Autor Wątek: Czego Was życie nauczyło?  (Przeczytany 178825 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1075 14 Lut, 2021, 10:53:31 »
LOL, pękła gówniana tama... :D
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1076 16 Lut, 2021, 15:08:22 »
4string

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1077 16 Lut, 2021, 18:23:36 »
a dzień później umieralnia ;)
chyba ty

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1078 20 Lut, 2021, 09:36:26 »
Wspólny wyjazd na parę dni: okazja dowiedzieć się jak super wkurwiający na codzień są ludzie, z którymi bardzo lubisz spotkać się od czasu do czasu :D
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1079 20 Lut, 2021, 12:04:23 »
Wspólny wyjazd na parę dni: okazja dowiedzieć się jak super wkurwiający na codzień są ludzie, z którymi bardzo lubisz spotkać się od czasu do czasu :D
Dlatego też warto gdzieś wyjechać od razu w początkowej fazie nowego związku. ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1080 20 Lut, 2021, 12:43:52 »
:D
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1081 28 Lut, 2021, 15:16:55 »
Ostatnio znów otworzył mi się sezon na naprawy laptopów itd., piszą ludzie przez messengera. W każdym razie kiedy podjeżdżam spotkać się z facetem, to wygląda dokładnie jak na profilowym, nawet jeśli jest jakieś pokraczne i wykonane pierdem. Ale jak to jest babka, to w rzeczywistości tak na profilowym wyglądała prawdopodobnie 6 lat temu, pod tym szczególnym kątem i dokładnie 12 minut i 14 sekund przed zmierzchem, po 3 dniach odwodnienia. Czy coś ;) ;) W każdym razie nigdy się nie zgadza.
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1082 11 Mar, 2021, 20:30:14 »
Paczki z głów!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1083 04 Kwi, 2021, 03:06:57 »
Ostatnio znów otworzył mi się sezon na naprawy laptopów itd., piszą ludzie przez messengera. W każdym razie kiedy podjeżdżam spotkać się z facetem, to wygląda dokładnie jak na profilowym, nawet jeśli jest jakieś pokraczne i wykonane pierdem. Ale jak to jest babka, to w rzeczywistości tak na profilowym wyglądała prawdopodobnie 6 lat temu, pod tym szczególnym kątem i dokładnie 12 minut i 14 sekund przed zmierzchem, po 3 dniach odwodnienia. Czy coś ;) ;) W każdym razie nigdy się nie zgadza.

Facebook jak facebook, na Tinderze, to się dopiero można zdziwić.  ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1084 04 Kwi, 2021, 07:51:57 »
Wszystko przede mną :D :D

(po łacinie: memento mori)
Paczki z głów!

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1085 04 Kwi, 2021, 08:13:05 »
Czasem warto nacisnąć backspace zamiast "wyslij". Nie wiem pochuj mi ten fejsbruk.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1086 04 Kwi, 2021, 19:40:51 »
Czasem warto nacisnąć backspace zamiast "wyslij". Nie wiem pochuj mi ten fejsbruk.
Co kupiles?

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1087 04 Kwi, 2021, 22:06:53 »
Nic, raczej przez fb nie zakupuje i tak. Ttlko mnie wkurwiaja ludzie tam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1088 05 Kwi, 2021, 17:44:43 »
Paczki z głów!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1089 17 Kwi, 2021, 20:03:07 »
Mówię do Żony po zakupie nowej gitary ''tej na pewno nie sprzedam'' a potem sprzedaję.

Na szczęście widzę tu paru kolegów, którzy robią tak samo. Ostatnio trzech tutaj wyłapałem. Imion nie podam!

W tym miejscu pozdrawiam serdecznie

007

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1090 17 Kwi, 2021, 20:08:44 »
Żona się cieszy, że to gitarami obracasz a nie żonami ;) (no chyba że żonami też to nic nie mówiłem)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1091 03 Cze, 2021, 21:20:12 »
Jeśli ktoś ma problem z kotwicą przeszłości, która go trzyma w życiu w miejscu - można sobie przypominać:

Dwóch mnichów wędrowało razem. Przybyli nad strumień i zobaczyli tam młodą kobietę bojaźliwie stojącą na brzegu, nie potrafiącą przejść na drugą stronę. Jeden z mnichów ze zdecydowaniem podniósł ją i przeniósł przez wodę. Poszli dalej. Około trzech godzin później drugi mnich mówi: „Bracie, czy nie złamałeś przykazania przez niesienie tej kobiety w ramionach?”.
Zdecydowanie mnich odpowiedział: „Bracie, postawiłem ją na ziemi trzy godziny temu, a ty ją wciąż dźwigasz.”

Spoiler
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1092 12 Cze, 2021, 23:13:56 »
"As you turned 40, what did you wish you had known when you were 30?

   Marriage: That marriage you are trying to save? Yea, that one, isn’t worth it. Go your separate ways and find happiness outside of relationships.
    Fast food: The processed food you are putting in your body, will catch up to you. Nourish your soul, life is longer than you think.
    Health: Make time for exercise. I know you feel like you are indestructible, but you aren’t. Time has a way of catching up to you. And if you don’t use your time wisely, you will know.
    Relationships: If you weren’t married by 30, then you’ve probably experienced some brutal asshole thats taken advantage of your kindness(unless you’re that asshole). Learn from that asshole, accept the lesson and grow. Stop ruminating.
    Clock: Father Time doesn’t stop. We keep aging. The Botox, hair dye, plastic surgery, or whatever you “invest” in to stop the clock, won’t work. Happiness doesn’t come from looks, it comes from what’s inside.
    Self Awareness: As you age, you gain life experience. And with life experience, come lessons, if you pay attention. Pay attention to the lessons, don’t try and escape them.
    Alcohol: It won’t make you prettier, more confident, more likable, or more accepted. But it will result in bad judgement and choices.
    Choices: The choices you make in your 30’s will greatly effect your life in your 40’s. And when you’re in your 40’s looking back, you will see stupid choices. Choose wisely.
    Tomorrow: Quit saying you will make a change tomorrow. Today is your tomorrow. Please believe that.
    Friends: They will come and go, pay attention. Know the difference between friends and acquaintances.
    Life Happens: Yep, it does. And it sure as shit isn’t always fair. Roll with the punches and make your 50’s a time you don’t have to ask about your 40’s."

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1093 13 Cze, 2021, 19:33:46 »
Życie nauczyło mnie żeby robotę odwalić poświęcając piątek, sobotę i niedzielę przed poniedziałkowym dedlajnem.

Spoiler

Posty połączone: 13 Cze, 2021, 19:55:58
"As you turned 40, what did you wish you had known when you were 30?

   Marriage: That marriage you are trying to save? Yea, that one, isn’t worth it. Go your separate ways and find happiness outside of relationships.
    Fast food: The processed food you are putting in your body, will catch up to you. Nourish your soul, life is longer than you think.
    Health: Make time for exercise. I know you feel like you are indestructible, but you aren’t. Time has a way of catching up to you. And if you don’t use your time wisely, you will know.
    Relationships: If you weren’t married by 30, then you’ve probably experienced some brutal asshole thats taken advantage of your kindness(unless you’re that asshole). Learn from that asshole, accept the lesson and grow. Stop ruminating.
    Clock: Father Time doesn’t stop. We keep aging. The Botox, hair dye, plastic surgery, or whatever you “invest” in to stop the clock, won’t work. Happiness doesn’t come from looks, it comes from what’s inside.
    Self Awareness: As you age, you gain life experience. And with life experience, come lessons, if you pay attention. Pay attention to the lessons, don’t try and escape them.
    Alcohol: It won’t make you prettier, more confident, more likable, or more accepted. But it will result in bad judgement and choices.
    Choices: The choices you make in your 30’s will greatly effect your life in your 40’s. And when you’re in your 40’s looking back, you will see stupid choices. Choose wisely.
    Tomorrow: Quit saying you will make a change tomorrow. Today is your tomorrow. Please believe that.
    Friends: They will come and go, pay attention. Know the difference between friends and acquaintances.
    Life Happens: Yep, it does. And it sure as shit isn’t always fair. Roll with the punches and make your 50’s a time you don’t have to ask about your 40’s."

Dodałbym jeszcze: people around you start dying. Better get used to it.
« Ostatnia zmiana: 13 Cze, 2021, 19:55:58 wysłana przez Omlet »
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1094 13 Cze, 2021, 22:53:35 »
Życie nauczyło mnie żeby robotę odwalić poświęcając piątek, sobotę i niedzielę przed poniedziałkowym dedlajnem.
Mnie nauczyło, że lepiej się wyspać, odpocząć, zrelaksować i przejebać deadlajn
Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1095 13 Cze, 2021, 22:58:36 »
Dodałbym jeszcze: people around you start dying. Better get used to it.
Latając na paralotni co roku ginął jeden mój kumpel, sam byłem w szpitalu parę razy. Między innymi dlatego zrezygnowałem. Ale: jeden ze starszych lekarzy zapytany czy do tego się można przyzwyczaić odpowiedział, że:

Mam nadzieję, że nie.
Paczki z głów!

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1096 14 Cze, 2021, 22:39:56 »
A on latał na paralotni?

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1097 14 Cze, 2021, 22:43:25 »
a kurczaki latają?

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1098 14 Cze, 2021, 22:56:36 »
Spytaj kurczaków.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #1099 15 Cze, 2021, 00:25:26 »
A on latał na paralotni?
Mam nadzieję, że nie ;) Ktoś musi tych śmiałków ratować.

Spytaj kurczaków.
« Ostatnia zmiana: 15 Cze, 2021, 00:28:45 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!