Autor Wątek: Delajowe Porównanie: Biyang Ad7 AD8 AD10 MXR Carbon Copy WH Aqua Puss  (Przeczytany 4442 razy)

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Nagraliśmy pare filmików z biyangami oto porównanie delajów (niedługo bedzie więcej):

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Wszystko fajnie, tylko struna G nie stroi na nagraniu. ;) Poza tym nie słychać jakichś większych różnic na tym na tym nagraniu. Jedynie MXR brzmi inaczej. IMHO najlepiej.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Grałem nie na swoim wieśle i struny były dość stare... stroiłem ze 20 razy. Co do mxra to nie do końca, wczesniej gdy grałem na fenderze z 60 lat to ad-7 dawała bardzo podobnie (niestety padła nam bateria i lampy siadły i musieliśmy się przerzucić na marszałka gdzie te niuanse są gorzej słyszalne). A jeśli weźmie się cene pod uwagę to biere ad-7 bez zastanowienia ( i tak go biere:) Jeśli chodzi o odczucia pod łapą i live to ad10 najgorsze, później ad8, Aqua puss(ma bardzo krótki czas opóźnienia) i mxr=ad7
« Ostatnia zmiana: 29 Sie, 2011, 22:38:23 wysłana przez SiaraRB »

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
A powiedz mi co do MXRa - jak on się zachowuje przy high-gainowych soundach ? Dla mnie delay potrzebny żeby melodie nabrały "przestrzeni", przez co wydaje mi się, że cyfra odpada.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Na tamtych testach używaliśmy fendera i marshalla. Obydwa miały tylko czysty. Fender był z 60 roku i tam ewidentnie było słychać przewagę mxra i ad7, na marshallu wszystko było jakoś bardziej wyrównane. Ja mam ad7, gram hajgejny i mi bardzo odpowiada. Mxra nie testowałem na mocnych przesterach, pewnie poradzi sobie równie dobrze, ale po co przepłacać? Jeśli chcesz przestrzeni to popatrz też na biyang RV-10, bardzo fajny rev.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Biyang

Zaczęty przez Mery Efekty

11 Odpowiedzi
9914 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Mar, 2009, 19:45:40
wysłana przez Bjørn
Biyang

Zaczęty przez primer Efekty

10 Odpowiedzi
7419 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Cze, 2011, 18:13:19
wysłana przez Page_Hamilton
63 Odpowiedzi
17171 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2012, 12:21:57
wysłana przez Musza
Biyang OD-10

Zaczęty przez Yakus Efekty

5 Odpowiedzi
2624 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2012, 15:29:00
wysłana przez Sulphur
22 Odpowiedzi
12454 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2014, 22:27:43
wysłana przez MMAchu