Autor Wątek: ENGL THUNDER 50 HEAD - Ogrywał ktoś?  (Przeczytany 15191 razy)

Offline zuraw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 180
Thunder to cienizna napewno nie przypasuje Ci do takiej muzy, przester ma góra do rocka. Jak juz to screamer.

bo w struny trzeba jebnąć, a nie je głaskać :)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nom, ostatnio zacząłem grać deathowe riffy na kranczu, bo z braku footswicha nie chciało mi się kanału (presetu) zmieniać ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline masej

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
  • I HATE YOU!!!
    • FB
próbki na yt pokazują ze wzmak całkiem całkiem brzmi... Ale wiadomo że nie ma co sie sugrowac yt bo wiem to z własnych przeży :) zastanowie się nad używanym fireballem 60 - te same pieniądze co za nowego thundera :)
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2011, 00:50:37 wysłana przez masej »

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Kupno nowego thundera to jest strzał w stopę. Te wzmaki z drugiej ręki chodzą teraz w śmiesznych cenach (niedawno sprzedał się jakiś w okolicach chyba 1500-1600 zł). Z tych dwóch zdecydowanie używany Fireball.

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Poważnie, Thunder to padaka.
.

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
a to przypadkiem nie jest okrojony Screamer?

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
To są całkiem inne ampy o różnych możliwościach brzmieniowych, zdecydowanie lepszy jest screamer.
tzn mozna na nim ukrecic przesterki od lekkich crunchów po hi-gainy. Clean ma taki sobie zaś thunder niczym mnie nie zachwycił.
Trzeba jechac do vanaxu i poogrywać :) jedyna rada.
.

Offline masej

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
  • I HATE YOU!!!
    • FB
Jednak zdecyduję się chyba na używanego Fireballa... Do Vanaxu jechać nie będę bo trochę daleko ;) Dzięki za cenne rady  :))

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
fireball jest zdecydowanie dobrą opcją :)
i always go full retard

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
Pozwole sobie na małego thread diggera. Czy poza ludziami, którzy wypowiedzieli się w tym temacie ktos jeszcze miał styczność z tym wzmakiem czy to w postaci heada czy to comba ? Głownie interesuje mnie ilość gainu i czy daje rade w tzw. 'metalu'

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ja miałem do czynienia z combem thundera i screamera. Jak dla mnie to one się nie nadają do metalu bo mają bardzo rockowy charakter (taki środkowo nosowy). Ale są osoby które się ze mną nie zgodzą i które na tym wzmaku metal grają. Zresztą przejżyj sobie ze wszystkiego YT, tam cisna metale na thunderze i wychodzi to nawet całkiem sprawnie. Mi jednak nie podszedł, są inne wzmaki które bardziej dają radę za podobna kasę. Natomiast zaznaczam że nie dopalałem niczym wmaka i nie wiem jak to się zachowa z dopałką.
B ( o ) ( o ) B S

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
No właśnie ogrywałem na jutubie i widzę cholerny rozstrzał w próbkach. Chociaz nie ukrywam, że u niektórych całkiem przyjemnie się robiło przy low tunowych hi gainach. Nawet jeden Pan nagrywał półprofesjonalne próbki o tutaj: http://tonefinder.com/?search=engl+thunder

Ale mimo wszystko opinie ludzi sa czesto najlepsze :P 

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
12994 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2008, 13:48:17
wysłana przez Mery
11 Odpowiedzi
6178 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2009, 19:34:47
wysłana przez BartekL
24 Odpowiedzi
10462 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Kwi, 2012, 12:16:22
wysłana przez MrJ
0 Odpowiedzi
1693 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2012, 23:55:23
wysłana przez grzyb666
20 Odpowiedzi
6643 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2013, 11:07:55
wysłana przez commelina