Autor Wątek: NGD - Pierwsza ósemka od mistera Rotera  (Przeczytany 18558 razy)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
NGD - Pierwsza ósemka od mistera Rotera
« 13 Gru, 2011, 16:11:33 »
Od dawna chciałem mieć explorera, ale jakoś to nie bardzo mi wychodziło - zwykle z powodów kasowych. Także zalicytowałem z głupia frant w aukcji i wygrałem  ??? W sumie fajnie, ale była to wielka niewiadoma... Zapłaciłem i dziś (jak oczywiście mnie w domu nie było do domu zawitał poczciarz i przytachał taką o to paczuszkę):

Gdy wróciłem do domu - sprawa zaczęła wyglądać następująco:

Gdy już odpakowałem - wziąłem to do łapy i pierwsze wrażenie - o kerwa! jakie to ciężkie! Wziąłem byle pasek dorzucony do futerału na akjustika i założyłem sobie na mój grzbiet. Nastroiłem wszystkie po za ósmą (bo mój stroik ma tak słabą baterię, że nie łapie ósmej :( a przez pikapa nie da się niestety bo nima). Odzywa to się głośno z dechy, ale już mój perfekcjonizm zburzyły dwa babole - jak można w takim miejscu dać zaczep na pasek z przodu. Druga rzecz widać już stąd że progi były nabijane w ciekawy sposób (czyt. on tego nie umie robić ładnie). Po za tym gryf szeroki jak pieprzony lotniskowiec!
Swoją drogą gitara była z deczko zakurzona :)
A tak wygląda w zestawieniu ze mną:


W sumie to z zakupu (zwłaszcza za taką kwotę) jestem zadowolony :)
I suma sumarum w końcu stałem się pełnoprawnym członkiem naszej gejowskiej społeczności ;) !
Ssiecie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Coś Ci się pomyliło, ten seven i erg to dla picu, tutaj trzeba mieć tele, ew. LP żeby być zaakceptowanym :D

Niemniej graty, pochwal się jak już będziesz miał pickupa. Stroi to w ogóle jak powinno? No i jeżeli to nie tajemnica to powiedz ile zapłaciłeś.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Gratulacje, teraz jeszcze tylko drugie tyle dasz na progi I pickup, potem sprzedasz ja za polowe tego za ile kupiles I bedziesz mogl udawac ze ta sytuacja nigdy nie miala miejsca ;)

Ale serio gratuluje nowego wiosla, jak bys chcial ja kiedys puscic to uderz do mnie :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
za tą cenę nie ma co narzekać

Spoiler
i always go full retard

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Fajna. Ja się pochwalę, ze kupiłem sobie wenge od rotera na podstrunnice. Swoją drogą ładny kawałek drewna, jeśli robi takie wiosła to się do niego przekonałem. ;)

Montuj pickupa, dawaj prupki.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline SaschaK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Portfolio
Jak już ogarniesz pupa to daj znać jak gada, bo sam się zastanawiałem czy może tego nie zalicytować, ot tak na wariackich papierach.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Rachet, 540zł za gitarę plus przesył :) i jak na razie na pierwsze plus minus dostrojenie i ogranie stroi to, co mnie miło zaskoczyło.

Pickupa zamontuje jak będę miał pieniądze, żeby go kupić ;) Czyli powiedzmy koło początku stycznia chyba :(
Ssiecie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Kurcze, za taką kasę, to i ja bym kupił, graty :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline BetoNova

  • Gaduła
  • Wiadomości: 303
  • Wut?
    • Mein zespół
gratsy ;]
też niedawno wydębiłem rotera (27" 6 strun, od oza). Progi do rearanżacji prawdopodobnie, więc to u roterów nagminne chyba :] jaki gryf? też takie straasznie płaskie 'D'?

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Lol, mam taką samą koszulkę!

Gratsy!
return to monke

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Jesus, nice :D
BetoNova, nie wiem dokładnie jak wygląda D, ale jest to rzeczywiście grubaśne i płaskie. Po dłuższej obserwacji poprawił bym też z deczka siodełko, ale to tylko moje paranoje raczej ;)
A co do paska tak doszedłem do wniosku, że chyba zainwestuje w straplocki, ale to dopiero jak będzie mnie stać żeby ją zelektryfikować!
Ssiecie.

Offline BetoNova

  • Gaduła
  • Wiadomości: 303
  • Wut?
    • Mein zespół
No jak D :D A w zasadzie to mam wrażenie, że bardziej "]". Tak jakoś brakuje pod kciukiem drewna czasami :] Ze zdjęć roterów wynika, że prawie wszędzie takie cienkie, płaskie gryfy robi. No, siodełko u mnie też jest jakieś niedorobione, nieładne rowki na struny ma ;]

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
A to nie. Raczej grubawy :) Przynajmniej odczuwam go jako grubszego od mojego Flejma i Laga.
Ssiecie.

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture
Cholera za taka cene to można spokojnie kupić żeby ogarnąć czy 8 komu pasuje a jak nie to wychrzanic do kosza ::)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Tak teraz na to patrzę... Dziura na pickup jest jak dla mnie o wieeeeeele za blisko siodełek mostka.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
To było zamierzone. Żęty na tym będą wychodziły łatwiej. No tylko wsadź już tam jakiś pickup.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Żęty nie żęty PM'y przy czymś takim już mogą być trudne :P Choć w sumie nie ma niczego do czego się człek nie dostosuje.

No wstawże ten pickup w końcu! :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Pikap już jest, tylko okazało się że jeden róg dziury jest nie pod kątem prostym tylko jakieś 100 stopni, więc muszę poprawić fuszerkę tego idioty dremelem ;) Cóż jutro zelektryfikuje dziada w przerwie od pieczenia pierniczków!
Ssiecie.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Pikap już jest, tylko okazało się że jeden róg dziury jest nie pod kątem prostym tylko jakieś 100 stopni, więc muszę poprawić fuszerkę tego idioty dremelem ;) Cóż jutro zelektryfikuje dziada w przerwie od pieczenia pierniczków!


I to o to zdanie obrazuje całego Rotera.

I też między innymi dlatego nie zamówię już nigdy wiosła u żadnego lutnika.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Nie chcesz chyba powiedzieć, że RAN dał gdzieś dupy... Sorka, to już chyba nie podpada pod lutnictwo ;).
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Aj no, to też zależy od tego kto ci wiosło zrobi. U niego widać po zdjęchach nawet, że widelcem robione.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Nie chcesz chyba powiedzieć, że RAN dał gdzieś dupy... Sorka, to już chyba nie podpada pod lutnictwo ;).

Dla mnie Crusher to liniówka :) wszystko było idealne co do milimetra :)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Spoko misie, ale dla mnie i tak za te pieniądze się opłacało ;)
Ssiecie.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Pierdolnij jeszcze jakiś fajny tuning i będzie ładna broń burząca :)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Spokojnie, w najbliższym czasie mam zamiar zedrzeć lakier z gryfu, bo mi się ten mat nie podoba ;)
Ssiecie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Ziomek z ósemką

Zaczęty przez deely Muzyka

1 Odpowiedzi
3076 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2008, 08:38:40
wysłana przez wuj Bat
15 Odpowiedzi
7135 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2010, 11:11:16
wysłana przez Tolein
19 Odpowiedzi
8077 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2012, 19:20:35
wysłana przez Thoth
39 Odpowiedzi
19790 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Paź, 2013, 17:03:04
wysłana przez y
4 Odpowiedzi
6030 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lut, 2019, 01:23:10
wysłana przez Omlet