Autor Wątek: Peavey ValveKing 112 - kto ogrywał?  (Przeczytany 8267 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Peavey ValveKing 112 - kto ogrywał?
« 30 Gru, 2011, 15:57:33 »
Aż dziwne, że nie znalazłem jeszcze nic ciekawego tutaj na temat tego pieca, nikt tego nie miał?
Potrzebuję kogoś kto miał tą lampę przez chwil kilka albo chociaż ją ogrywał. Ja kupiłem używany i nie wiem czy coś jest nie tak, czy ten typ tak ma. Chcę dowiedzieć się jak się zachowuje na pasywach i na dużym gainie.
Jak ktoś wie coś na ten temat to proszę pisać tutaj, maila, pw, cokowlwiek

temat powiązany z: http://forum.sevenstring.pl/ogolnie/lampa-brzeczy-problem/msg97014/#msg97014

trzaski ustały, ale wciąż buczy
« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2011, 16:02:57 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Mam 212, bez BBE sonic maximizera na nim nie gram bo się tylko wkurwiam.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
dlaczego się wkurwiasz, co z nim nie tak?

zedytowałem wiadomość, dołączyłem temat, w którym jest opisany od razu mój problem. Jakby ktoś miał chwilkę pogadać to proszę pisać, mam kilka pytań
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Grałem, kumpel mial w kapeli, bardzo chujowy, nie ma co owijać w bawełne, głośny to fakt, ale sound okropny, bez dopałki i bez zewnetrznej kolumny nie do sluchania, do tego bardzo buczał, ale to moze wada tego konkretnego egzemplarza. Ja bym nie kupił osobiscie.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
właśnie o to buczenie się rozchodzi! nie wiem czy to kwestia tego, że jest zajechany czy taki jest po prostu
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Grałem, kumpel mial w kapeli, bardzo chujowy, nie ma co owijać w bawełne, głośny to fakt, ale sound okropny, bez dopałki i bez zewnetrznej kolumny nie do sluchania, do tego bardzo buczał i to bardzo, na duzych gainach, powyzej 3-4, ale widze ze to nietylko wada tamtego konkretnego egzemplarza. Ja bym nie kupił osobiscie.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ale on miał nówkę? Może też już miał zajechany? Jeżeli nie to pora sprzedać dziada
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
w headzie czegoś takiego nie zaobserwowałem. Sam wzmak nie jest tragiczny, jest całkiem przyzwoity na niskich strojeniach i dobrych pickupach + ew wspomniana dopałką. Na wyższych strojenaich miałem uczucie jakby mi gainu brakowało. Jednak jak bym miał kupować to chyba już bym jednak wolał tranzystorowego Peaveya XXL lub Bandita w przypadku comba
B ( o ) ( o ) B S

Offline bakerski

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Nie wiem ile koledzy potrzebują gainu do łojenia, wg mnie Valveking ma go aż za dużo i nie trzeba go niczym dopalać;)
BKR

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
To prawda nie trzeba go niczym dopalać żeby miał więcej gaina, trzeba go dopalać bo brzmi do dupy.

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Dopałki nie sluza tylko do dodania gainu moj drogi Watsonie.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
zapomniałem napisać, że jest to wzmak mega wrażliwy na pickupy. Z kipeskimi pickupami zagra do dupy, z dobrymi zagra mniej do dupy a nawet zjadliwie
B ( o ) ( o ) B S

Offline Wilk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
1. Próbowałeś podłączać wzmacniacz w innym budynku? Może instalacja elektryczna u Ciebie jest słaba?
2. Grałeś na nim próbę z kapelą?

Offline spitfire1980

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Na tej stronie znajdziesz kilka sposobów na ten wzmacniacz:

http://ultimate-guitar-valveking.wikispaces.com/

Jak buczy to pewnie coś z uziemieniem instalacji elektrycznej do której go podłączasz jest nie tak, ewentualnie coś z lampami. Ja też mam VK i nic mi nie buczy przy wysokich ustawieniach.

Offline Dżejkob

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
mam dokładnie ten sam problem, czy znaleźliście sposób jak się tego pozbyć??

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
11006 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2011, 22:36:46
wysłana przez indabrain
15 Odpowiedzi
13402 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lip, 2010, 20:27:26
wysłana przez MrJ
34 Odpowiedzi
7943 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lut, 2011, 16:27:49
wysłana przez PJ_SF
2 Odpowiedzi
3287 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2011, 11:54:49
wysłana przez dan777
4 Odpowiedzi
1995 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2013, 18:17:57
wysłana przez m.prorok