Autor Wątek: Jak Strasznie Nienawidzę Gejowego Wokalu W Djencie [dwa na dobę]  (Przeczytany 3695 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Zainspirowaliście mnie Pany. Ideą tego tematu jest danie Wam, wspaniałym ludziom!, możliwości wyrażenia jak bardzo nienawidzicie gejowskiego wokalu w djentach.

Możecie to zrobić w dowolnej formie, zwykłego zdania, nagrania, kawałka, filmiku, listu otwartego, czy etykiety z jogurty danio, jest jednak jedna zasada, w ciągu doby mogą pojawić się tylko DWA (2) tokeny nienawiści, a liczba zebranych "lubię to" przyznawanych przez wszechforumową lożę szyderców, chciałbym tu zaprosić Wróbla na honorowego Członka, pokaże kto danego dnia BARDZIEJ nienawidził gejowego wokalu.

Jak wiadomo pół forum bawi się w hołmrekording, z czego jedna trzecia uczy się wyć, warczeć, wrzeszczeć, szczekać, i co tam jeszcze te szatanisty, masony i cykliści robią na koncertach, może więc jest to niezła okazja na podzielenie się swoim mniej, lub bardziej udanym wrzaskiem i miksem w temacie gdzie i tak wszystko z założenia jest z przymrużeniem oka, a jednak można będzie (mam nadzieję ;)) spotkać się z radą, czy konstruktywną krytyką.

Nawet jeśli temat umrze...

ENDŻOJ

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 07 Paź, 2011, 07:54:05 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Dziękuję i z góry zaznaczam, że nic nie będzie mi się podobało.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Co to jest "gejowski wokal"? Jak wokal może być "gejowski"? Wokalista może być gejem, ale wokal?

itd. ;)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
gejowski wokal=dream theater ;)
i always go full retard

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A to czasem się nie pisze "gejoski"?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Sory. Nie rozumiem Ciebie Rachet. Jesteś jednym z aktywniejszych użytkowników tego gejoskiego forum i nie podoba Ci się pedalski wokal? :/ Zajeżdża mi tu coś hipokryzją :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Przecież napisałem wyraźnie, że mi się podoba (Corelia :onan:), ale połowie forumowiczów nie, przy którymś z kolei narzekaniu najszło mnie, że lubili by mieć osobny temat do tego typu narzekania.

O, cytat z pierwszego posta:
Cytuj
P.S. Ja osobiście, wyłączając ten Periphery, lubię gejowski wokal i gejowskie refreny w djencie, więc umieszczał nic nie będę
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!


Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Problemy z ajfonem, dylematy z dopalaniem rektifajera, brak czasu z obrobieniem fejsa... To wszystko tu słychać. Jestem na tak.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Spoiler

Ej, mi też :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

bandit112

  • Gość
W całej dyskografii Slipknotów podchodzi mi nawet pedalski wokal (np. refren Psychosocial) bo się pewnie przyzwyczaiłem, ale w jednym kawałku podoba mi się najbardziej (oczywiście już nie Slikpnotów) :D:




2:30 wzwyż. Ale to pewnie przez tą zajebistą stopę w tle 1000 :D

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Będę ten temat śledził uważnie, ponieważ jeżeli jest coś, czego nie lubię w muzyce, to jest to darcie japy. :P

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725


Nie wiem o co chodzi w tym temacie dlatego wrzucam Vildhjartę bo reszta ssie paue.

bandit112

  • Gość
Będę ten temat śledził uważnie, ponieważ jeżeli jest coś, czego nie lubię w muzyce, to jest to darcie japy. :P

Pytam się Ciebie po raz drugi, co Ty kurde na sevenstringu robisz ???  Pigmej dla grajków kanapowych jest tam!  :lambanan:

:D

Spoiler

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
To spencer? mam go na plakacie i lofciam :*

Ostatnio znalazlem jego fajny kawałecze, zez jednorożcuff i w ogóle miazga :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
normalnie zaczynam się bać, jakie brudy z mojej przeszłości wyciągną sevenstringowcy, kiedy już będę sławny ;D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
żadnych, masz za mało postów :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ssiecie.