Autor Wątek: Flame EXG-7 najnowsze wykończenie vel. Regius 8 :)  (Przeczytany 9862 razy)

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Witam,

Małe chwalonko nową dechą :). Dostępne kolory w standardzie to: MAT: black, dirty green, dirty brown, grafit :). Za jakiś czas i kilka stówek będzie mod: SD SH-4 JB + SH-2, chyba, że ktoś ma na zbycie :)

Miłego oglądania.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Łooooł! Zamawiałeś customa czy używka po zajebistej okazji?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
nojka sztuka nie śmigana :) - standardowa cena - rabacik dla dobrego KL, dodałem tylko strap-locki Schallera - tak jak pisałem standardowe wykończenie nic nie zmieniane, dostępne w Mayo od ręki, ale chyba zieloną ostatnią łyknąłem ja :)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Zmusiłeś mnie do refleksji dotyczących posiadanego sprzętu.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
hłe hłe regius dla ubogich :D

a tak serio to ładne cholerstwo, szkoda, że gryf listewka ;)
i always go full retard

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Oj ładny, ładny :)
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
wszystko się zgadza DLA UBOGICH i BUDŻETOWY :) - tak miało być, nie będę ładował szmalcu w 7 jeżeli ma być dodatkową zabawką w przyzwoitej jakości i cenie, za taką cenę to nawet se na ścianie powieszę jak mi się znudzi :) - będzie mia pasowała do dużego bo mam zielone dodatki łaaaaaaaaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa haaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa haaaaaaaaaaaaaaaa

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
......  będzie mia pasowała do dużego bo mam zielone dodatki .....

To duży już Ci kwitnie ?  :P

ładna, nie ładna, byle dobrze służyła.

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
na moje potrzeby będzie - tak jak pisałem potem mod. SH-4 i SH-2 teraz nie było na to kasy

Offline BetoNova

  • Gaduła
  • Wiadomości: 303
  • Wut?
    • Mein zespół
Ooo cholera, łande dziadostwo, bardzo ładne budżetowe wiosło dla ubogich :]
Cytuj
Dostępne kolory w standardzie to: MAT: black, dirty green, dirty brown, grafit
Chcem zobaczyć dirty brown i grafit  8)

Tylko pono gryf cienki?

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No, fajowsko wygląda. Tylko ten top trochę bardziejszy mógłby być.

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
tak mniej więcej wygląda brown - tylko mat i mniej usłojenia :) - oczywiste - http://www.mayones.pl/pl/katalog/colors/tbrnbg - grafitu nie widziałem, zastanawiałem się długo nad green vs. brown, ale zieleń wydawała się "mocniejsza w brzmieniu" :) - jakby kolor miał wpływ :) - mają trochę sztuk od ręki, a jak od reki to cena nie 1800, a 1500 :) :) :) więc TOTAL budżet, ale takie było właśnie założenie ... najpierw chciałem Customa (warjacja na temat Ibke SEVEN: cały biały, z hebanem, z mahoniu, z czarnym bindem, osprzęt black i zamiast SEVEN to GŁOWA - he he he narcyzm), ale trochę to kosztowało i Paweł zaproponował, że ma te gotowce Green no i jest :) - gryf nie za gruby fakt, zrobię fotę potem ...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Regius dla ubogich - naprawdę dobre :).
Gitarka śliczna - w sęsie ile zaskakująco dużo można jeszcze z tego modelu wydobyć estetyki!
Paczki z głów!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Grafit jakiś czas wisiał na allegro :)
Ale śliczności, cholera!
Ssiecie.

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
ej czepiacie się tego REGIUSA - chodziło mi oto, że wykończenie ala Regius 8 robiony dla PeteyG z Red Seas Fire - tylko o wykończenie mi chodziło :) -

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Hmmm... Bym kupił takiego za 1500, zamienił przetworniki i klucze z tym,którego teraz mam, tego starego bym sprzedał za 1000zł i bym miał fajne wiesło.
Zaraz zaraz co ja pierdolę. Tyle zachodu i 500zł żeby mieć to samo, tylko w innym kolorze?
Ale fajnie że pojawiła się taka opcja.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Chłopie...! :) A ile nieraz trzeba wydać pieniędzy i się nakombinować, żeby zwyczajnie podymać... A już w innym kolorze!...
Paczki z głów!

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Chłopie...! :) A ile nieraz trzeba wydać pieniędzy i się nakombinować, żeby zwyczajnie podymać... A już w innym kolorze!...

  :D

Flejmy EXG-7 najładniej prezentują się w mono kolorach, chociaż taki full natural olejowany też byłby ciekawy.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
jak dla mnie jakikolwiek monolit - NU NU NU - no ewentualnie biały, ale to też musi mieć ciekawe dodatki - wydaje mi się, ale to moja opinia, że drewno jest tak piękne, że należy je pokazać, ewentualnie delikatnie zabarwić :)

Posty połączone: 31 Mar, 2012, 21:51:56
Panowie,

pytanie za 100 pkt. może będą fundusze wcześniej na upgrade Picków :). Pytanie do tej standardowej deski co by nie waliło piachem, nie do szatana, a do HardRocka, NuMetalu, Melodyjnie, tłusto, twardo, amerykańsko pod MG FendMess na 4x12 Eminence Governo co polecacie wsadzić?

Mayo doradzają SH-4 i SH-2

Może cos z DiMarzio: ?

Czekam na wasze opinie. Wiosło ma dawać pełne brzmienie do podkładów i przyjebania, nie do solówek.
« Ostatnia zmiana: 31 Mar, 2012, 21:51:56 wysłana przez glowa-glowa »

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Orange

  • Gość
Flejmy EXG-7 najładniej prezentują się w mono kolorach, chociaż taki full natural olejowany też byłby ciekawy.

Nie kuś :D


Ładnie są wyfrezowane otwory pod pikapy, wejdą nawet merliny chyba. Nie tak jak wcześniej z tymi łukami kretyńskimi pod Dimarzio...
« Ostatnia zmiana: 01 Kwi, 2012, 18:12:53 wysłana przez Orange »

Offline Lamassu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • Nie ma czegoś takiego jak "za dużo dołu"
SH2 i SH5albo6 IMO
sh2 z gryfowych mi najbardziej podchodzi
Tak się fajnie cieszyłem, A TU KURWA BENC!

Offline Damianaz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14

Offline glowa-glowa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Dorwałem SH-4 pod mostek (122 PLN, trochę widać, że używka i ma gwinty zpier....niczone, ale przy montażu w dechę nic to nie robi, a 200 PLN w kieszeni) - szukam jeszcze SH-2 bo nie wiem czy SH-1 zgra się z SH-4 - co wy na to? Zagada fajnie SH-4 z SH-1 czy lepiej jednak SH-2? Mam też na oku SH-1 w dobrej cenie i stanie PERFECTO MONDO :)

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Zagada i SH-1 i SH-2 tylko zależy co chcesz osiągnąć... Dobra cena jak za SH-4 a jak jest porysowany mocno to możesz go zmatowić drobnym papierkiem ściernym od góry, wtedy tak nie rażą rysy. :)
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
32 Odpowiedzi
13854 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Cze, 2013, 18:59:09
wysłana przez indabrain
18 Odpowiedzi
16343 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Mar, 2009, 14:50:05
wysłana przez indabrain
2 Odpowiedzi
3450 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Wrz, 2009, 18:31:28
wysłana przez Leon
14 Odpowiedzi
10987 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Gru, 2009, 13:43:29
wysłana przez Drevniak
10 Odpowiedzi
6046 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2014, 13:02:48
wysłana przez Saint2013