Autor Wątek: Scylla- dekor/elektronika/numetal i hgw co jeszcze  (Przeczytany 5848 razy)

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • NailbombAudio
Prezentuje mój nowy band i świeżutką demówkę:

http://www.facebook.com/scyllaband?sk=app_178091127385

Nagrane na ltd sc-607 :)

Zapraszam do słuchania i komentarzy

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Te, przecież w Świnoujściu będziecie grać. Może wpadnę ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/


Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Zacne! Jedynie brzmienia elektroniki trochę biedne i słuchając tego przez cały czas mam ochotę skręcić potencjometr treble :D
ore ore na traktore

Offline kedzior

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
Siemaneczko Chłoapaki:) Polecam Scyllę miałem przyjemnosc grac z nimi 2 koncerty w ramach Chaos Festival - i chłopaki grają na zajebistym poziomie i koncertowo wypadają jeszcze lepiej niz na płycie:) Polecam:)
Cloud9
HeadUp

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • NailbombAudio
Scylla - Disillusioned MMXII

Duzo wysilku, duzo satysfakcji, zapraszam do ogladania:


Offline wzh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Final Sacrifice
Kurde, Waldek wrzuciłem już wideo do działu "Muzyka" nawet nie widzialem że jest już temat o scylli ;P

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Fajne synthy panowie! Podoba mie się, bo kojarzy się z starym industrialem któregom słuchał dawno temu.

Szacun! Dobra, polska muza!

Offline farel

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
elegancko! elektronika pasuje idealnie do klimatu kawałka (a zazwyczaj jej nie trawię), i nawet śpiewana wstawka nie niszczy utworu. gratsy ;)

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • NailbombAudio
I zwienczenie pierwszej plyty:



Teraz czas na cos nowego :)

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
live pewnie spoko ale na nagraniu brzmienie strasznie zachowawcze. poeksperymentujcie może w przyszłości trochę bo brzmi jak większość kapel tutaj. a video klasa ale to wiadomo bo pewnie niezła poszła na nie kasa. pisjoł

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • NailbombAudio
czarno-białe zrobiłem siedzac po godzinach, koncertowe zrobiła dziewczyna perkusisty.

kase wypłaciliśmy sami sobie w holenderskich guldenach tak dla jaj.

anyway, ciesze sie ze odnalazles powolanie w zyciu :)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
brzmi jak większość kapel tutaj.
Czyli, że dobrze?

Franq

  • Gość
@fk

fajna muza!


Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 357
    • CTG TV
live pewnie spoko ale na nagraniu brzmienie strasznie zachowawcze. poeksperymentujcie może w przyszłości trochę bo brzmi jak większość kapel tutaj. a video klasa ale to wiadomo bo pewnie niezła poszła na nie kasa. pisjoł

Poznałem setki kapel, ale takiego frajerstwa to jeszcze nie widziałem :)

Ale jest jeden plus, dzięki temu pajacowi odwiedziłem ten temat. Dobra muza, ciśnijcie dalej! Może się kiedyś spotkamy na scenie ;)
mniut i piah

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
gdzie można płytę kupić?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
http://www.scyllapl.8merch.com/

Polecam koszulki bo nie dość, że zajebiście wyglądają to są bardzo solidnie wykonane.

Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Kolejna kopia meszuki z odrobiną elektronicznych pimpołków. Ogólnie dobre technicznie i produkcyjnie ale to by było chyba na tyle. Było już chyba kiedyś coś podobnego. Neurothing? Nie jestem tylko przekonany czy używali pimpołków. 5/10 - ni chłodzi ni grzeje. Jedyne co to teledysk z chlania fajny bo widać, że chłopaki coś przynajmniej konstruktywnego robią.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Kolejna kopia meszuki z odrobiną elektronicznych pimpołków. Ogólnie dobre technicznie i produkcyjnie ale to by było chyba na tyle. Było już chyba kiedyś coś podobnego. Neurothing? Nie jestem tylko przekonany czy używali pimpołków. 5/10 - ni chłodzi ni grzeje. Jedyne co to teledysk z chlania fajny bo widać, że chłopaki coś przynajmniej konstruktywnego robią.

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Kolejna kopia meszuki z odrobiną elektronicznych pimpołków. Ogólnie dobre technicznie i produkcyjnie ale to by było chyba na tyle. Było już chyba kiedyś coś podobnego. Neurothing? Nie jestem tylko przekonany czy używali pimpołków. 5/10 - ni chłodzi ni grzeje. Jedyne co to teledysk z chlania fajny bo widać, że chłopaki coś przynajmniej konstruktywnego robią.
To trochę nie ten gatunek. Bardzo dobrze, że masz swoje własne zdanie i nie boisz się go upublicznić ale jak porównujesz ze sobą dwa zespoły to rób to chociaż trafnie.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wbijcie pany w niego laske toż to cymbał, to mój własny wniosek po jego tutejszym zachowaniu, kazdemu dojebać i zakpić, samemu nie pokazać nic myśląc naiwnie ze jest sie anonimowym, zenuła. I nawet koleżko, gdybyś muzycznie okazał sie Paganinim gitary, jako człowiek dalej jesteś cymbał.
« Ostatnia zmiana: 31 Gru, 2013, 11:23:13 wysłana przez commelina »

Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Wbijcie pany w niego laske toż to cymbał, to mój własny wniosek po jego tutejszym zachowaniu, kazdemu dojebać i zakpić, samemu nie pokazać nic myśląc naiwnie ze jest sie anonimowym, zenuła. I nawet koleżko, gdybyś muzycznie okazał sie Paganinim gitary, jako człowiek dalej jesteś cymbał.

Żadnym Paganinim nie jestem pewnie w Waszych oczach, a jako odbiorca muzyki nie muszę nikomu nic udowadniać bo liczy się sam mój odbiór. Rozumiem, że pijesz do tego co prezentowało niejakie VQ i jak się z Wami tutaj dwóch gości przedrzeźniało. Nie dziwię się im szczególnie z resztą, że chłopaki się wkurwiali na niektórych tutaj bo potraficie w większości tylko głaskać się po grzybkach przez wzajemną obronę i komplemenciki. Kółeczko adoracji najświętszego forumowego pitolenia i koniec. Zachowujecie się, jak trafnie pewien śp kolega zauważył, jakbyście byli co najmniej elitą krajowego czy zagranicznego grania :lol:

Wracając do tematu to porównanie do Neurothing czy Meshuggah jest w mojej ocenie nienajgorzej trafione. Dodanie kilku elektronicznych pimpołków nie uczyni ze Scylli odkrywczej kapeli w oczach przeciętnego zjadacza ósemek.

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • NailbombAudio
VQ odbija sie czkawką jak widac, w tamtym watku chyba jednak chodzilo bardziej o kulture dyskusji i bede sie tego trzymal.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
I nawet koleżko, gdybyś muzycznie okazał sie Paganinim gitary
Prędzej chyba Onanem :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3395 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lut, 2012, 17:32:07
wysłana przez Yony
35 Odpowiedzi
6799 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2013, 16:03:05
wysłana przez fk
25 Odpowiedzi
3530 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2015, 17:42:20
wysłana przez SWK.LethalInjection
8 Odpowiedzi
3123 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2018, 14:03:50
wysłana przez drewol
2 Odpowiedzi
1828 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2020, 20:37:39
wysłana przez wuj Bat