiadam PODa line6 xt live ktorego chce połączyć pomiedzy piecem a gitarą w instrukcji przeczytałem ze najlepiej brzmiało to bedzie przez petle efektów.
Problem jest w tym ze nie potrafie zmienic parametru "DEST"  gdzie ja mam napisane "STACK DEST"  w instrukcji pisze ze ma byc  "4x12 Front DEST"  chodzi mi tu o konfiguracjie tabeli z ktorej wybieram pod co ma byc podłaczony POD obok są inne parametry takie jak LOWS FOCUS HIGHS ktore bez problemu mozna zmieniac natomist nie potrafie zrobic aby nad napisem DEST zamiast STACK było napisane 4x12 Front    ... czy potrafi mi ktos pomoc ?

Orange

  • Gość
Tak.Wyjmij przejściówkę z gniazda słuchawkowego.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
hah też miałem kiedyś taki problem i się okazało, że przejściówka :D
i always go full retard

Offline dziki_band

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Tzn jesli chodzi o jakie kolwiek gniazda to ja podłaczajac PODa "na sucho" czyli majac wpiety tylko kabel zasilajacy nie moge tego zmienic

Posty połączone: 26 Lip, 2012, 21:30:26
Czy moze pomogło by tu przywrocenie ustawien fabrycznych ??? ( i jak to wogole zrobic :) )
« Ostatnia zmiana: 26 Lip, 2012, 21:30:26 wysłana przez dziki_band »

Orange

  • Gość
Jeszcze raz: czy masz w gnieździe słuchawkowym przejściówkę wpiętą? Jeśli tak, to wyjmij. Podłącz potrzebne ci kable i wtedy pstrykaj

Offline dziki_band

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Tak jak napisałem nie mam wpietego nic prucz zasilania i  kabel gitarowy słuchawkowe wejscie jest puste ....

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Tak jak napisałem nie mam wpietego nic prucz zasilania i  kabel gitarowy słuchawkowe wyjście jest puste ....
i always go full retard

Orange

  • Gość
To podłącz go do wzmaka - jak chcesz zmieniać ustawienia to musisz mieć wszystko podłączone tak, jak chcesz grać. To nie jest kwestia traktowania cię jak oszołoma - piszesz tak, że ciężko zrozumieć. I spróbuj innych wyjść. Mój pod nie dogadywał się ze wzmakiem, jeśli go wpinałem w pętlę wychodząc left out z Poda. Najlepiej brzmiało po wyjściu słuchawkowym...

Offline dziki_band

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 4
Mi wogole pod nie reaguje na petle podłaczam Input z poda do Send w piecu i output z poda do return w piecu  a do gitary lece kablem z pieca po wyjsciu input i nic mam czyste brzemienie jakl by nie było podłaczonego efektu..... a co do poprzedniego tematu to przy zadnej z kombinacji nie uzyskuje na efekcje podanych wczesniej parametrow

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
2349 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2009, 23:19:56
wysłana przez Yony
5 Odpowiedzi
5820 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2011, 22:58:37
wysłana przez 13
16 Odpowiedzi
18357 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Gru, 2010, 13:46:52
wysłana przez piotreksu
4 Odpowiedzi
3742 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2012, 00:29:52
wysłana przez lupus
10 Odpowiedzi
5972 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2012, 07:39:32
wysłana przez Stivo2005