Autor Wątek: Czego Was życie nauczyło?  (Przeczytany 179753 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #650 29 Lip, 2019, 01:12:51 »
A wiesz że parę osób stwierdziło u mnie depresję? XD.

To zawsze był kraj autorytetów medycznych, jprdl... :facepalm: To niech teraz przepiszą terapię!



Aktualnie Czekam na wyniki rozmowy na stanowisko programisty :)

http://wujciobat.soup.io/post/670537488
« Ostatnia zmiana: 29 Lip, 2019, 01:28:23 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #651 29 Lip, 2019, 19:20:58 »
Absolutnie nie chcę tutaj wciskać wątku politycznego, ale jak tak dalej pójdzie to coraz więcej specjalistów po prostu spierdoli z tego kraju.

No ja docelowo chce spierdolić. Tylko trafiłem na firmę która otwiera biuro w Lublinie, zorganizowała bootcamp, na który jakimś cudem się dostałem (i to z jednym z najwyższych wyników w teście logicznym, a cała moja wiedza IT to kurs na udemy) i teraz chce zatrudniać ludzi, co daje mi możliwość zdobycia doświadczenia i wyjebania do Szwajcarii i tam sobie kodowania, albo robienia czegoś innego. Ale teraz to nie wiem czy mi pyknie, bo z 14 osób przyjęli na razie 4 (w tym 3 laski) a moja rozmowa chyba nie wypadła za dobrze (stres mnie zjadł). Ale wyjebane. Jak nie ta to następna, a w rok się podskilluje trochę... i może jakoś przeżyje z koncertów :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #652 29 Lip, 2019, 19:33:59 »
No i trzymam kciuki. Ja dostałem propozycję w niemczech w pewnej bardzo znanej firmie samochodowej za popierdolone pieniądze, ale warunek jest jeden- w rok czasu musiałbym naumieć się niemieckiego na poziomi C1 plus niemiecki techniczny równie dobrze.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #653 29 Lip, 2019, 21:10:10 »
A Warwick/Framus szuka fotografa w Markneukirchen. Qfa, będąc singlem już bym się pakował. :D Przecież nie wyobrażam sobie lepszego połączenia dla mnie. :D

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #654 30 Lip, 2019, 05:39:37 »
A Warwick/Framus szuka fotografa w Markneukirchen. Qfa, będąc singlem już bym się pakował. :D Przecież nie wyobrażam sobie lepszego połączenia dla mnie. :D

Przy takiej polityce firmy nie dziwne, że znowu szukają, hehe
Jakby nie było to była moja pierwsza etatowa praca.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #655 30 Lip, 2019, 21:08:19 »
A Warwick/Framus szuka fotografa w Markneukirchen. Qfa, będąc singlem już bym się pakował. :D Przecież nie wyobrażam sobie lepszego połączenia dla mnie. :D
A będąc zamężnym wiesz, że najpierw wysyła się portfolio ;)
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #656 30 Lip, 2019, 21:50:23 »
(...) ale warunek jest jeden- w rok czasu musiałbym naumieć się niemieckiego na poziomi C1 plus niemiecki techniczny równie dobrze.
W sumie... zależy jak kto się ma do języków. Ja bym już się poczuł zgaszony :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #657 30 Lip, 2019, 21:56:35 »
Nie poddałem się, ale jestem realistą. Ciężko uczyć się języka pracując na etacie, prowadząc firmę, rozkręcając kolejną i mieć czteromiesięcznego kurdupelka, który absorbuje sporo wolnego czasu ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #658 30 Lip, 2019, 22:44:21 »
Pełnię aby jedną czwartą z tego i uczę się francuskiego. Jak po roku będę godoł typu kali jeść i kali pić to będę kontent także kibicuję i jak pyknie to winszuję i czapki z głów ;)

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #659 30 Lip, 2019, 23:59:48 »
Niemiecki w rok do C1 jest możliwy. Koleżanka robiła roczny kurs do C1 żeby w DE studiować. Zdała. Tylko problem jest taki, że o ile gramatykę miała całkiem ok ogarniętą (bo to ambitna dziewczyna była) to brakowało u niej swobody językowej. To coś co się nabywa już latami.

Sam siedzę w Niemczech zaraz 7 lat i do dziś słyszę słowa, których jeszcze nie znam. Albo rozkminiam czy to die der a może das. Ten język jest bardzo rozbudowany i momentami wkurzający, że głowa boli. Do tego akcenty (południowy najlepszy), gadka niemieckiej gimbazy i można zapomnieć o kursie językowym. Albo może to brak talentu a też parę lat temu C1 robiłem

Życie mnie nauczyło, że niemiecki jest dla Słowian z dzikich krajów wymagający. Marzy mi się, że rolę się odwroca i inni będą  się polskiego uczyć. Ale to nie w tym życiu chyba
007

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #660 31 Lip, 2019, 00:25:22 »
W każdym języku realna biegłość zajmuje kilkanaście lat, masz jeszcze kilka w zapasie :)
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #661 31 Lip, 2019, 09:16:11 »
A Warwick/Framus szuka fotografa w Markneukirchen. Qfa, będąc singlem już bym się pakował. :D Przecież nie wyobrażam sobie lepszego połączenia dla mnie. :D
A będąc zamężnym wiesz, że najpierw wysyła się portfolio ;)

Oj tam, skrót myślowy. ;) Zaobrączkowany też jeszcze nie jestem. :P

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #662 01 Sie, 2019, 02:17:55 »
@aciek_l ja Ci mówię napierdalaj. A Ty zrób z tym co chcesz :P

Sam siedzę w Niemczech zaraz 7 lat i do dziś słyszę słowa, których jeszcze nie znam. Albo rozkminiam czy to die der a może das. Ten język jest bardzo rozbudowany i momentami wkurzający, że głowa boli. Do tego akcenty (południowy najlepszy), gadka niemieckiej gimbazy i można zapomnieć o kursie językowym. Albo może to brak talentu a też parę lat temu C1 robiłem

Ja na ten przykład dojczlandzki mam dawkowany od +- 6 roku życia i z tymi der die das to jest o tyle przejebana sprawa, że oni sami niekiedy nie wiedzą gdzie co i jak xD. A akcent południowy dla kogoś kto się uczył niemieckiego w szkole to zabójstwo. Wie hajszt dy, was machszt dy (mówić z buzią pełną piwa i kiełbasy).

No i trzymam kciuki. Ja dostałem propozycję w niemczech w pewnej bardzo znanej firmie samochodowej za popierdolone pieniądze, ale warunek jest jeden- w rok czasu musiałbym naumieć się niemieckiego na poziomi C1 plus niemiecki techniczny równie dobrze.

Jak chcesz, to możesz do mnie dzwonić i możemy gadać po niemiecku a ja będę Ci wytykał błędy :P. Ja się tak nauczyłem najszybciej. Warunkiem jest nie bać się mówić i nie dopuszczać do siebie że mówisz kartoflanie to nikt Cie nie zrozumie. Każdy Cie zrozumie bo 90% informacji wymachasz łapami. I moje ulubione na koniec:
Końcówka drążka kierowniczego = Spurstangenkopf :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #663 01 Sie, 2019, 19:30:47 »
@aciek_l ja Ci mówię napierdalaj. A Ty zrób z tym co chcesz :P

Sam siedzę w Niemczech zaraz 7 lat i do dziś słyszę słowa, których jeszcze nie znam. Albo rozkminiam czy to die der a może das. Ten język jest bardzo rozbudowany i momentami wkurzający, że głowa boli. Do tego akcenty (południowy najlepszy), gadka niemieckiej gimbazy i można zapomnieć o kursie językowym. Albo może to brak talentu a też parę lat temu C1 robiłem

Ja na ten przykład dojczlandzki mam dawkowany od +- 6 roku życia i z tymi der die das to jest o tyle przejebana sprawa, że oni sami niekiedy nie wiedzą gdzie co i jak xD. A akcent południowy dla kogoś kto się uczył niemieckiego w szkole to zabójstwo. Wie hajszt dy, was machszt dy (mówić z buzią pełną piwa i kiełbasy).

No i trzymam kciuki. Ja dostałem propozycję w niemczech w pewnej bardzo znanej firmie samochodowej za popierdolone pieniądze, ale warunek jest jeden- w rok czasu musiałbym naumieć się niemieckiego na poziomi C1 plus niemiecki techniczny równie dobrze.

Jak chcesz, to możesz do mnie dzwonić i możemy gadać po niemiecku a ja będę Ci wytykał błędy :P. Ja się tak nauczyłem najszybciej. Warunkiem jest nie bać się mówić i nie dopuszczać do siebie że mówisz kartoflanie to nikt Cie nie zrozumie. Każdy Cie zrozumie bo 90% informacji wymachasz łapami. I moje ulubione na koniec:
Końcówka drążka kierowniczego = Spurstangenkopf :D

Wybierz się kiedyś pod Wiedeń, to porozmawiamy o akcentach ;) To był ten moment, kiedy łatwiej było się dogadać po polsku przez nieznającego polskiego kolegę Serba, który mieszkał tam od jakiegoś czasu, a żaden nie sprechau po angielsku :D

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #664 02 Sie, 2019, 13:58:45 »
Byłem w szwajcarii, wiem jak jest ;)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #665 04 Sie, 2019, 22:28:49 »
Weszłem ostatnio w temat drzemkowej ruletki



(wyszło 3 godziny :D )
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #666 08 Sie, 2019, 16:17:09 »
Że jak ktoś coś robi, to dopiero docenia jak ktoś coś robi ;)
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #667 09 Sie, 2019, 13:55:21 »
Że taka drożdżówka też jest dobra.  :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #668 09 Sie, 2019, 19:09:19 »
Nie będziesz gruby
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #669 10 Wrz, 2019, 22:26:55 »
:allah:

Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #670 11 Wrz, 2019, 23:52:22 »
Gorzka żołądkowa figowa + sok pomarańczowy = OK
Pić babskie drinki... W głowach się poprzewracało ludziom od tego LPGBP


Posty połączone: 11 Wrz, 2019, 23:52:49
PS.
Zapraszam na czystą. ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #671 11 Wrz, 2019, 23:59:39 »
Tylko jeśli jest ruda. ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #672 12 Wrz, 2019, 00:01:04 »
Spoko, możemy opić pierwsze ukazanie się rudej na mojej Hondzie. Jednakże, jak wspomniałem, tylko czysty alkohol wchodzi w grę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #673 12 Wrz, 2019, 00:16:59 »
Pacz pan

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #674 22 Wrz, 2019, 18:08:00 »
Doszedłem do wniosku, że jedną z rzeczy, których najbardziej nie cierpię jest bać się podczas jazdy samochodem gdy ktoś inny kieruje. Sam czasem dostawałem sygnały, głównie od żony, żebym zwolnił, to często je bagatelizowałem. Teraz co jakiś czas jestem pasażerem mojego kuzyna i po prostu nogi mnie bolą od hamowania. Nie wiedziałem, że wszystkie cechy najgorszego kierowcy mogą być w jednej osobie... Postanowiłem sobie, że ludzie, których wiozę mają czuć się bezpiecznie.
Paczki z głów!