Autor Wątek: Mesa Boogie Triple Rectifier + B-52 LG 412  (Przeczytany 4074 razy)

Offline syropiusz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
Mesa Boogie Triple Rectifier + B-52 LG 412
« 03 Lip, 2012, 09:23:33 »
Witam !

Mam pytanie czy ktoś ogrywał ww. Mesę w kompilacji z taką kolumną ? Mam "okazję kupić" taki zestaw za 6500 zł z tym że zastanawiam się czy dam rady wogóle w warunkach próbowych plus jakiś koncert go rozkręcić, z tego co czytałem to w 2010 roku mesa wypuściła już tripla z funkcją multi watt pozwalającą min. na regulacje mocy 50/150 watt ale ten jest wyprodukowany w 2004 czwartym więc tak owej nie ma. Podobno mesy i tak sobie dobrze radzą na niskim poziomie głośności w porównaniu z innymi wzmakami.

Proszę o analizę i ewentualne sugestie.

Offline kosmos

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
Pomyśl o singlu: różnica jest taka że jest minimalnie jaśniejszy, troszkę mniej muli i jest zawsze na jedynym właściwym ustawieniu bold+silicon. Sam posiadam i jestem zachwycony od 4lat, dopuki nie będę wyraźnie potrzebował 100w nie zamierzam go zmieniać. Kolumna jest jedyna właściwa: powiększone 2x12 od mesy, ew orenżada. Obczaj sobie też serię express, moim zdaniem baaaardzo niedocenione wzmaczyska mesy.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
dopuki
normalnie tego nie robię, ale zabolało :/
i always go full retard

Offline kosmos

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
Wow, nieźle dziś powinienem się trzymać zdala od klawiszy. Sory poranne zaćmienie umysłu.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Mam "okazję kupić" taki zestaw za 6500 zł

Na moje się nie opłaca, dobrze szukając jesteś w stanie urwać podobny zestaw, za ciut mniej. Potrzebujesz 412? Nie lepiej dobre 212 jak takie se 412.

Podobno mesy i tak sobie dobrze radzą na niskim poziomie głośności w porównaniu z innymi wzmakami.

Moim zdaniem z tego co słyszałem (ale nie słyszałem tego wzmaka za wiele na małej głośności, więc mogę się mylić) to nie za bardzo. Póki co, ze wzmaków jakie ogrywałem to na małych głośnościach radziły sobie Marshall JCM2000 TSL, ENGL Savage 120 i Bugera 6260. Nie najgorzej też brzmiał ENGL Fireball 60, ale jednak zdecydowanie bardziej tracił w porównaniu do "rozkręconego" od pozostałych wymienionych.

Aha, no i czy 50W czy 100W czy 150W, wielkiej różnicy w głośności nie uświadczysz.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Moja DRka żeby dobrze zabrzmieć musi zostać odkręcona na poziom, który już jest za głośny do grania prób. Na koncertach dopiero jest okej. Mam opisywać jak to brzmi czy zostaniemy przy "brzmi lepiej"?

6500 to słaba cena biorąc pod uwagę, że ostatnimi czasy 3 kanałowe duale na allegro chodziły poniżej 4k. Za 2k5 można dorwać już porządne 4x12''. Przy takim zestawie uzyskasz znacznie lepsze brzmienie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline kosmos

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
@dex które masz wydanie meski, rev f? 3 kanałowe brzmią słusznie już na głośnościach pod próby i małe gigi, jedna z nielicznych zalet w stosunku do starszych modeli dr.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
@dex które masz wydanie meski, rev f? 3 kanałowe brzmią słusznie już na głośnościach pod próby i małe gigi, jedna z nielicznych zalet w stosunku do starszych modeli dr.



KAŻDĄ!!!








Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline kosmos

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
Lol dobre, ja też fanboy mięchobułki ale umiarkowany, nie aż tak troo;)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Szczerze mówiąc to nie zaobserwowałem, aby 3-kanałowa jakoś wcześniej nabierała pierdolnięcia w brzmieniu, ale też nie sprawdzałem jej pod tym kątem. Aż muszę to koniecznie sprawdzić bo ciekawa sprawa.

Moja DRka to rev F.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
4202 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2009, 22:13:55
wysłana przez pstry
14 Odpowiedzi
12642 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2010, 15:01:13
wysłana przez mondomg
14 Odpowiedzi
10825 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2017, 16:21:16
wysłana przez Pneumonia2
57 Odpowiedzi
18399 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2012, 14:32:43
wysłana przez San Dimas
2 Odpowiedzi
2008 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2012, 00:02:30
wysłana przez Drozd