Ankieta

Co je borsuk?

Trawę
8 (18.6%)
Muchy
2 (4.7%)
Nie
33 (76.7%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: 03 Wrz, 2012, 21:15:14

Autor Wątek: BlacKat Guitars - wątek oficjalny  (Przeczytany 696114 razy)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Sprzedam forda
tyle czasu na forum a odpowiedniego działu nie potrafi znaleźć... :facepalm:
Spoiler
i always go full retard


Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
( Obraz usunięty.)

No, całkiem fajny spust, pokaźny i świeci się - hoho!

A gitarki?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Odliczamy do dziesięciu?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
A Ci robak weszed. Pokaż co z nim zrobiłeś!
Paczki z głów!

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
To jest to samo ujęcie, tylko światło zgasiłem.


Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
@youshy BIERZ GO!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
No to tego ten.

Byłem dziś w siedzibie głównej Blackatów w lesie pod Warszawą (w okolicy Brzózek Starych). Na pierwszy rzut oka, jak już dotarłem pod podany mi adres, to nie rzuciło mi się absolutnie nic. Ot, dwa fajne psiaki (czemu nie koty? :D), ładny dom, budyneczek za domem. Okej, jebać wstęp

@Didejek oprowadził mnie (i moją kobietę) po warsztacie, pochwalił się 'how it's made', potłumaczył wszystko co i jak, zaprezentował NAPRAWDĘ DOCZESANE eksperymenty z drewnami (nie wiem czy powinienem o tym pisać, ale jak byliśmy w warsztacie, to dosłownie odebrało mi mowę) i pokazał kilka bardzo fajnych rozwiązań technologicznych związanych z budowaniem gitar. (psst, to to pieczone, z flejmem - zaklepuję!)

No i część najważniejsza, czyli ogranie nowych kotów.

ŁAŁ. Jak pewnie większość wie, jak mam więcej, niż sześć strun, to gram same zera, jedynki i dwunastki; jak mam szóstki, to gram ładne akordy. Więc grałem ładne akordy na szóstkach (bo to mnie najbardziej interesowało) i też brzydkie niektóre. Nowe koty TAK STRASZNIE zapierdalają, ale to absolutnie we wszystkim - najwięcej czasu spędziłem z taką fajną, olchową białą gitarą, z klonowym gryfem i podstrunnicą klonową też, na SD super distortions (tak?). Przewspaniała gita, manualnie super (patent z asymetrycznym gryfem w drugą stronę - mega), hipshot jak to hipshot, nie wżyna się w łapę, tylko jest tak, jak ma być. Generalnie już wiem, że jak kiedyś nie lubiłem olchy, to teraz ją lubię i to bardzo w chuj.

Więc, jak ktoś już to doczyta do tego miejsca, to tak jakby nic się nie dowie - 15 minut temu wróciłem do Krakowa, po trzech dniach spędzonych w Warszawie, jestem zmęczony jak cholera, więc nie wymagajcie bycia poetą. Ale tak podsumowując - kształt Hodor jest dojebany ( @aciek_l - ten kształt jest absolutnie zajebisty ), szkoda tylko, że nie udało mi się załapać na jakąś standard 6; modern dc jest superekstra; w ogóle wydaje mi się, że teraz koty, jak wcześniej wydawały mi się za małe, to teraz wydoroślały i są takie fajne, pełne. Miałem gdzieś wjebać tu porównanie do Regiusa i Wirebirda, ale w sumie na chuj - IMHO Blackaty teraz bronią się same - tak jak mówiłem Tomkowi, podoba mi się to, że to są bardzo fajnie przemyślane gitary, nie ma tu takiego lutniczego wuuuduuu, tylko wszystko jest ładnie, technicznie przemyślane; rozwiązania są super i ja, jako przyszły inżynier, bawiłem się świetnie. Zresztą, wracając teraz do doma zastanawiałem się czy nie puścić wszystkich gitar jakie mam i nie kupić kota.

Generalnie polecam, jeśli ktoś ma wątpliwości to niech je porzuci :D

Spoiler
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No to tego ten.
....ble ble ble :P
Miałem gdzieś wjebać tu porównanie do Regiusa i Wirebirda, ale w sumie na chuj - IMHO Blackaty teraz bronią się same -ble ble ... :P

 :tak:

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Właśnie się zorientowałem że Juszi mie posłuchał :D

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Kilka uwag:
1. Wspomniane białe ma set SH6, czyli Duncan Distortion (Super Distortion to pickup DiMarzio)

Brzmieniowo-riffowo jest szybkie, klarowne i takie bardzo thrashowe. Na cleanach ma w sobie coś ze strata - efekt niezamierzony ale bardzo udany, zupełnie jak by użyte drewno miało jakiś wpływ na brzmienie ;). Wiosło jest zajebiste i bym sobie je zostawił, ale potrzebne hajsy więc pewnie niedługo sprzedam xD
2. Koty są 3 ale w taką pogodę wygrzewają się w randomowych miejscach lub polują.
3. To pieczone to bardzo flejmowa czereśnia amerykańska, mam tego trochę na gryfy i topy. Jak dla mnie wygląda w naturalu ładniej niż klon ze względu na większy kontrast flejma i miodowy odcień. Szczerze mówiąc nawet zapomnieliśmy że mamy te dechy i jakoś tak przypadkiem ostatnio nam się znalazły. Drewno minimalnie lżejsze od klonu, ale bardzo zbliżone.
4. Jak niektórzy już zauważyli można nas odwiedzać i ogrywać gitary po uprzednim kontakcie :)

Dzięki Youshy za wizytę!
« Ostatnia zmiana: 04 Maj, 2016, 11:34:59 wysłana przez Didejek »

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Wiosło jest zajebiste i bym sobie je zostawił, ale potrzebne hajsy więc pewnie niedługo sprzedam xD

Nikodem mode on ;)

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Wiosło jest zajebiste i bym sobie je zostawił, ale potrzebne hajsy więc pewnie niedługo sprzedam xD

Nikodem mode on ;)
Ubiegłeś mnie. Miałem to samo napisać :D
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
@aciek_l @frost07 @niedziak @michu123PL

Audi już ma LPG? :D

Nie. :/ Opel ma. @frost07  :D Obgadamy tę wycieczkę niedługo. ;)

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
@aciek_l @frost07 @niedziak @michu123PL

Audi już ma LPG? :D

Nie. :/ Opel ma. @frost07  :D Obgadamy tę wycieczkę niedługo. ;)

Tak, ale AUDI chociaż jeździ :D
'-'

Offline buch

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
To jest to samo ujęcie, tylko światło zgasiłem.
Spoiler

To wygląda jak miejsce zbrodni podświetlone w nocy latarką UV  :o Kozak.


Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Aaaaannnnnd... Witamy na giełdzie ;)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Chyba nietrafiona uwaga,... tak sądzę ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Jak większość moich uwag :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Edlin

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Didej a dałoby się zrobić coś takiego świecącego na czerwono wzdłuż słoi na olejowanym korpusie ?
zdjęcie poglądowe korpusu http://ranguitars.com/ran-models/crusher/img/ran-guitars-crusher-112.jpg
Bo jeśli dobrze zgaduje to ta substancja świecąca to jest położona w żłobieniach w korpusie ?

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Co do świecaącego wzdłuż słoi - dałoby pewnie zrobić świecące wypełnienie w jesionie, ale dupy by to nie urywało z kolorem czerwonym. Generalnie teraz mam fazę na eksplorowanie innych kierunków wykończeniowych


Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Fajne ułożenie potencjometrów.  :tak:

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 775
Co do świecaącego wzdłuż słoi - dałoby pewnie zrobić świecące wypełnienie w jesionie, ale dupy by to nie urywało z kolorem czerwonym. Generalnie teraz mam fazę na eksplorowanie innych kierunków wykończeniowych
( Obraz usunięty.)
( Obraz usunięty.)
Wow  :onan: :onan: :onan: :onan: :onan: :onan: :onan: :onan: :onan:

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
jakieś Prince tribute?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
42306 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2012, 22:09:36
wysłana przez Vicol
113 Odpowiedzi
45430 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2013, 17:28:31
wysłana przez Leswar
180 Odpowiedzi
50096 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2015, 08:27:23
wysłana przez Leon
25 Odpowiedzi
9488 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2023, 21:19:59
wysłana przez Omlet
3 Odpowiedzi
1634 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2021, 15:01:05
wysłana przez wuj Bat