Autor Wątek: druga 7 strunówka  (Przeczytany 12657 razy)

Offline aleksmodz33

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • JA..... Lubię nagrywać filmy dyktafonem
druga 7 strunówka
« 02 Mar, 2012, 21:05:34 »

Dzień dobry! Ponieważ kupiłem fame'a exg 7 z dimarzio d activator ( jednak d activator) jestem niemile zaskoczony :'(
Gitara nie jest jakaś mega zajebista i z wymianą pickupów były problemy bo jest wycięta raczej pod aktywy. Jak na taką gitarę dobrze smigałem. Blackstar ht dual pierwszego dnia a potem podłączony pod interfejs z wymienioną kartą dźwięku pci-e i było dosyć wykurwistrze brzmienie. Podłączona pod kompa była kolumna ( bardzo dobra ) i sterowana firewire zwyczajnym PA. Był dobry efekt. Ale teraz zainteresował mnie ibanez rga7. Wszędzie piszą że wygodny, dobre brzmienie na przesterze z boosterem ale kipski na cleanie. Ale clean gówno mnie obchodzi  :headbang:. Jakie pickupy do tego rga7. Dzięki.

PS: Szkoda, tyle nadziei na ten exg 7. Tak się fajnie cieszyłem, A TU KURWA BENC! :evil:
JA..... Lubię nagrywać filmy dyktafonem i chwalić się swoją wiedzą o gitarach 6 strunowych :)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #1 02 Mar, 2012, 21:16:49 »
A nie prościej wymienić te Dimarzio na jakieś aktywy?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #2 02 Mar, 2012, 21:18:53 »
ejejejej exg siedem to jest budżetówka i o tym należy pamiętać, ciężko o coś lepszego w tej cenie.
uzbieraj na hellrisera i będziesz hepi ;)
i always go full retard

Offline aleksmodz33

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • JA..... Lubię nagrywać filmy dyktafonem
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #3 02 Mar, 2012, 21:21:24 »
Dzięki! Wezmę serio pod uwagę wasze odpowiedzi! 8)
JA..... Lubię nagrywać filmy dyktafonem i chwalić się swoją wiedzą o gitarach 6 strunowych :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #4 02 Mar, 2012, 22:28:04 »
A te teksty to mi brzmią jakby wujek googel je tłumaczył, lub kolega aleks był pod wpływem. Bo tak szczerze mówiąc nie łapie o co chodzi , albo to ja juz jestem pod wpływem :P .Kupiłeś flame exg7 z DiMarzio a była na aktywach brzmienie zajebiste, nie przepraszam wykurwistrze, fajnie sie cieszyłeś i kurwa Benc ??? Ni chuja nie kumam. I mam obawy ze Ty z mojego pisania tez niewiele sądząc po składni . Także jak sądze niebywale pomogłem ;)

Offline harry_manback

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #5 02 Mar, 2012, 23:52:12 »
:) no post jest miazga !!!  To coś jak zagadka typu - "Jaka jest różnica pomiędzy toporem ?    Bo ma bardziej ostrze"

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #6 03 Mar, 2012, 01:25:43 »
Już wiem, po co są sygnatury pod postami i mailami. Żeby takie teksty nie zaginęły i szły dalej w świat.

"Jak na taką gitarę dobrze smigałem"

"Tak się fajnie cieszyłem"

"A TU KURWA BENC"

Niech to trwa, niech to trwa! :D




Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #7 03 Mar, 2012, 07:01:06 »

Dzień dobry! Ponieważ kupiłem fame'a exg 7 z dimarzio d activator ( jednak d activator) jestem niemile zaskoczony :'(
Gitara nie jest jakaś mega zajebista i z wymianą pickupów były problemy bo jest wycięta raczej pod aktywy. Jak na taką gitarę dobrze smigałem. Blackstar ht dual pierwszego dnia a potem podłączony pod interfejs z wymienioną kartą dźwięku pci-e i było dosyć wykurwistrze brzmienie. Podłączona pod kompa była kolumna ( bardzo dobra ) i sterowana firewire zwyczajnym PA. Był dobry efekt. Ale teraz zainteresował mnie ibanez rga7. Wszędzie piszą że wygodny, dobre brzmienie na przesterze z boosterem ale kipski na cleanie. Ale clean gówno mnie obchodzi  :headbang:. Jakie pickupy do tego rga7. Dzięki.

PS: Szkoda, tyle nadziei na ten exg 7. Tak się fajnie cieszyłem, A TU KURWA BENC! :evil:

Ja aż zacytuje kolege, gdyby mu przyszło do głowy coś kasować/zmieniać :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #8 03 Mar, 2012, 08:37:17 »
Czytając to dzisiaj z rana jeszcze raz tak sie usmiałem ze az sie zakrztusiłem.
Ale tak poważniej jesli to koleżka obcojęzyczny i googel jemu tłumaczył no to tak może to brzmieć.
Tylko ciężko złapać jakiś konkretny sens.
Nie mniej właśnie zastanwiałem czy nie wrzucić sobie że "tak sie fajnie cieszyłem a tu kurwa benc"

Uwielbiam takie poranki :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #9 03 Mar, 2012, 10:21:46 »
Ale tak poważniej jesli to koleżka obcojęzyczny i googel jemu tłumaczył no to tak może to brzmieć.

Google lubi ładować czasem "wykurwistsze" i "kipski" w tłumaczenie ;)

BTW.
Good morning! Since I bought fame'a exg 7 of DiMarzio d activator (activator, however, d) I am unpleasantly surprised: '(
Guitar is not some mega Bitchin 'and replacing the pickups were problems because it is cut rather the assets left. As for the guitar well smigałem. Blackstar HT dual on the first day and then plugged into the interface with that sound card pci-e and it was quite wykurwistrze sound. Kompa was plugged into a column (very good) and controlled an ordinary firewire PA. He was a good result. But now I was interested in rga7 ibanez. Everywhere that they write a comfortable, good sound on overdrive with the booster but kipski cleanie. But the clean shit to do with me: headbang:. What pickups to rga7. Thank you.

PS: I wish so much hope for this exg 7th Just a nice happy, and here Bence WHORE!
« Ostatnia zmiana: 03 Mar, 2012, 10:25:14 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #10 03 Mar, 2012, 11:01:38 »
No to tutaj pozwoliłem sobie wkleic to wujkowi i wyszło co nastepuje
Cytuj
Dzień dobry! Ponieważ kupiłem fame'a exg 7 DiMarzio d aktywator (aktywator jednak, d) Jestem niemile zaskoczony: "(
Gitara nie jest jakiś mega kłótni, i zastąpienie przetworniki były problemy, ponieważ jest cięty, a aktywa w lewo. Jeśli chodzi o gitary dobrze smigałem. Blackstar HT dual od pierwszego dnia, a następnie podłączony do interfejsu z tej karty dźwiękowej PCI-E i to było dość wykurwistrze dźwięku. Kompa został podłączony do kolumny (bardzo dobrze) i kontrolowane zwykłe FireWire PA. Był dobry wynik. Ale teraz byłem zainteresowany rga7 ibanez. Wszędzie piszą, że wygodne, dobry dźwięk na overdrive z booster ale kipski cleanie. Ale czyste gówno ze mną: headbang:. Co pickupy do rga7 r. Dziękuję.

PS: Chciałbym tak wiele nadziei na to exg 7 Tak szczęśliwego miły i tu nierządnicą Bence!


Ja wiem to juz jest mega OT ale nie mogłem sie powstrzymać  :P

Faktem jest ze świadomy użytkownik tłumacza powinien uprzedzić, jeśli pisze w obcym języku w ten sposób, między innymi niby po to to stworzyli, ale jak się taka nierzadnica wplecie to buźka sam sie uśmiecha, lub to, ze czyste gówno ze mną .
Prawdziwa poezja z głębin mordoru :D
« Ostatnia zmiana: 03 Mar, 2012, 11:04:05 wysłana przez commelina »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #11 03 Mar, 2012, 11:30:42 »

Dzień dobry! Ponieważ kupiłem fame'a exg 7 z dimarzio d activator ( jednak d activator) jestem niemile zaskoczony :'(
Gitara nie jest jakaś mega zajebista i z wymianą pickupów były problemy bo jest wycięta raczej pod aktywy. Jak na taką gitarę dobrze smigałem. Blackstar ht dual pierwszego dnia a potem podłączony pod interfejs z wymienioną kartą dźwięku pci-e i było dosyć wykurwistrze brzmienie. Podłączona pod kompa była kolumna ( bardzo dobra ) i sterowana firewire zwyczajnym PA. Był dobry efekt. Ale teraz zainteresował mnie ibanez rga7. Wszędzie piszą że wygodny, dobre brzmienie na przesterze z boosterem ale kipski na cleanie. Ale clean gówno mnie obchodzi  :headbang:. Jakie pickupy do tego rga7. Dzięki.

PS: Szkoda, tyle nadziei na ten exg 7. Tak się fajnie cieszyłem, A TU KURWA BENC! :evil:

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #12 03 Mar, 2012, 13:53:07 »
Czy tylko ja nic nie rozumiem?
Co z nią jest nie tak? Brzmi jak gówno? Krzywy gryf? Lakier nakładany kutasem? Progi z gumy? Bo nie rozumiem nic co napisałeś.
Sam się zastanawiałem nad flejmem więc napisz proszę co z nią jest nie tak, tym razem  na trzeźwo :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #13 03 Mar, 2012, 14:03:39 »
Lakier nakładany kutasem?

Jakiś custom shop to oferuje? Bo jak tak to sprzedaje wszystko i składam zamówienie. Commelina?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #14 03 Mar, 2012, 15:41:15 »
Michu spójrz na swój avatar a poznasz mą odpowiedź :D

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #15 03 Mar, 2012, 18:45:12 »
Ja nie widzę nic dziwnego w tym poście. Wszystko bez sensu.
Wystarczy spojrzeć na podpis.
"JA..... Lubię nagrywać filmy dyktafonem i chwalić się swoją wiedzą o gitarach 6 strunowych"

Orange

  • Gość
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #16 03 Mar, 2012, 18:59:41 »
Ej to jest prowokacja. Perke nie ma co robić, to się loguje jako mesafan jakiś...

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #17 03 Mar, 2012, 21:42:47 »
Perke ma w chuj roboty ;) tylko Ty o tym nic nie wiesz. :P

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #18 03 Mar, 2012, 23:50:07 »
Lakier nakładany kutasem?
K. Bomba approved. :headbang:
synkopy to guwno

Offline SaschaK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Portfolio
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #19 04 Mar, 2012, 23:38:45 »
Wymienianie pickupów w RGA 7 było grane tutaj: http://forum.sevenstring.pl/gitary-7-strunowe/ngd-ibanez-rga-7/

Jeśli chcesz aktywy to licz się z tym że komora jest na baterie paluszki  :facepalm: no i w RGA 7 jest układ elektroniczny robiący uśmiech dyskoteki  :facepalm: :facepalm: który pewnie będziesz chciał wywalić :P

(Ja też nie rozumiem pierwszego posta ale spróbowałem napisać coś konstruktywnego, może trafie :D)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 860
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #20 05 Mar, 2012, 13:05:35 »
  Ja zrozumiałem, że brzmienie jest zajebiste, a więc za chujowe do grania blacku z samych najczerniejszych czeluści okrężnicy Belzebuba
4string

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #21 06 Mar, 2012, 22:04:09 »
:)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #22 21 Mar, 2012, 07:58:49 »
Heh flame jest spoko gitarka jak się pickupy wymieni tak to nie wiem na czym polega twój problem odnosnie tego wiosla:) albo myślę że myślał ze gitara będzie sama grać za niego:)  bo chyba brzmienie pickupa to nie powód aby wymieniać całe wiosło:) no to kurwa bemc noc nie poradzę
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #23 21 Mar, 2012, 18:06:59 »
:)

jak dla nas to: 7chan? ;D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: druga 7 strunówka
« Odpowiedź #24 21 Mar, 2012, 19:48:06 »
nie kumam
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
6362 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2011, 13:10:41
wysłana przez guitarmajster
13 Odpowiedzi
6091 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2012, 09:59:08
wysłana przez pshemo
4 Odpowiedzi
1277 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lis, 2014, 22:17:25
wysłana przez sify11
40 Odpowiedzi
7974 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Gru, 2014, 10:02:11
wysłana przez Nightmarishreaper
2 Odpowiedzi
2345 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2018, 12:29:43
wysłana przez Bjørn