Autor Wątek: Czego Was życie nauczyło?  (Przeczytany 178716 razy)

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #75 11 Paź, 2012, 17:15:27 »
Mnie życie nauczyło, że niczego się nie otrzyma bez kurewsko cięzkiej pracy.. Od 5 lat (a mam 19) pracuje jak tylko mogę i gdzie tylko mogę. ;) Barman, barista, dostawca, teleankieter, sprzedawca, barista w innej kawiarni (i GOFROWNIK :D  :D ). I dzięki temu, choć to nie są 'poważne' miejsca pracy, zdobywam doświadczenie i od małego uczę się pracy i tego, jak ludzie potrafią iść po trupach do celu... I nic z tego nie osiągnąłem znajomości. ;) Pracowałem z Gesslerową, kucharzami którzy wyszli od Michela Morana... I to wszystko zakompleksieni ludzie, którzy mają często problemy z alkoholem... A moi znajomi, równolatkowie, oczekują, że po Stosunkach Międzynarodowych będą pracować jako ważni politycy, pracownicy MSZ albo ambasadorzy... Aż mnie czasem martwi to, jak bardzo się rozczarują.

A co do bardziej pozytywnych rzeczy, to grałem swojego czasu w Teatrze Akademickim Uniwersytetu Warszawskiego. Każdy, kto będzie miał okazje iść zobaczyć, to polecam. ;) Zawodowe to nie jest, ale ludzie na scenie mają tyle energii, radości i uciechy z tego co robią, że to aż podbudowuje. No i poznałem tam Wojciecha Hoffmanna od którego zaczęła się moja przygoda z gitarą.  ::) Ergo, warto próbować nowych rzeczy.  ;)

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 11 Paź, 2012, 17:23:00 wysłana przez Yakus »