Autor Wątek: Roter Bogdan Grad Model "SOLO 29"  (Przeczytany 104908 razy)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Dokładnie tak jak pisze Wuj. Środki wyrazu artystycznego adekwatne do poziomu rzemiosła lutniczego :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Kurde czegos chyba tu nie łapię albo coś mnie ominęło  ??? . Po co to wszystko ? to tak ze względu na nude i sezon ogórkowy czy jest coś tak istotnego by kopać leżącego  ?

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Kurde czegos chyba tu nie łapię albo coś mnie ominęło  ??? . Po co to wszystko ? to tak ze względu na nude i sezon ogórkowy czy jest coś tak istotnego by kopać leżącego  ?

nie no, zebralem wszystko do kupy i postanowilem ukoronowac ten temat zbierajac kwiatki z postow i z shout'a, powiedzmy ze nizej upasc sie nie da w tym temacie, wiec poswiecilem sie dla druzyny (jezeli ktos uwaza ze ten temat osiagnal dno, to ja moim "arcydzielem" ryje o ziemie jeszcze ostatni raz). Wiecej kopac w temacie nie bede.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Commelina, a zrobisz mi kopię Rotera?

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Czemu mam wrażenie, że ostatnie 5 wersów piosenki są autorstwa Lorda? :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Czemu mam wrażenie, że ostatnie 5 wersów piosenki są autorstwa Lorda? :D

bo sa, nie moglem sie powstrzymac zeby tego nie ujac, za dobre jest! Dlatego dalem propsy dla Pivovarita za tytul i dla Lorda za zakonczenie:D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Kurde czegos chyba tu nie łapię albo coś mnie ominęło  ??? . Po co to wszystko ? to tak ze względu na nude i sezon ogórkowy czy jest coś tak istotnego by kopać leżącego  ?
Nie mogłem się zdecydować które zdjęcie jakiegoś rotera wziąć i czy podpisać "did it for teh lulz", czy też "Why? Because fuck you, that's why", więc wklejam już gotowego demota z rotersucks.com:

;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Commelina, a zrobisz mi kopię Rotera?

Co sie głupio pytasz, przecież od jakiegoś czasu regularnie je dostajesz .

E tam pozostaję przy swoim. Kwiatki jakie wypuścił znam bo w tych warunkach trudno o nich nie słyszeć, skoro i świat o nich trabi, ale zeby z tego robić az taki temat ? Wart jest gościu poścwiecania czasu i energii ? no chyba ze jak wspomniałem, az tak się nudzicie ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Commelina, a zrobisz mi kopię Rotera?
...ale zeby z tego robić az taki temat ? Wart jest gościu poścwiecania czasu i energii ? no chyba ze jak wspomniałem, az tak się nudzicie ;)

Zazdrościsz piosenki, o!

Spoiler
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline b3ny666

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
  • Guitars&Gear Collector
    • Tam gdzie gram :)
A od firmy Asstonex proszę mi się odstosunkować, to IMO najlepszy sklep muzyczny w Łodzi! A to, że zaprosili p. Grada na prezentację chujwijakiego wiosła, z którego nazwą zetknąłem się na ss.pl po raz pierwszy nie oznacza, że są od razu skreśleni!

Howgh!


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ale nikt nie napisał ze sklep jest chujowy. Tylko jego nazwa.
B ( o ) ( o ) B S

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Szczerze powiedziawszy, czytając posty, a nie znając i nie wgłębiając sie w twórczość ani f-my roter ani tez P.Bogdana przyswoiłem ze sklep Asstonex  jest własnością P.Adama T więc coś w tym może być.

Offline b3ny666

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
  • Guitars&Gear Collector
    • Tam gdzie gram :)
jedynym właścicielem sklepu Asstonex jest p. Szczepański Stanisław, który jest zajebistym kolesiem, zrobiłem z nim kilka dealów i bardzo go szanuję, stąd też moja irytacja i sprostowanie, nie chciałbym żeby Asstonex znalazł się na Topliście forumowych hejterów :) Aż się chyba wybiorę na "prezentację" tego cudeńka w wykonaniu p. Grada żeby się przekonać na własne oczy co to je to Solo29 .

Dziwi mnie też że ktoś, kto płaci 1-2k za dziabę wymaga jakości LACSa, Blekmaszyny, KXK, czy Caparisona. Osobiście byłem w Guitarcenter w Łodzi i macałem LTD MH-400, który jakością wykonania byłzbliżone do hejtowanego egzemplarza Solo29 (krzywo położony binding, wilki itd.), a kosztowało toto ponad 3k. Jakimś dziwnym trafem w sprzęcie przeznaczonym na rynek amerykański takie zjawisko nie występuje.

Za to co odpierdala Roter&Co należy się napiętnowanie, bez dwóch zdań. Jakość jakością, jest to kwestia subiektywna, ale jeśli ktoś jawnie pogrywa w chuj nie tylko z krajanami ale z całym społeczeństwem niskobrzmiących muzyków na świecie (spędziłem dziś kilka dobrych godzin na lekturze .org'a)  to musi się liczyć z konsekwencjami i należy nieświadomych użytkowników takich jak ja uświadamiać, gdzie nie robić swojego wymarzonego badyla.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Dziwi mnie też że ktoś, kto płaci 1-2k za dziabę wymaga jakości LACSa, Blekmaszyny, KXK, czy Caparisona. Osobiście byłem w Guitarcenter w Łodzi i macałem LTD MH-400, który jakością wykonania byłzbliżone do hejtowanego egzemplarza Solo29 (krzywo położony binding, wilki itd.), a kosztowało toto ponad 3k.
dude, ale oni chca za gradmaszyne 7kpln!
nie 1, nie 3, ale 7 jebanych klocków!
widzisz na zdjęciach, że jest lipa a oni Ci wmawiają że tak ma być, że jest pro i lutnicy we włoszech mogą ssać pałkie...
i always go full retard

Offline b3ny666

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
  • Guitars&Gear Collector
    • Tam gdzie gram :)
zainteresowaliście mnie tematem - we wrześniu okaże się czy Roter robi lepsze wersje dla endorsementu :) Ponieważ p. Grad działa na moim podwórku tylko w nieco innych klimatach to podpytałem znajomych i okazuje się że ma tego więcej niż jedną sztukę.

Spróbuję machnąć jakieś pożyteczne wideło z partyzanta, może się uda kilka fotek :)

edit:

dude, ale oni chca za gradmaszyne 7kpln!

Man, cofam co napisałem w kwestii budżetowych wioseł za 1-2k... Umknął mi gdzieś link do ich aukcji na Allegro :) Jakoś qfa sobie ubzdurzyłem że te wiosła są bardzo budżetowe...
« Ostatnia zmiana: 24 Sie, 2012, 17:18:21 wysłana przez b3ny666 »

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Ale nikt nie napisał ze sklep jest chujowy. Tylko jego nazwa.

Nazwa nie jest chujowa tylko do dupy.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline LukasK

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Tak się zastanawiam nad tym Gradem i sam już nie wiem. Czy on jest tak dziadowskim gitarzystą/kompozytorem (bo nie da się tego słuchać) czy może takim genialnym i po prostu nie rozumiem jego geniuszu gitarowego.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
ZNALEŹLI MNIE

Spoiler

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Phi. Mi gościa FB proponuje od zarania dziejów - to źle? :D

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Też mi się pokazał ;/.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Tak się zastanawiam nad tym Gradem i sam już nie wiem. Czy on jest tak dziadowskim gitarzystą/kompozytorem (bo nie da się tego słuchać) czy może takim genialnym i po prostu nie rozumiem jego geniuszu gitarowego.

Wyprzedza swoją epokę niczym Prince . Mnie cały czas zastanawia ten wystający przetwornik . Jak można tak wizualnie zepsuć gitarę kosztem dostępu do progów których prawie nikt nie używa . No chyba że solo do dupy romana gra się na 29 progu   :-\
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz, 2012, 20:54:52 wysłana przez Algiz »

Orange

  • Gość
Japierdole co ja pacze? Że w gitarze za 1000 pln podstrunnica jest ujebana superglue, to jeszcze sobie wyczyszczę. Ale we wiośle za te pieniądze to skandal jest!

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Jak można tak wizualnie zepsuć gitarę kosztem dostępu do progów których prawie nikt nie używa .
Prawie robi wielką różnicę...
synkopy to guwno

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
7533 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lut, 2009, 18:07:21
wysłana przez indabrain
30 Odpowiedzi
6808 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2011, 14:28:58
wysłana przez aRRRaiS
22 Odpowiedzi
4851 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2013, 17:11:33
wysłana przez fk
6 Odpowiedzi
1234 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Kwi, 2014, 22:22:54
wysłana przez ChopZeWsi
4 Odpowiedzi
2529 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2016, 07:16:54
wysłana przez wuj Bat