Autor Wątek: Euro 08  (Przeczytany 16766 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #25 09 Cze, 2008, 10:42:59 »
Sprawdza sie zasada ze jak ktos ma Polakowi dokopac to bedzie to Polak ;)

Jedyny Podolski zalozyl koszulke Polski po meczy jak sie nimi zamienili, ale mine mial nie tega
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #26 09 Cze, 2008, 10:59:43 »
Słuszałem jeszcze, że po meczu Podolski poszedł do polskiej szatni, żeby pogadać. Fajny gest.
W sumie koleś ma teraz przechlapane. Nie zazdroszczę mu, bo pewnie przeżywa swoje. A z drugiej strony kibice/kibole - Polakiem już nie jest i zapewne Nigdy nie będzie Niemcem...
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #27 09 Cze, 2008, 11:21:09 »

Jedyny Podolski zalozyl koszulke Polski po meczy jak sie nimi zamienili, ale mine mial nie tega


Przyuważyłem też obrazek jak "Szwajnsztajger" podbiegł do Podolskiego i palcami mu układał uśmiech na twarzy.


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #28 09 Cze, 2008, 11:25:43 »
swoja droga jak tak ogladam czasami niemcow to idzie ocipiac. za kazdym razem konentarorzy inaczej wymawiaja nazwiska. mozna by bylo pomyslec ze ich kadra ma 100 osob

Gomesz :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #29 09 Cze, 2008, 13:02:01 »
to Niemiec, więc powinno się przeczytać [gomec] :D
a Podolskiemu zabrać polskie obywatelstwo!!! ;) :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #30 09 Cze, 2008, 13:14:39 »
no wlasnie czytam o takim pomysle

http://wiadomosci.onet.pl/1765342,11,item.html

idioci ja pitole
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #31 09 Cze, 2008, 13:31:41 »
ehhh ci ministrowie edukacji narodowej.... :D

ja to juz sie z polskiej polityki i pilki noznej tylko smieje, bo w meczu to Niemcom kibicowałem :) ;)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #32 09 Cze, 2008, 13:52:18 »
ale pierdolicie wszyscy.

grali ladnie, byli spojnie grajaca druzyna ktora wiedziala co i jak zrobic. Niemcy byli lepsi, ale przeciez kuchnia, PL dawala rade. bardzo ciekawie zapowiada sie mecz z Chorwacja i z Austia.

w kazdym razie, jak widac - niemiaszki sami sobie nigdy nie poradza, zawsze musza sobie pomoc sasiadem. wczoraj punkty dla Niemcow zdobywali tylko polacy :D
Łe tej.

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #33 09 Cze, 2008, 14:00:37 »
ale pierdolicie wszyscy.

grali ladnie, byli spojnie grajaca druzyna ktora wiedziala co i jak zrobic. Niemcy byli lepsi, ale przeciez kuchnia, PL dawala rade. bardzo ciekawie zapowiada sie mecz z Chorwacja i z Austia.


Przez 30-35 min drugiej połowy to się zgodzę. Cisnęli nawet Niemców.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #34 09 Cze, 2008, 15:15:54 »
ale pierdolicie wszyscy.

grali ladnie, byli spojnie grajaca druzyna ktora wiedziala co i jak zrobic. Niemcy byli lepsi, ale przeciez kuchnia, PL dawala rade. bardzo ciekawie zapowiada sie mecz z Chorwacja i z Austia.


Przez 30-35 min drugiej połowy to się zgodzę. Cisnęli nawet Niemców.

W pierwszej też potrafili akcje zrobić. Ze dwa, jak nie trzy razy byli o włos od strzelenia bramki. Ewidentnie zjebali przy drugim golu, natomiast pierwszy, jak i spalony Smolarka to raczej pechowa dla nas interpretacja sędziego. No ale jak to mówią, szczęście sprzyja lepszym...

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #35 09 Cze, 2008, 15:30:06 »
pechowe, sranie w banie... Żurawski nawet w piłkę trafić nogą nie umie...
O włos od strzelenia bramki - taki termin nie ustnieje, albo się strzela albo się nie strzela. Polacy bramek strzelać nie umieją, bo tak im się nogi i ręce trzęsą, że ledwo biegają po boisku. Mają kłopoty z normalnym kopnięciem piłki, nie mówiąc o celnym podawaniu czy strzelaniu.
Polacy uciekali przed piłką, jak już nawet któryś ją przejął, to cała reszta się chowała, uciekała do tyłu, żeby tylko do nich nie podał i żeby na nich nie padł ciężar kolejnego podania. Tak zesrani byli, że żal było oglądać...

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #36 09 Cze, 2008, 15:36:42 »
ehhh ci ministrowie edukacji narodowej.... :D

ja to juz sie z polskiej polityki i pilki noznej tylko smieje, bo w meczu to Niemcom kibicowałem :) ;)

tak jak juz jakiemus niemcowi tlumaczylem na you tubie, mieszanie polityki ze sportem, to jak wkladanie gowna w szarlotke

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #37 09 Cze, 2008, 15:58:20 »
Nie mam zamiaru krytykować Polaków, bo w środku pola grali nawet bardzo dobrze. Zaskoczony byłem kilkoma długimi i bardzo celnymi przerzutami piłek na prawą stronę.
A el-biczel słusznie prawi - nie potrafimy strzelać, bo nie strzelamy.
Chociaż mi szkoda Smolarka. Jako pomocnik powinien grać na pomocy. Ale z tych co byli na boisku (pomijając Rogera) strzela najlepiej i jest najskuteczniejszy. Tak naprawdę dostałe jedno dobre podanie i je wykorzystał. Niestety ta interpretacja sędziego  ::)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #38 09 Cze, 2008, 17:34:10 »
Polacy uciekali przed piłką, jak już nawet któryś ją przejął, to cała reszta się chowała, uciekała do tyłu, żeby tylko do nich nie podał i żeby na nich nie padł ciężar kolejnego podania. Tak zesrani byli, że żal było oglądać...

to chyba inne mecze ogladalismy ;D

zapierdalali jak nigdy wczesniej odkad interesuje sie meczami kadry, czyli tak z 10 lat. jeszcze nie jest to mistrzostwo europy, ale grali z - jakby nie bylo - bardzo wymagajacym i niewygodnym rywalem. Niemcy potrafili wykorzystac kazdy nasz powazny blad, a w meczu byly takie trzy (trzeci to ten co Klose nie wepchnal pilki w bramke bo sie zawahal). tym sie wlasnie oni roznia - ze potrafia takie bledy wykorzystywac, a do tego PRAWIE nie dopuszczac do popelnienia ich przez siebie ;)

kilka lat gry na takim poziomie i chlopaki beda powaznym zespolem, a nie ekipa z pipidowek.
« Ostatnia zmiana: 09 Cze, 2008, 17:36:02 wysłana przez dom?n »
Łe tej.

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #39 09 Cze, 2008, 17:38:52 »
jak dla mnie mecz był fajny,ale podobno Podolski starał sie żeby zagrać w naszej reprezentacji..haha
i chuj mają za swoje...doceniają dopiero jak zostanie doceniony w innym kraju..:/
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #40 12 Cze, 2008, 01:46:48 »
Z niemcami słabo a dziś jak będzie?

Ile obstawiacie?

Ja myśle 2:1 dla PL :D

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #41 12 Cze, 2008, 07:52:26 »
Jak dla mnie nie aż tak słabo: patrz na Włochy i Rosję ;)

Nie ma Żurawskiego, to zastąpi go nasz nowy rodak. Liczę, że Roger jeżeli sam nie nawciska goli, to będzie wypracowywał akcje i dogrywał dobre piłki.
Ja obstawiam 3:1 na nas. Poooolska  :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #42 12 Cze, 2008, 10:36:19 »
2:1 dla Austrii

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #43 12 Cze, 2008, 11:04:08 »
2:1, 2:0, 3:1 ale w kazdym razie mecz dla nas
Łe tej.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #44 12 Cze, 2008, 11:19:24 »
2:1 dla Austrii

dokladnie tak, pierwsze bramka polacy, w ostatnich minutach dowala nam na 2 :1 i mozna sie pakowac
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #45 12 Cze, 2008, 12:09:09 »
Nie typuję... I tak będę na próbie w tym czasie, wiec emocje mnie ominą :). Chyba, że na drugą połowę dotrę do chaty :D.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #46 12 Cze, 2008, 16:52:14 »
2:1 Polska obstawiam od 2 tygodni :D
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #47 12 Cze, 2008, 21:10:36 »
Jaki juz jest wynik, bo nie mam telewizora w domu

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #48 12 Cze, 2008, 21:34:11 »
1:0 Polska. Trafiło sie ślepej kurze ziarno.
gdyby Boruc niebył taki dobry(bo obrone mamy straszną) to bysmy mieli już 3:1 dla Austrii
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline quorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 104
    • myspace
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #49 12 Cze, 2008, 22:03:44 »
jeszcze mamy czas zeby przejebać :)
też nie mam tv, w kącie nadaje oldskulowe  radio;p
« Ostatnia zmiana: 12 Cze, 2008, 22:09:43 wysłana przez quorton »