Autor Wątek: SMF 2.0  (Przeczytany 86092 razy)

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #75 08 Sie, 2011, 17:09:06 »
Mam pytanie: czy daloby sie zrobic, zeby nie odswiezala sie strona po polubieniu jakiegos posta?

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #76 09 Sie, 2011, 21:26:42 »
Póki co nie.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #77 11 Sie, 2011, 03:04:25 »
Bardzo mi się podobają opcje podejrzenia wątków założonych przez użytkownika, załączników, którze wrzucił, a nie tylko spis jego wiadomości. Wcześniej chyba tego nie było?

Niestety, jest pewien problem. Po kliknięciu "Polubił następujące posty" wyświetlają się nie posty polubione przez użytkownika, a te, które on napisał, a polubił ktoś inny. W rezultacie zamiast "ulubionych" postów danej osoby mamy ranking jego najpopularniejszych ;) Miłoby zobaczyć dwie opcje naraz, pomimo, że możliwość "lubienia" jest stosunkowo świeża i rzadko używana.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #78 18 Sie, 2011, 11:05:07 »
Ja mam pytanko o powiększanie strony sevenstringa, bo idzie jakoś "dziwnie".

Czy jestem na Operze, czy FFoxie, czy Chrome, właściwie wszystkie stronki* powiększają/pomniejszają się proporcjonalnie - tzn. równo i szerokość i czcionki i fotki i w ogóle wszystko. A Seven inaczej - szerokość jest właściwie stała (poza minimalnymi i maxymalnymi +/- ), tylko zmienia się zawartość, co jest mocno niewygodne i nieczytelne, bo nagle na stosunkowo wąskim ekranie aktywnym pojawiają się wielkie czcionki / fotki / cała reszta, a białe paski po bokach jak są tak są.

Post/pytanie może durne, ale... tak ma być? I tak będzie? Bo to wkurza. Mocno wkurza. ::)

*ba, nawet Sinstring też. A nawet strona główna Sevena. Tylko forum.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #79 18 Sie, 2011, 12:42:22 »
Proponowane podobne tematy na dole?


Są tylko nie na wszystkich forach. Bo w giełdzie, OT to przeważnie było bez sensu ;)

a możesz wrócić tę funkcjonalność dla giełdy? Bo o ile w ot jest zbędna, to w giełdzie pozwala oszczędzic wielu pytań, zwłaszcza że niejednokrotnie sprzęt krąży wśród forumowiczów. No i pomaga w ew wycenie. Dla mnie to było bardzo przydatne.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #80 18 Sie, 2011, 15:05:27 »
Proponowane podobne tematy na dole?
Są tylko nie na wszystkich forach. Bo w giełdzie, OT to przeważnie było bez sensu ;)
a możesz wrócić tę funkcjonalność dla giełdy? Bo o ile w ot jest zbędna, to w giełdzie pozwala oszczędzic wielu pytań, zwłaszcza że niejednokrotnie sprzęt krąży wśród forumowiczów. No i pomaga w ew wycenie. Dla mnie to było bardzo przydatne.

LeDone

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #81 18 Sie, 2011, 22:54:20 »
LeCmok :-*
B ( o ) ( o ) B S

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #82 20 Sie, 2011, 13:10:01 »
Da się na stałe wyłączyć dźwięk powiadomienia na szałtboksie, bo mnie on z lekka irytuje...?
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #83 21 Sie, 2011, 11:58:43 »
+ 9085763948760346587 0374

Aż mi Moja :love: grozi rękoczynem za to pipczenie.

PS. Pytałem o tę stałą szerokość forum, i się nie dowiedziałem - tak ma być?
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #84 21 Sie, 2011, 13:34:54 »
Bo ja nie wiem o co chodzi ;) Szerokość jest stała - 80% strony chyba że przekroczysz wartości brzegowe na plus i minus. Skalowania żadnego nie ma :)

bandit112

  • Gość
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #85 22 Sie, 2011, 00:50:17 »
Da się na stałe wyłączyć dźwięk powiadomienia na szałtboksie, bo mnie on z lekka irytuje...?

Jestem za, powinna być opcja przy SB włączenia takiego dźwięku (jakiś checkbox czy coś) - wtedy by miał ten, kto chcę.


BTW. teraz się dowiedziałem co to za tajemnicze plumkanie w tle jak mam ss otwartego :D:D

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #86 22 Sie, 2011, 01:12:45 »
No też wnoszę o możliwość wyłączenia na stałe tego "plumkania" i pytanie czy pogrubione tematy z postami których nie przeczytałem to było coś złego, że już tego nie ma? zdarza mi się ominąć niektóre a przeglądanie zajmuje mi więcej czasu bo czasem nie wiem czy doszło coś nowego czy nie i klikam żeby sprawdzić a się okazuje, że nie doszło. Bywa tak, że myślę iż nie ma nic nowego a jest.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #87 22 Sie, 2011, 08:38:17 »
No, ależ wyłączenie plumkania zajmuje ze 3s... Nie bądźmy już tacy oszczędni i efektywni, bo się obudzimy w III Japonii, albo leniwi - to w II Ameryce ;).
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #88 22 Sie, 2011, 10:28:30 »
Wuju - ale gdzie? Nie wiedzę nigdzie na forum "technicznej zakładki", to trza tam czy w systemie grzebać? Może głupie pytanie, ale sam zgłupiałem...

Harvest - o to mi chodzi, że przy powiększaniu stron na ekranie (zwykle ctrl+ +/- w przeglądarkach) nie powiększa się forum jako całość (tzn. szerokość aktywna strony + jej zawartość), ale tylko to drugie przy stałej szerokości, co jest mocno nieczytelne. No fotki mam dać? :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #89 22 Sie, 2011, 11:06:12 »
Harvest - o to mi chodzi, że przy powiększaniu stron na ekranie (zwykle ctrl+ +/- w przeglądarkach) nie powiększa się forum jako całość (tzn. szerokość aktywna strony + jej zawartość), ale tylko to drugie przy stałej szerokości, co jest mocno nieczytelne. No fotki mam dać? :P

I tak nie wiem o co kaman. Nie wiem że zdefiniowane jest za mała minimalna szerokość całego forum i jak zoomujesz to jest wąsko. No co zrobić, to po co tak mocno zoomujesz? ;)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #90 22 Sie, 2011, 11:47:58 »
Cytuj
No co zrobić, to po co tak mocno zoomujesz? ;)

Przez ekran 1360pix na szerokość :P Ale dobra, daje se radę :tak:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #91 22 Sie, 2011, 11:51:09 »
MrJ - klikasz głośniczek przy szałcie.
Paczki z głów!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #92 22 Sie, 2011, 11:57:10 »
MrJ, teraz siedzę na ekranie 1920, i jak zoomuje to się ładnie tekst powiększa, a nie trzeba scrollować na boki, imo to raczej ficzer ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #93 04 Wrz, 2011, 11:24:19 »
Bardzo mi się podobają opcje podejrzenia wątków założonych przez użytkownika, załączników, którze wrzucił, a nie tylko spis jego wiadomości. Wcześniej chyba tego nie było?

Niestety, jest pewien problem. Po kliknięciu "Polubił następujące posty" wyświetlają się nie posty polubione przez użytkownika, a te, które on napisał, a polubił ktoś inny. W rezultacie zamiast "ulubionych" postów danej osoby mamy ranking jego najpopularniejszych ;) Miłoby zobaczyć dwie opcje naraz, pomimo, że możliwość "lubienia" jest stosunkowo świeża i rzadko używana.

Ponawiam moje zapytanie i zapytuję o coś zgoła innego: Dlaczego nie ma opcji "polubienia" wiadomości w Twórczości?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #94 05 Wrz, 2011, 10:23:08 »
A ja mam prośbę do userów 7s i FB. Znajdźmy może jakieś miejsce, żeby wpisać nicka z seven stringa, bo wstyd przyznać, ale nieraz kombinuję kto to jest dajmy na to Mosiek Srul III, a potem okazuje się, że np. codziennie obrażamy się wzajemnie na shoucie ;).
Paczki z głów!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #95 05 Wrz, 2011, 12:08:17 »
Żebyś ty wiedział ile mi zajęło ustalenie kim jest Maciej H. ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #96 05 Wrz, 2011, 12:09:59 »
OFC! Siebie też za to nie lubię ;).

Na G+ jest rubryczka "nick"...
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #97 05 Wrz, 2011, 16:13:25 »
no to jest fanclub Roba Perke, możemy tam się przedstawić :D
do widzenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #98 05 Wrz, 2011, 16:21:55 »
To może tak?

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 05 Wrz, 2011, 16:26:48 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: SMF 2.0
« Odpowiedź #99 05 Wrz, 2011, 17:36:39 »
no to jest fanclub Roba Perke, możemy tam się przedstawić :D

Niedawno dowiedziałem się, że poza grupą (fanklubem) jest też strona, którą można polubić :) Chyba muszę Roba przekonać, żeby coś zrobił wreszcie.