Ankieta

Czy znasz kawałek Give It Away Red Hot Chili Peppers i bez wczesniejszego odsłuchu na YT jestes w stanie go zanucić?

TAK
40 (48.2%)
NIE
7 (8.4%)
NI CHUJA
36 (43.4%)

Głosów w sumie: 79

Głosowanie skończone: 29 Paź, 2011, 15:46:32

Autor Wątek: Krótka ankieta, ale proszę o odpowiedzi bez sprawdzania na YT  (Przeczytany 10020 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Siema,

Spieram się ze znajomym nt popularności kawałka Give It Away Red Hotów. W skrócie - znajomy twierdzi że każdy bez względu na słuchaną muzykę zna ten kawałek, bo jest to jeden z ich największych hitów. Wiem że temat jest troche troll-like ale jako że ów kolega strasznie terroryzuje swoimi poglądami, i chcę sprawdzić czy faktycznie ten kawałek jest tak popularny jak on twierdzi, a ja jestem zjebem czy może na odwrót. I tak jak w temacie, prosze o odpowiedź szczerą, bez sprawdzania na YT.

Pozdr
B ( o ) ( o ) B S

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie mam pojęcie co to za numer :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Powiedz ziomu, że pierdoli ;). Do XIX w. jeden człowiek był w stanie ogarnąć całą ówczesną wiedzę ludzkości - czad, nie? Ale mamy tłenifojśtseńćurji i nie ma chuja, żeby każdy wszystko ogarniał, chociażby z muzyki - niby jakim sposobem? Kolega jest słaby z logiki, filozofii, statystyki, muzykologii i WOS ;).

Założę się, że u mnie w biurze 30% w ogóle nie zna RCHCP.
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Znam, ale z zanuceniem byłby kłopot, tam nie ma śpiewania, a melorecytacja. Jest świetna linia basu.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Głosujmy celowo na "ni chuja" :D.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
nie no, jesli wyjdzie że to ja jestem jednak ułomny to luz, nie powiem mu tego ale przyjmę na klatę ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Temat już wyczerpał znamiona - jak widać nie każdy zna i kolega się myli.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to prawda, ale jesli wyjdzie że na 100 głosów łącznie będzie 95 na tak a reszta na nie lub nichuja to tez bedzie to o czyms świadczyło ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odpowiedziałem. Teraz mogę sprawdzić, czy nie pomyliłem tego z melodyjką z Dropsa.

Uff ;)

Pamiętam, że w okolicach daty wydania tego albumu w ogóle nie chciałem takiej muzyki słuchać. Byłem przerażony. Ale później, na imprezach, się przy tym skakało, oj tak.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Spytaj się kolegi czy potrafi bez przygotowania zanucić pierwszą zwrotkę najpopularniejszej  obecnie piosenki świata czyli hymnu Chińskiej Republiki Ludowej?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
nie wiem co kliknąć bo zanucic mogę tylko refren :P
i always go full retard

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to kliknij nichuja ;) tak na wszelki wypadek
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Nie jestem pewien, czy myślę o właściwym kawałku, ale jeśli tak, to na ile mi moja artykulacja pozwoli jestem w stanie powtórzyć te poszczekiwanie tego kolesia. Ale nie jestem pewien, bo nie cierpię RHCP...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nawet puściłem to sobie z jutuba (dopiero teraz - nie przed zagłosowaniem :F), chyba kiedyś słyszałem w radiu bo trochę znajome mi się wydawało...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280

bandit112

  • Gość
nichuja, nienawidzę tego typu muzyki :(

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ni chuja, o RHCP wiem tylko tyle, że Flea, i wydaje mi się, że coś z Frusciante... Ale może i nie...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
W sumie to się zastanawiam, czy dobrze, że zaznaczyłem 'tak' (pomijając, że nie jestem pewien czy o dobrym wauku myślę). To co mam w głowie to może ze 3 sek poszczekiwania, które się powtarza... Podejrzewam, że skoro to RHCP to pewnie oprócz tego jakąś chujową melodię to też ma, a jej za chuja nie mogę sobie przypomnieć. Aż z ciekawości jak wejde na kompa to obczaję YT...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Ni chuja, kojarzę jakiś singiel RHCP z radia, ale czy to w ogóle ten tytuł? A żeby jeszcze zanucić? Nołej.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Tak czy siak wychodzi, że ponad połowa ludzi jest na 'nie' :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
No way bro, ssie ten kawałek. Jedynie partia basu jest całkiem spoko, ale gdy tego słucham to ciągle czekam na jakiś chwytliwy refren, ale on nie nadchodzi...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
O dobrym kawałku myślałem. Kurwa, ale on jest chujowy :D i nie ma melodyjki do nucenia :(
I znam go też tylko i wyłącznie dlatego, że jeden znajomy kiedyś mi chciał pokazać, jak to FNM zerżnęło z tego swój Epic i dlatego mi to utknęło w głowie, jak spędziłem trochę czasu na porównywaniu różnic i podobieństw (choć jak teraz spojrzałem na YT, to wg opisów coś daty się nie zgadzają...) ;]
« Ostatnia zmiana: 27 Paź, 2011, 19:19:58 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Aaaa to gówno... Znam, ale dopiero po sprawdzeniu. Nienawidzę RHCP - dałem nichuja.