Autor Wątek: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]  (Przeczytany 704768 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Paczki z głów!


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jednak wolę oryginał

Jazz, Lounge, Downtempo


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Jeszcze tydzień albo dwa i koronawirusa też nikt nie będzie brał na poważnie ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jeszcze tydzień albo dwa i koronawirusa też nikt nie będzie brał na poważnie ;)

Mam wrażenie, że już tak jest. W parku pod domem bawią się dzieci, w okolicach parkowo-leśnych całe tłumy rodzin, prawie nikt nie ma maseczki na ryju, tylko na brodzie albo wcale. Jak szedłem na zakupy do biedry czy lidla, to też było sporo osób i nie zauważyłem, żeby ktoś się bawił w liczenie wchodzących i wychodzących i pilnował jakiś ograniczeń metrażowo-osobowych.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
..... Jak szedłem na zakupy do biedry czy lidla,

To jest ciekawe, że te wszystkie hipermarkety które nie płacą w PL podatków i całą kasę z konsumpcji wypompowują za granice są cały czas otwarte. Tam zarazić się nie można. Natomiast wszyscy polscy kupcy którzy mają małe sklepiki i punkty usługowe  w galeriach, zatrudniają ludzi i mają zobowiązania i podpisane umowy najmu lokalu na dwa lata stoją i płaczą. Nie ma to jak zarżnąć własną klasę średnią, a to przecież klasa średnia głównie płaci podatki i zwykli pracownicy.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
..... Jak szedłem na zakupy do biedry czy lidla,

To jest ciekawe, że te wszystkie hipermarkety które nie płacą w PL podatków i całą kasę z konsumpcji wypompowują za granice są cały czas otwarte. Tam zarazić się nie można. Natomiast wszyscy polscy kupcy którzy mają małe sklepiki i punkty usługowe  w galeriach, zatrudniają ludzi i mają zobowiązania i podpisane umowy najmu lokalu na dwa lata stoją i płaczą. Nie ma to jak zarżnąć własną klasę średnią, a to przecież klasa średnia głównie płaci podatki i zwykli pracownicy.

A to ma się do noszenia maseczek i podejścia ludzi do obowiązujących zasad...?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470

A to ma się do noszenia maseczek i podejścia ludzi do obowiązujących zasad...?

Tak bo te zasady są wyjęte z pod pachy ( żeby nie powiedzieć z dupy) Ostatnio kupiłem maseczkę która jest zrobiona z tego materiału z którego robi się czepki na włosy dla kucharek , czyli z firanki. Przepisy nie określają z jakiego materiału powinna być uszyta maseczka i ludzie to zaczęli wykorzystywać. Ta sama durnota jest z rękawiczkami,  wczoraj widziałem jak jakiś menel nachlany wlazł do sklepu i miał rękawiczki gumowe tak brudne, że nie wiadomo jakiego były koloru. Oczywiście sklepowych rękawiczek już nie zakładał bo przecież miał swoje, a że wcześniej grzebał nimi w śmietniku to już nikogo nie obchodzi. 

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?

A to ma się do noszenia maseczek i podejścia ludzi do obowiązujących zasad...?

Tak bo te zasady są wyjęte z pod pachy ( żeby nie powiedzieć z dupy) Ostatnio kupiłem maseczkę która jest zrobiona z tego materiału z którego robi się czepki na włosy dla kucharek , czyli z firanki. Przepisy nie określają z jakiego materiału powinna być uszyta maseczka i ludzie to zaczęli wykorzystywać. Ta sama durnota jest z rękawiczkami,  wczoraj widziałem jak jakiś menel nachlany wlazł do sklepu i miał rękawiczki gumowe tak brudne, że nie wiadomo jakiego były koloru. Oczywiście sklepowych rękawiczek już nie zakładał bo przecież miał swoje, a że wcześniej grzebał nimi w śmietniku to już nikogo nie obchodzi. 

Ok, kumam, opacznie Cię zrozumiałem :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 836
Paczki z głów!