Autor Wątek: NGD terrormachine by Skervesen  (Przeczytany 102139 razy)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Gratulacje :) Też o tym myślałem :)
mniut i piah

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
To przy łokazji pochwalem siem wnętrzem wiesła:
Spoiler
Jak do tej pory to chyba najschludniejszy, najbardziej przejrzysty, najprostszy i najbardziej elegancki układ jaki lutowałem w Skervesenach. I to się przekłada na sound, bo praktycznie nic nie ogranicza pickupów. A przy tym jest to jedna z najciszej pracujących bestii, bo same przetwory wyjątkowo mało sieją. Bardzo mnie to zaskoczyło, zwłaszcza, że to BKP :D Nie wiem czy to kwestia metalowych puszek czy innego podejścia konstrukcyjnego firmy do warpigów ale zajebiście mi się to podobie, bo poziom brumu jest równie cichy jak na hellfajce, emg lub blekotach :D Normalnie czad.
synkopy to guwno

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Terror, w takim razie czekamy na próbki. Tym bardziej chciałbym posłuchać jak mniej więcej brzmi taka kombinacja drewna.

Ja zgłupiałem dla ceramicznego Warpiga.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Siedzą w niej d'addario? Ale chujnia :D

Poza tym gratuluję naprawdę ZAJEBISTEGO wiosła... no pozazdrościć. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Sama gitara mnie nie kręci jakoś szczególnie, ale wnętrze to Ci się Vicol udało - nawet plama cyny na masie jest taka... czysta.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Sama gitara mnie nie kręci jakoś szczególnie, ale wnętrze to Ci się Vicol udało - nawet plama cyny na masie jest taka... czysta.

Jemu sie to nie udało, On ma to  w standardzie :P

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
W takim razie udany ten Vicol ;)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
pograłem na wzmacniaczu i jestem rozjebany. Tak czytelnego PM nie mają żadne inne przystawki na jakich grałem. Wątpię żeby w ogóle jakieś miały, ciężko mi to sobie wyobrazić. Poza tym Bardzo przyjemnie gra się na nich tapingi.

dziękuję :*

ps, nie wspomniałem o prezentach jakie dostałem do wiesła- komplet zapasowych strun, klucze do regulacji (+ 2 klucze do hipszone o które poprosiłem bo nie mogłem nigdzie takich znaleźć) i <werble> FLUORESCENCYJNE MARKERY

Jarku, Vicolu, kocham Was!
« Ostatnia zmiana: 03 Cze, 2012, 18:55:40 wysłana przez terrormuzik »

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Piękna, pewnie niesamowicie kurwi. Tak sobie myślę. Mając tą gitarę jednego bym się tylko obawiał: mianowicie, że pęknie mi główka w tym zwężeniu bo jest niesamowicie wąsko. Jak to to wytrzymuje?!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Jak będę w krakau, to jak będziesz mógł (i nie będziesz wtedy grał) to muszę się z Tobą jakoś zgadać i przymacać tą terrormachinę, koniecznie! ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Piękna, pewnie niesamowicie kurwi. Tak sobie myślę. Mając tą gitarę jednego bym się tylko obawiał: mianowicie, że pęknie mi główka w tym zwężeniu bo jest niesamowicie wąsko. Jak to to wytrzymuje?!

Mam nadzieje ze dobry klej i słoje w pionie dadzą temu radę, dodatkowo 2mm hebanu od góry ( podbnie jak na topie ) też robią swoje, więc powinno dać radę  ;)

     

   

Czarek z wzajemnością ;)  :-*


Z tej radości przedstawiam Wam: o to uśmiech Skervesena

       
« Ostatnia zmiana: 03 Cze, 2012, 19:24:32 wysłana przez commelina »

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
No tak, fizyka górą :)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
O kurwa!!!!! Znowu?!?!?!
Spoiler

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
HAPPY GITAR IZ HAPPY


Nie no kurna, czekam na kopię wiosła meszugi teraz.

Gratulację, wygląda jak prawdziwa :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
O nie nie kochany, ona jest prawdziwa !!! jeno na wzór i podobieństwo.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
commelina - myślałem że nie robisz kopii gitar :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
commelina - myślałem że nie robisz kopii gitar :)

Też właśnie się zdziwiłem. Czyżby byli bardziej i mniej uprzywilejowani? ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Az, faktycznie mozna tak to odebrać. I ja i Wy musimy z tym żyć. Tak jak wspomniałem zrobiłem dwie, pierwszą i ostatnią .

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
i ten.. pytania odnośnie ceny kierujcie do autora gitary ;)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Też właśnie się zdziwiłem. Czyżby byli bardziej i mniej uprzywilejowani? ;)
Drogą wyjątku. Tylko i wyłącznie. Dobrze wiesz jak ma się sprawa z dostępnością pierwowzoru. Właściwie jest to bardziej replika niż kopia. Terror sprawia wrażenie gościa, który bardzo dobrze wie czego chce. Dokładnie się określił co i jak chce w tej gicie i to wręcz na poziomie detali. Z jednej strony to wiesło było dla nas sporym wyzwaniem ale z drugiej całkiem sympatycznie się pracowało. Jest konkret, jest git.
synkopy to guwno

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
commelina - myślałem że nie robisz kopii gitar :)
Az, faktycznie mozna tak to odebrać. I ja i Wy musimy z tym żyć. Tak jak wspomniałem zrobiłem dwie, pierwszą i ostatnią .

Szkoda bo mi zajebiście się podoba i chciałbym zobaczyć wersję 7-strunowa takiego wiesła!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Mnie osobiscie sie nie podoba ale skoro to ze stajni Commeliny to musi byc wypas. Powiem tyle jestem amatorem i słabo się znam na gitarkach. Mam Aligatorka 8s Skervesen.
I na początku bylem trochu rozczarowany ale to przez mnie bo to 8 strun baryton i nie umiałem na tym grac. Wiec zacząłem szukać coś normalnego a mam możliwości bo jest sklep dla lewych i jeszcze ze 4 co sprzedają lewe. Pochodziłem pograłem i nawet kupiłem jednego Ibaneza co go oddałem na drugi dzień bo straszny paździerz :) (moje zdanie personalne nie uwłaczając tym co lubią Ibanezy :) ) I na prawdę wypróbowałem już dużo gitar i na żadnej nie gra się tak lekko i wygodnie jak na Skervensenie. Nie wiem z czego to wynika ale tera jestem w 100 procentach przekonany ze Jarek się zna i robi bardzo dobre gitary. Z poważaniem Aligator
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@ Darek, kłaniam sie nisko i dziękuję .

Dobrze wiesz jak ma się sprawa z dostępnością pierwowzoru.

W zasadzie to nie powinno mieć związku.

Terror sprawia wrażenie jest gościem, który bardzo dobrze wie czego chce. Dokładnie się określił co i jak chce w tej gicie i to wręcz na poziomie detali. Z jednej strony to wiesło było dla nas sporym wyzwaniem ale z drugiej całkiem sympatycznie się pracowało. Jest konkret, jest git.


Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
No i dupa zbita... kolejny GAS. Gratulacje Terrormuzik. Mam nadzieję, że będziesz siał terror :P

Oczywiście słowa uznania dla konstruktora się należą. Wyrasta na nam powoli kastom szopa nr. 1 w Polsce, będę wam ostro kibicował, a może nie długo będę mógł się poszczycić badylem z waszej stajni. :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odebrało mi mowę już kiedy zobaczyłem fotkę na FB. To teraz tylko karierę robić! Gratuluję :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
102 Odpowiedzi
53096 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2012, 17:59:45
wysłana przez commelina
219 Odpowiedzi
106623 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2014, 20:24:51
wysłana przez wuj Bat
54 Odpowiedzi
24869 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2015, 22:13:25
wysłana przez sify11
93 Odpowiedzi
60858 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2013, 23:17:01
wysłana przez Omlet
46 Odpowiedzi
41866 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2013, 12:06:44
wysłana przez mondomg