Autor Wątek: NPD - Guyatone TZ-2 The Fuzz (klonisko Univox Super Fuzz)  (Przeczytany 4416 razy)

Zomballo

  • Gość
W moje włochate łapska wpadł ostatnio Guyatone TZ-2, o łotaki: http://www.guyatone.com/Tz2.php Klon Univox Super Fuzz. Dwa pokrętła: Volume (wiadomo o co chodzi) i Depth (moc zniekształcenia). Nie wiem na ile podobny jest do pierwowzoru jeśli chodzi o brzmienie, ale przy niskich ustawieniach potka depth, Fu Manchu wychodzi wzorowo. Trudno go wyłapać w Polsce ale jak widać da się. ;) Japoński sprzęt, wszystko ładnie upchane w malutką obudowę. Brak elementów smd co stanowi ułatwienie przy modach czy ewentualnych naprawach. Niech nie zwiedzie Was jego rozmiar. Ta bestyja ryczy jak krowa i pierdzi jak wół. Na koniec przedstawiam krótką próbkę efektu http://w429.wrzuta.pl/audio/3GAGzWoHcGj/guyatonetz201

Offline Arek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
O ty szczęściarzu! Naprawdę zazdroszczę :D A jak nisko próbowałeś stroić gitarę do tego efektu?

Zomballo

  • Gość
Jedną napiżdżałkę mam w C drugą w D standard. Im niżej tym fajniej. :)

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
O stary! :D Świetny efekt. Jak byś chciał się go pozbywać to ja pierwszy w kolejce  :)
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Arek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
C + fuzz? Czysty stoner, albo inna wiejąca piaskiem muzyka :)

Zomballo

  • Gość
C + fuzz? Czysty stoner, albo inna wiejąca piaskiem muzyka :)
Ototototo! ;)

Offline Arek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
A jeszcze jedno pytanie, ale z serii tych co to nie musisz odpowiadać :P Dużo dałeś za ten efekt?

Zomballo

  • Gość
A nie powiem ;) A jak mnie coś odbije, dostanę umysłowego otępienia czy innej pomroczności jasnej i będę chciał to cacko sprzedać, to będzie droooogo. Tak żeby nikt jeszcze tego nie zechciał odemnie kupić.
Edit.
No dobra. Wrzuciłem fuzziolca na giełdę, jakby co to piszcie. :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 19 Kwi, 2012, 09:45:48 wysłana przez Zomballo »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
10732 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2009, 22:03:36
wysłana przez Pan Sinner
9 Odpowiedzi
6619 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Cze, 2010, 15:07:29
wysłana przez Omlet
15 Odpowiedzi
9697 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Gru, 2010, 17:55:50
wysłana przez Page_Hamilton
3 Odpowiedzi
2091 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2012, 08:47:15
wysłana przez Michau
fuzz do stonera

Zaczęty przez IndependenT « 1 2 » Efekty

47 Odpowiedzi
11602 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2019, 21:08:36
wysłana przez laoddesign