Ankieta

Co je borsuk?

Trawę
8 (18.6%)
Muchy
2 (4.7%)
Nie
33 (76.7%)

Głosów w sumie: 41

Głosowanie skończone: 03 Wrz, 2012, 21:15:14

Autor Wątek: BlacKat Guitars - wątek oficjalny  (Przeczytany 711989 razy)

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, teraz kluczowe są 2 tygodnie po targach, kiedy będzie tzw. "netłorking". Staram się nie ekscytować, przed nami zawsze jest długa droga na której można się wypieprzyć na milion sposobów, ale dzisiaj nie będę się kontrolował za bardzo - jestem szczęśliwy. Mimo marnego położenia moje stoisko zwłaszcza pod koniec targów było wypchane ludźmi, a Koreańczyk z firmy Swing która miała stoisko za plecami na koniec przyszedł, uścisnął łapę i pogratulował sukcesu, bo nigdy czegoś takiego nie widział żeby taka mała niepozorna firma robiła tyle zamieszania na targach. Oczywiście zaproponował produkcję OEM w indonezji i korei ;).

Teraz siedzę jeszcze w hotelu we Frankfurcie i zabieram się do zrzucania filmów i zdjęć.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Wow! Aż się micha cieszy jak czytam takie niusy :) Gratulacje chłopaki i życzę wielu sukcesów!
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Widzę (i słyszę), że lekka trema była :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 732
Heh Didej sam poprowadził wywiad :P
power to a being never dies

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Widzę (i słyszę), że lekka trema była :D
Musiała być. Chwilę wcześniej jakiś kudłaty psychopata grał kluczem uniwersalnym jako slajdem na jednym z kotów. :D W dodatku z trudem pokonał pokusę rozpraszania Dideła głupimi minami podczas wywiadu i sobie poszet wpizdu. :P
synkopy to guwno

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
No właśnie - formuła otwarta tego wywiadu pt. stoję z mikrofonem a ty se gadaj, nie do końca mi pasowała bo sam musiałem wymyślać pytania i odpowiedzi w locie. To jest nagranie z piątku lub soboty, czyli to już była kumulacja kaca i ogólnego zmęczenia ciągłym pierdoleniem. Po obejrzeniu tego wideła zapisałem się na siłkę i przeszedłem na dietę. Pewnie wytrzymam ze dwa dni. ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To był piontek ;)

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
W piontek złego poczontek

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Polecam następnym razem do wywiadów skołować tłumacza który ładnie wszystko opowie ;) Koszt to kilka stówek a wrażenie wiele lepsze :)
B ( o ) ( o ) B S


Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
dżizes pls   

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
no sorry, można wiele powiedzieć i chwalic za wystąpienie, odwagę i zaangazowanie, ale powiedzieć że to brzmi dobrze to zdecydowanie przesada. Nie miałem na mysli zeby od razu zatrudniac sztab osób do tłumaczenia, ale ktoś kto by to wszystko powiedział płynnie by się bardzo przydał. Takie moje odczucie za które nie będę przepraszał.

Nie jeden wywiad w zyciu organizowałem i nie jeden edytowałem. Wytnij wszystkie "yyy" i "eee" a wywiad się skróci o 1/3
B ( o ) ( o ) B S

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
To wskaż mi tłumacza za kilka stówek, który akurat przypadkiem jest we Frankfurcie nad Menem i przypadkiem potrafi powiedzieć po angielsku "barytonowa menzura", "palisandrowa podstrunnica", "progi ze stali nierdzewnej" itd. Nie wspominając już o tym, że mam sobie dużo do zarzucenia w wielu kwestiach jeśli chodzi o organizację okołotargową, ale akurat jeśli chodzi o moje posługiwanie się językiem angielskim to uważam że radzę sobie znacznie lepiej niż większość moich rodaków w tej branży i na pewno lepiej to wygląda kiedy właściciel firmy opowiada o produktach niż kiedy mówi po polsku a obok stoi tłumacz i przekłada na nasze.

Offline Ibanezz977

  • Gaduła
  • Wiadomości: 144
Oglądnij sobie filmik Mayonesa, nie pamiętam z którego roku, jak gość nie umial sie wypowiedzieć  i zamiast powiedzieć ze od któregoś tam progu jest scalloping, to mowil "tutaj są, są tutaj są tu dołki a tu nie ma że tutaj jest a tu nie ma" mniej więcej tak to brzmialo tylko po angielsku ^^ to co mówił Didejek na wywiadzie było o niebo lepsze, ja nie widze powodow do pisania że wywiad był średni. Dobrze wszystko wytłumaczone. Jak na wywiad bez pytan, gdzie Didejek sam musiał go tak na prawdę prowadzić było bardzo dobrze.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
 Człowieku te wywiad to był żywioł a nie przemyslany I edtowany ustawiony krasomowca.Nie było czasu na nic jeno stanąć oko w oko z kamera i nawijać. Doprawdy jacy niektórzy tutaj są idealni , przyznaje się wole ludzi ułomnych ale życzliwych a nie " piękne malowane ustawione lale" . I dla mnie nawet jeśli są tam ulomnosci to IMO dodaja tylko uroku

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Jakby miał Didej tłumacza, to by się zaraz każdy przyczepił, że aa Big Boss ma mówcę bo Jemu się nie chce / bo On nie umie. Tak wyszło fajnie, może jest yyy i może jest eee, ale dzięki takim rzeczom mam wrażenie, że słucham kogoś kto mówi o swoim produkcie i nie ćwiczył tego 100 razy przed lustrem na tip top.
Ode mnie gratsy, że udało się pociągnąć ten wywiad, bo Pan coś skory do rozmowy nie był :)

I przepraszam, jeśli kogoś uraziłem, czy coś, gówniarz jestem, lubię wypowiadać swoje zdanie :D

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Niektórzy to już nie mają się do czego dopierdolić, naprawdę. 100 razy bardziej wolę yyyyy eeee od producenta któremu widać, że zależy niż sztuczną wszechobecną i wymuskaną PRową papkę.

A, i myślę że native speaker który by udzielał takiego wywiadu na żywioł by zastąpił jedynie yyyy i eeee ( :D ) nosowym aaaam i eeeeem ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi, 2013, 21:27:49 wysłana przez MadYarpen »

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Znowu jenzykowi terroryści po uniwerkach :P
synkopy to guwno

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture
ja bym się prędzej poznęcał nad pseudodziennikarzem, który robi pseudowywiady. Propsy dla Dideja za ten monolog, naprawdę. Mimo że "wywiad" na gorąco to bez problemu powiedział mi wszystko co chciałbym wiedzieć o jego gitarach. Ze zrozumieniem żadnego problemu więc nie rozumiem po co tutaj jakikolwiek tłumacz. Przecież to nie spotkanie Kim Jong unem a rozmowa z TV "Mamgo" no bez przesady.

Poza tym mam wrażenie, że gdyby goguś z mikrofonem zaczął się odzywać to nic bym się ciekawego już nie dowiedział. Ale to tylko wrażenie :P

pozdro Didej, gratulacje!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Didej było zajebiście ,  ale mogłeś chociaż raz powiedzieć coś w stylu  .......OH MY GOSH  !    ;)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Mnie się bardzo podobał wywiad, a raczej monolog, gratulacje.
Krótko, węzłowato i na temat, w życiu nie dałbym rady, od tak z kapelusza, walnąć takiego profesjonalnego spiczu.
Gratsy Didej.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Didej było zajebiście ,  ale mogłeś chociaż raz powiedzieć coś w stylu  .......OH MY GOSH  !    ;)

Albo chociaż 'kurwa!' ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
"Kurwa" by zrozumieli... Ale takie "chędożyłby to pies" to byłby piękny smaczek. :D

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Tak mniej wiecej by wygladala rozmowa z tlumaczem za "kilka stowek" :P


Offline Ibanezz977

  • Gaduła
  • Wiadomości: 144

Didejek a dałbyś rade może zrobić render takiej gitarki jak ta wyżej czarna matowa tylko że singlekat ;) ? Ciekawy jestem jakby to wyglądało  :headbang:

Jakbyś miał czas to przypominam :) Będę niedługo prawdopodobnie sprzedawał trochę sprzętu i patrząc na te wszystkie BlacKaty mam takie dylematy, że masakra :D muszę wybrać jedną z 3 opcji, nie ukrywam, że ten render by mi troche rozjaśnił sprawe :D

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2013, 23:14:51 wysłana przez Ibanezz977 »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
43224 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2012, 22:09:36
wysłana przez Vicol
115 Odpowiedzi
49079 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sie, 2024, 10:56:27
wysłana przez Leswar
180 Odpowiedzi
52723 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2015, 08:27:23
wysłana przez Leon
25 Odpowiedzi
10425 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2023, 21:19:59
wysłana przez Omlet
3 Odpowiedzi
1857 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2021, 15:01:05
wysłana przez wuj Bat