Autor Wątek: Euro 08  (Przeczytany 16767 razy)

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #50 12 Cze, 2008, 22:43:37 »
ja pierdole a druga połowa taka genialna gra i ten pierdolony arbiter.a chyba bym na ulice wyszedł świętowąc :D
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #51 12 Cze, 2008, 22:45:55 »
Teraz przynajmniej możemy pokibicować komuś kto umie grac w piłkę nożną. :) Dla mnie to była żenada chociaż faktycznie arbiter jest częścią od roweru!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #52 12 Cze, 2008, 22:49:43 »
¸.¤*¨¨*¤.¸¸.
 \¸.wdupietomam¸¸.
  \¸.¤*¨¨*¤.¸¸.
   \
    \
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #53 12 Cze, 2008, 22:53:01 »
¸.¤*¨¨*¤.¸¸.
 \¸.wdupietomam¸¸.
  \¸.¤*¨¨*¤.¸¸.
   \
    \


Ja się tak nie potrafię zdystansować.
Szlag mnie trafił...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #54 12 Cze, 2008, 22:54:43 »
jak dla mnie to w tym meczu farbowany austriak powinien dostac strzala w pysk i tyle

a polacy potrafia biegac jak widac bylo dzisiaj w drugiej polowie
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #55 12 Cze, 2008, 22:55:05 »
Cytuj
Szlag mnie trafił...

Jak pięknie to ująłeś... Ze mnie jest bardzo niedzielny kibic, ale jak zobaczyłem, za co ten (...) sędzia podyktował karny, to do teraz pół ramy z wkurwienia spaliłem...
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #56 12 Cze, 2008, 22:58:27 »
Kurwa ten blondasek przeginał... Sam w tym samym czasie sfaulował naszego... Już nie mówiąc o akcji przed tym... A sędzia może będzie sprzątał Austriakom szatnię :D

Ale przynajmniej cholera bardzo ładnie grali nasi w drugiej połowie... I Krzynówek się nawet obudził :D


Pozostaje tylko jeden gorzki fakt... Bramkę dla nas zdobył Brazylijczyk :D Polacy nie potrafią strzelać bramek ;/
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #57 12 Cze, 2008, 23:01:23 »
podobalo mi sie ze polacy zlezli z bojska i nie podziekowali za mecz :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #58 12 Cze, 2008, 23:05:45 »
Sto lat z analem szczotką drucianką dla sędziego!!!
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #59 12 Cze, 2008, 23:07:04 »
... Ja pierdziele... Dalej nie mogę tego strawić :D Jedyny mecz, który obejrzałem od początku mistrzostw i po prostu ŻAL... To jest jakiś wałek :D Powinni to jakoś unieważnić xD
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #60 12 Cze, 2008, 23:07:50 »
kakało...
Łe tej.

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #61 12 Cze, 2008, 23:09:47 »
Unieważnić nie unieważnią, ale mogą rżnąć sędziego Huskwarną w dupę aż do jego śmierci... Pod warunkiem, że on tego nie lubi.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #62 12 Cze, 2008, 23:12:07 »
:D Mam szybkich kumpli :D



omg następny :D

« Ostatnia zmiana: 12 Cze, 2008, 23:13:41 wysłana przez Nitram »
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #63 12 Cze, 2008, 23:14:22 »
sędzia luubi ;D
a tak serio to kurwicy dostawałem jak widziałem tego farbowanego pedała,jak fałlował i sie cały czas uśmiechał maskar dobrze że go tam jeden prawie pobił :headbang:
aha no i ciesze sie że nie winią Polaka tamtego o remis,tylko tego chuja
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #64 12 Cze, 2008, 23:14:35 »
Taki news dostalem na gg, cytuje z numerem uzytkownika

Cytuj
6961848 23:09:10
Po meczu i skandalicznym karnym powstała akcja zabij sędziego Howard Webb'a.... zbierzmy sie w stolicy i nie pozwólmy mu wyjechać z Austri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i Wyślij to do 5 kolejnych osób Jesli nie wyślesz to znaczy ze jestes pedałem i popierasz sedziego

Ja rozumiem, ze spotr jest dla nas bardzo wazny, ale autorzy takich manifestow to skonczeni idioci i rzygac mi sie od tego chce :/ wlasnie dlatego nie ogladam meczow poza mistrzostwami, bo Polski footbol jest dla mnie synonimem buractwa i ostateczna forma zwyrodnienia umyslowego... Jesli to numer membera ss.pl to gwarantuje dozywotni ban i donos na policje (czytaj kodeks forum)

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #65 12 Cze, 2008, 23:17:38 »
taa,piłka jak każdy sport wywołuje emocje,te które siedzą głęboko w nas ,...te najbardziej buraczane  :o
« Ostatnia zmiana: 12 Cze, 2008, 23:19:42 wysłana przez hofiman »
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #66 12 Cze, 2008, 23:17:44 »
Cytuj
ale autorzy takich manifestow to skonczeni idioci i rzygac mi sie od tego chce :/

Popieram w całej rozciągłości i podpisuję się wszystkimi kończynami... Jedyny mecz, w jakim w życiu uczestniczyłem, to był mecz Unii Oświęcim z klubem z Zatora... Po wszystkich wyzwiskach, obrzucaniu się butelkami i tego typu duperelami odechciało mi się raz na zawsze... Nie znam się na sporcie, jednak zachowanie angielskiego sędziego wpędziło mnie w stan wyższego rozgorączkowania...
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #67 12 Cze, 2008, 23:25:34 »


jakby nie patrzec - tez bluzgalem na Podolskiego po pierwszym meczu, a dzisiaj sie cieszylem jak dziecko jak trafil kaste. taki jest sport i takie sa emocje. ot co.
Łe tej.

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #68 12 Cze, 2008, 23:39:29 »

Cytuj
6961848 23:09:10
Po meczu i skandalicznym karnym powstała akcja zabij sędziego Howard Webb'a.... zbierzmy sie w stolicy i nie pozwólmy mu wyjechać z Austri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i Wyślij to do 5 kolejnych osób Jesli nie wyślesz to znaczy ze jestes pedałem i popierasz sedziego


:/ Wybluzgać sędziego trzeba i to bardzo ale to już jest przegięcie... Brzmi zbyt poważnie i dosłownie... :/
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #69 12 Cze, 2008, 23:42:01 »
Dobrze, że zostawiłeś jego numer gg. Teraz wiemy, że jest to Adam z Poznania urodzony w 1990 roku ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #70 12 Cze, 2008, 23:51:47 »
Co więcej... To adasko z m.pl...

Nawet jakby się uprzeć żeby udupić to i tak to nic nie da bo to zwykły łańcuszek, który pewnie już przesłało sobie ze 2mln osób jak nie więcej :D Nikt nie wyciąga konsekwencji z takich pierdół...

Podejrzewam, że od policji dowiedziałbyś się, że jesteś tym jak tam napisali chyba, że wyślesz do kolejnych 5 osób ;) xD
« Ostatnia zmiana: 12 Cze, 2008, 23:56:49 wysłana przez Nitram »
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #71 13 Cze, 2008, 00:00:46 »
że tak zacytuję, jednego ze starszych kolegów, jak kiedyś grałem o mistrzostwo województwa w koszykówce - graliśmy w Radomiu a sędzie zdecydowanie sprzyjał radomianom: "Sędzia Chuj!"
Boruc dał świetny występ i dlatego Austriacy nie strzelili nam bramki na początku. Saganowski świetnie zagrał w polu karnym podając do Guerreiry, który strzelił nam gola - chwała im za to. Na prawdę w 2 połowie Polacy zaczęli grać dobrą i ładną piłkę. Po strzelonej bramce chlopaki odzyskali wiarę w siebie i przestali bać się piłki. Zaczeli normalnie kopać piłkę i grać a nie ledwo, ze strachu, biegać po boisku. Gigantyczna poprawa po meczu z Niemcami i ogólnie ładny do oglądania mecz.
Co do ostatniej sytuacji, to w 2 połowie w ogole nie było przerw, więc nie wiem czemu sędzia doliczył aż 3 minuty.
Po 2, nie wiem czemu był powtarzany ten wolny, bo za pierwszym razem to był ewidentny faul tego blond-Austriaka. Popchnął Bąka, a Bąk tylko go nastraszył, swoją drogą śmiesznie się ten Austriak wtedy skulił... Potem było rozpoczęcie gry i po wyłapaniu piłki przez Boruca, powtórzenie wolnego. Masakra jakaś! :(
Za takie rzeczy powinno się sędziom odbierać licencje na 5-10 lat i tyle.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #72 13 Cze, 2008, 00:15:55 »
Co więcej... To adasko z m.pl...

Nawet jakby się uprzeć żeby udupić to i tak to nic nie da bo to zwykły łańcuszek, który pewnie już przesłało sobie ze 2mln osób jak nie więcej :D Nikt nie wyciąga konsekwencji z takich pierdół...

Podejrzewam, że od policji dowiedziałbyś się, że jesteś tym jak tam napisali chyba, że wyślesz do kolejnych 5 osób ;) xD

jutro sie po nim przejade w moim stylu

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #73 13 Cze, 2008, 11:38:41 »
A z resztą... Panowie, spójrzmy prawdzie w oczy. Gdybyśmy strzelili drugą bramkę (a mieliśmy po temu okazje) nikt by się tym straconym golem nie przejmował, bo przecież i tak wygraną mielibyśmy w kieszeni.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: Euro 08
« Odpowiedź #74 13 Cze, 2008, 12:38:56 »
A z resztą... Panowie, spójrzmy prawdzie w oczy. Gdybyśmy strzelili drugą bramkę (a mieliśmy po temu okazje) nikt by się tym straconym golem nie przejmował, bo przecież i tak wygraną mielibyśmy w kieszeni.

No i właśnie o to chodzi, że prowadziliśmy tylko jednym golem i tym karnym sędzia zmienił postać meczu. O to się wszyscy wściekają, a nie o to czy tam był faul czy nie.
GDYBY Austriacy strzelali bramki z okazji które mieli to by nie było żadnego gadania, ale tu nie chodzi o gdybanie tylko o to, co miało miejsce.

Spotkałem się też z opinią, że Austriakom się należała bramka za to jak grali. To ja się pytam czy Borucowi sie należała szmata za to jak bronił!? Pytam się ja Was! :)