Autor Wątek: Klucz do regulacji pręta napinającego Gibson  (Przeczytany 3059 razy)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Klucz do regulacji pręta napinającego Gibson
« 27 Paź, 2011, 21:18:46 »
Pytanie do posiadaczy giboli - czym regulujecie gryf, jeżeli nie posiadacie oryginalnego klucza gibsonowkisego ???? Wiem, że powinna być nasadka sześciokątna ok. 8 mm , ale problem w tym, że musi się ona mieścić w szparze pod płytką na główce (szczególnie istotne są cienki ścianki, żeby można było to bez problemu nałożyć i kręcić). Klucz jest zajebiście dostępny w PL, a większość nakładek nie pasuje. Trudno też wziąść gibola i  iść do castoramy i mierzyć :D Niestety nie mam żadnego znajomego, który by mi pożyczył jakiś wypasiony set nakładek na klucze, bym sobie pomierzył. Macie jakieś swoje pomysły/firmy/marki/konkretne produkty, które moglibyście polecić bo pierdolca niedługo dostanę ;)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Poszukaj w castoramie prostego, długiego uchwytu do końcówek heksowych z czerwonym piplem na czarnej, plastikowej rączce. Do tego są dwa gumowe organizerki z końcówkami sześciokątnymi oraz końcówkami do wkręcania. Całość kosztuje między 10 a 20 zyli. Dzięki temu, że ten uchwyt jest długi i prosty, działa bez problemu. Nie pamiętam, która końcówka była ok. 7? 8?

Jak się ogarnę, to może pstryknę fotkę, choć może być kłopot, bo te końcówki widziałem ostatnio u mojego potomstwa w paszczy.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Ooo i to już jakiś konkret ;)Jak byś podał jeszcze firme to bym Cie na rekach nosił ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
1937 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sie, 2009, 22:09:30
wysłana przez Aston
Gibson V 7

Zaczęty przez mondomg « 1 2 » Gitary 7-strunowe

27 Odpowiedzi
14839 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Kwi, 2011, 01:45:31
wysłana przez mondomg
9 Odpowiedzi
6294 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Wrz, 2012, 12:24:57
wysłana przez Zomballo
2 Odpowiedzi
2011 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Kwi, 2014, 18:48:45
wysłana przez davidsantana27
10 Odpowiedzi
1417 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2023, 07:10:46
wysłana przez Skibodeptak