Ankieta

Co je borsuk?

Trawę
8 (18.6%)
Muchy
2 (4.7%)
Nie
33 (76.7%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: 03 Wrz, 2012, 21:15:14

Autor Wątek: BlacKat Guitars - wątek oficjalny  (Przeczytany 702977 razy)

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Fioleta bym brał bez zastanowienia, :D
Spoiler

Ale szóstke i z bindem. Ostatecznie 7 :D

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture
intuicja mówi mi że te gitary to będzie kolejny polski hicior

będziecie bogaci  :D

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Taaa, teraz tak piszecie ale jak przyjdzie co do czego i Didejek pokaże Wam jakiś nowy zajebisty prototyp/model, który jest gotowy, gra i stroi, to znowu będzie pjerdolenie ''kupiłbym ale nie mam kasy'', ''dlaczemu nie czerwona?'' ''dlaczemu nie czorna?'', ''kupiłbym ale nie ma TOMa, aktywów i zielonego bindingu'', ''czemu nie 22 progi?'', ''czy w grę wchodzi refinisz na różowo i wymiana pickupów?''  :facepalm: :D ;) Sory gejuchy ale przejrzałem was  8)
synkopy to guwno

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Didejek, koniecznie musisz zrobić na stronie generator tych renderów gitar, każdy będzie mógł sobie sam zrobić Kota i będzie mniej ww. narzekania ;D


Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Taaa, teraz tak piszecie ale jak przyjdzie co do czego i Didejek pokaże Wam jakiś nowy zajebisty prototyp/model, który jest gotowy, gra i stroi, to znowu będzie pjerdolenie ''kupiłbym ale nie mam kasy'', ''dlaczemu nie czerwona?'' ''dlaczemu nie czorna?'', ''kupiłbym ale nie ma TOMa, aktywów i zielonego bindingu'', ''czemu nie 22 progi?'', ''czy w grę wchodzi refinisz na różowo i wymiana pickupów?''  :facepalm: :D ;) Sory gejuchy ale przejrzałem was  8)
W skrócie: "kupiłbym ale jestem pedałem".
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To mamy i coś dla Ciebie, gytare na synglach :P

Offline szymeq

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 34
A jakieś inne kształty? Nie w temacie jestem, ale interesująco się robi - na tyle, że nowy GAS się robi :P
Kabap

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Didejek, koniecznie musisz zrobić na stronie generator tych renderów gitar, każdy będzie mógł sobie sam zrobić Kota i będzie mniej ww. narzekania ;D

 :headache: to sie dopiero zacznie :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 777
A jakieś inne kształty?

Coś mi przemknęło, ale chyba to po pijaku było, może dlatego mie się bardzo spodobało :D.
Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
te kolorowe to aż za bardzo fikuśnie

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Kurwa, a nie mówiłem. Już się zaczęło :D
synkopy to guwno

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Taaa, teraz tak piszecie ale jak przyjdzie co do czego i Didejek pokaże Wam jakiś nowy zajebisty prototyp/model, który jest gotowy, gra i stroi, to znowu będzie pjerdolenie ''kupiłbym ale nie mam kasy'', ''dlaczemu nie czerwona?'' ''dlaczemu nie czorna?'', ''kupiłbym ale nie ma TOMa, aktywów i zielonego bindingu'', ''czemu nie 22 progi?'', ''czy w grę wchodzi refinisz na różowo i wymiana pickupów?''  :facepalm: :D ;) Sory gejuchy ale przejrzałem was  8)
Jak człowiek nie ma do kogo gęby otworzyć i se pogadać o pierdołach to co mu żałujesz bredzenia na forum. Przeca od tego oni ci tu jest :-*
A może się boisz ze zabraknie miejsca na twoje "krótkie" posty :-* :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
co mu żałujesz bredzenia na forum. Przeca od tego oni ci tu jest :-*
Toż przecież sam też tu bredzę :P
synkopy to guwno

Offline Lamassu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • Nie ma czegoś takiego jak "za dużo dołu"

Spoiler
Tak się fajnie cieszyłem, A TU KURWA BENC!

Offline BetoNova

  • Gaduła
  • Wiadomości: 303
  • Wut?
    • Mein zespół
Biały Nindża 7 pycha, żeby jeszcze słicza dać jak w Leonie... :]

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Ja piszę, że jestem strasznie zgasowany, czekam na jakiś oficjalny cennik i będę się zastanawiał wtedy :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Fioletowa...

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Czytałem ten wątek, czytałem, aż wreszcie jest coś o czym nie wiem i muszę spytać:

Na początku gitary robione były przez Panów Malinków, ale teraz z tego co zrozumiałem (albo nie?) produkcją zajmie się Pan Jarosław? Czy Pan Jarosław zajął się tylko lekkim liftingiem wioseł (o czym pisał Pan Didejek stronę temu) Bo już mi się wszystko pomieszało z tego co piszecie, Pany...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Obecnie produkcją gitar zajmuje się Commelina.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
O to jest ciekawosta :) Co sie stalo z Maliniakami ?

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Czytałem ten wątek, czytałem, aż wreszcie jest coś o czym nie wiem i muszę spytać:

Na początku gitary robione były przez Panów Malinków, ale teraz z tego co zrozumiałem (albo nie?) produkcją zajmie się Pan Jarosław? Czy Pan Jarosław zajął się tylko lekkim liftingiem wioseł (o czym pisał Pan Didejek stronę temu) Bo już mi się wszystko pomieszało z tego co piszecie, Pany...

A co Cię to obchodzi, kto je teraz robi man? Sprzedaje je Didej, firma jest Dideja i żeby je dłubał sam w garażu to nie Twój problem, ważne, żeby się instrument zgadzał. Kurde, jak mnie wkurza takie cwaniactwo. Zamierzasz zadzwonić do Commeliny "ej, za ile mi zrobisz takiego Blackata, ale bez pośrednictwa Didejka?" Bo nie rozumiem.
Sorry, jeśli Cię uraziłem jakoś, ale jakoś... historia ostatnich kilkunastu lat uczy, że to taka teraz narodowa cecha nasza - wydymać każdego kogo można... :(

Offline dawson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
Ja bym się obraził, ja dymam tylko wybranych  :D. Ale do rzeczy, na początku strasznie mi się nie podobały te gitary, no w chuj, ale nic nie pisałem żeby się kto nie pogniewał na mnie  :angel:, ale po tym jakby odchudzeniu garba wyglądają naprawdę rześko. Osobiście nie mój gust ale fajnie się ogląda gratki! :D

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Czytałem ten wątek, czytałem, aż wreszcie jest coś o czym nie wiem i muszę spytać:

Na początku gitary robione były przez Panów Malinków, ale teraz z tego co zrozumiałem (albo nie?) produkcją zajmie się Pan Jarosław? Czy Pan Jarosław zajął się tylko lekkim liftingiem wioseł (o czym pisał Pan Didejek stronę temu) Bo już mi się wszystko pomieszało z tego co piszecie, Pany...

A co Cię to obchodzi, kto je teraz robi man? Sprzedaje je Didej, firma jest Dideja i żeby je dłubał sam w garażu to nie Twój problem, ważne, żeby się instrument zgadzał. Kurde, jak mnie wkurza takie cwaniactwo. Zamierzasz zadzwonić do Commeliny "ej, za ile mi zrobisz takiego Blackata, ale bez pośrednictwa Didejka?" Bo nie rozumiem.
Sorry, jeśli Cię uraziłem jakoś, ale jakoś... historia ostatnich kilkunastu lat uczy, że to taka teraz narodowa cecha nasza - wydymać każdego kogo można... :(
Dzieki Yony za cytat.

Co do Twojej odpowiedzi. Poprostu chcialem sie zapytac co sie stalo, a gdybym mial kase na Gite od Dideja to bym od niego zamawial , bo nie jestem chujem :) Ja nie z tych co kopia doly komus :)
Pozdro !

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
O to jest ciekawosta :) Co sie stalo z Maliniakami ?

Nic się nie stało, po prostu już nie robią BlacKatów.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
42925 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2012, 22:09:36
wysłana przez Vicol
113 Odpowiedzi
46570 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2013, 17:28:31
wysłana przez Leswar
180 Odpowiedzi
51201 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2015, 08:27:23
wysłana przez Leon
25 Odpowiedzi
9809 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2023, 21:19:59
wysłana przez Omlet
3 Odpowiedzi
1752 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2021, 15:01:05
wysłana przez wuj Bat