Autor Wątek: [NewRigDay]- (ułała) Bognery2  (Przeczytany 7458 razy)

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
[NewRigDay]- (ułała) Bognery2
« 19 Wrz, 2011, 21:03:39 »
W dniu dzisiejszym, thx to Radek,stałem się właścicielem kolejnego Bognera - Uberschall. Tym sam zakończyłem kompletowanie nowego rigu, którym niniejszym Wam się chwalę :) i którego będę musiał trzymać się przez dłuższy czas (out of cash na dłużej)



Bogner Uberschall
Bogner Uberkab
Gib LP Custom 1974
i nieobecny na zdjęciu Tom Anderson Drop Top, o taki:


Z LPkiem napierdala to nieziemsko, grubo i mięsiście na przesterze i super czysto na czystym. Acha - nie wiem skąd krążące w necie opinie, że to piec tylko do metalowego grania, rocka pogra się na nim bez problemu, aczkolwiek słychać że rejony docelowe tego pieca to droptuning i łojenie

a raczej napierdalało... niestety po 10min. radosnego plumkania w domu walnął bezpiecznik w piecu i granie się na dziś skończyło
(tutejszy radioshack czynny od 9tej) co ciekawe, właśnie po to ogrywałem dziś piec u Radka (pozdr.!), aby nie było sytuacji, że
przyjadę z gratem do domu i coś się będzie dziać....jednak nie da się wszystkiego przewidzieć

to jutro do sklepu po bezpieczniki
« Ostatnia zmiana: 19 Wrz, 2011, 21:13:34 wysłana przez Kali »

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163


ale rig!!
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
ło jezu, ale ten gibol ma śliczny binding...
Gratuluję takiego rigu ;)
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
dużo fajnych rzeczy ostatnio na forum.. chyba czas też coś sobie kupić żeby nie zostawać w tyle ;)
gratuluję!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Kurwa Kali, od kilku lat onanizuję się przy każdym Twoim nowym sprzęcie. Weź przystopuj, bo mnie siusiak już boli :D

A na serio, to serdecznie gratuluję. Szkoda, że Olsztyn to dla mnie drugi koniec Polski ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
gdzie jest siedem jakieś kurwa? :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
miał być Setius GTM7 od Mayo, ale na ten rok już budżet na graty jest zamknięty... muszę do końca października wyremontować lokal pod działalność

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Epic Win!

Gratulacje ;)
Zacny bardzo sprzęcik. Aż boję się myśleć jak to razem musi świetnie robić.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Filetowa masakra!!
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
dobry wzmak, gratuluje :)

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
wygląda, że (chyba) padły lampy mocy

odpalałem dziś na nowym bezpieczniku i 2 lampy mocy dostały takiego mocnego żarzenia, że aż się przestraszyłem... wyłączyłem na standby, a gdy odpaliłem znowu, walnął bezpiecznik... fuck

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
wygląda, że (chyba) padły lampy mocy

odpalałem dziś na nowym bezpieczniku i 2 lampy mocy dostały takiego mocnego żarzenia, że aż się przestraszyłem... wyłączyłem na standby, a gdy odpaliłem znowu, walnął bezpiecznik... fuck

Poza gratulacjami, to powiem, że kiedyś też mnie przestraszyła łuna wydobywająca się nagle zza drugiego gitarzysty. Myślałem, że zaraz pójdzie do nieba, czy coś. Okazało się, że wystarczyło wymienić 2 lampy i kolega mógł pozostać na ziemskim padole. Nie wiem, czy się cieszy.
Paczki z głów!

Offline Muchatek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
  • Old Smuggler
Kali, zobacz czy dobrze podłączyłeś paczkę. Uber ma dwa gniazda kolumnowe i niestety jedno z nich ma opis "use first". Jak się pomylisz i wepniesz w to drugie, to wtedy mogą się zacząć dziać takie rzeczy jak opisałeś.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Równie dobrze lampy mogły paść w transporcie, pamiętam Ruby jak nowe CAA kupił, przyjechał do mnie podpięliśmy pograliśmy z 10min i wywaliło bezpiecznik (ten od głośników nie sieciowy). Wsadziliśmy nowy i zaczął się wydobywać jakiś dziwny dźwięk, znowu wywaliło. Okazało się, że lampy padły podczas transportu, zdarza się, trzeba kupić nowy set.

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
gniazdo było "use first", także to nie to

najwyżej kupię nowy set EL34, muszę tylko znaleźć kogoś w moim mieście kto bias ustawi

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Z lampami Ruby miałem to samo, ale jedna się uszkodziła i nawet nie wiem w jaki sposób. W każdym razie zerknij na lampy, ja miałem w jednej urwany taki śmieszny cypelek na samej górze, latało w środku.

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
no po dzisiejszym obejrzeniu jak się piec zachowywał, stawiam na lampy... jeszcze muszę to dodatkowo skonsultować i kupuję kwartet EL34, prawdopodobnie Svetlany

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Wszechświat się mści za to, że sprzedałeś engla ;)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Gratuluję świetnego zestawu. Ten head to potęga. naprawdę. kiedyś chcę go z powrotem.

I przykro mi że pierwsze co musisz zrobić to wymienić bańki (bo nic takiego zachowania wzmaka nie wskazywało) a nie cieszyć się w spokoju zajebistym sałdnem. Musiało go wytrząść porządnie na naszych polskich drogach :/ Polecam RFT, do tej pory tam siedziały i kurwiło niesamowicie.

Z doborem lamp pre też radzę uważać, z lampkami 12ax7 mesy nie chciało toto gadać.
No pain No gain !

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
kaaaliiii skad jestes? :)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
A sprawdzić profil, ew. przeczytać mój post ciężko? :P

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
Matt - Allenstein :)

Spoko Radek, u Ciebie gadało i nic się nie działo, musiało faktycznie coś jebnąć po drodze. Zrobi się, że będzie ok, bo piec brzmi naprawdę świetnie i z wykopem.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Z lampami Ruby miałem to samo, ale jedna się uszkodziła i nawet nie wiem w jaki sposób. W każdym razie zerknij na lampy, ja miałem w jednej urwany taki śmieszny cypelek na samej górze, latało w środku.
haha dobre, Ruby to ksywa kumpla jest :)

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Kurwa Kali, od kilku lat onanizuję się przy każdym Twoim nowym sprzęcie. Weź przystopuj, bo mnie siusiak już boli :D

A na serio, to serdecznie gratuluję. Szkoda, że Olsztyn to dla mnie drugi koniec Polski ;)

michu, do czegoś w końcu trzeba marszczyć gruchę :)