Autor Wątek: Nadchodzi wielki dzien - pierwsza lampa  (Przeczytany 22319 razy)

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
Nadchodzi wielki dzien - pierwsza lampa
« 24 Cze, 2011, 07:07:23 »
Swiezo po osiemnastce, po otrzymaniu pieniadzorow na prawo jazdy, logicznym zdaje sie zastanawianie sie nad glowa. Co byscie polecali na pierwszy 'lepszy' wzmak ? Styl mojego 'grania' mozecie posluchac w dziale 'tworczosci'. Wolalbym raczej uzywany sprzet za mniejsze pieniadze. Wiem ze za male pieniadze nie mozna miec wszystkiego wiec stawialbym wiekszy nacisk na lepszy kanal przesterowany niz czysty =]. Poki co najbardziej interesuje mnie chyba BASH Studio 20 ze wzgledu na (mam nadzieje =]) wysoka jakosc wykonania , niewielkie rozmiary i dobre brzmienie. Macie jeszcze jakies propozycje ?
Lubie ciastka.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a ile zamierzasz przeznaczyć na ten head?
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość
Laney GH50L. Jednokanałówka. Dopalać nie trzeba ale jeśli zapniesz mu TSa to jest tylko lepiej. Często idzie wyrwać go w śmiesznej cenie. Jeżeli masz ciut więcej pieniędzorów (jakieś 200-300zł różnicy od gh50l) to JCM900 ;)

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
Jakbym zainwestowal tyle w heada (jcm900) to bym nie mial na zadna pake. Swoja droga nigdy nie lubilem marshall'i =d Za malo to ma takiego ... czegos co ja chce x] ale to co ja chce to ma mesa , engl albo krankenstein ale na te cuda mnie nie stac. Wydac chcialem raczej do 2000 z jakas chociaz tania tandetna paka zebym nie musial sie tylko na to gapic.
Lubie ciastka.

Zomballo

  • Gość
2000 na sam head czy na head plus paka?

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
no wolalbym raczej z paka. Jak poczekam jakis miesiac to moze dorobie sie wiekszej ilosci kasy. ale to watpliwe, a z drugiej strony w to lato chcialem sporo pograc, a tak zostaje z badziewnym spiderem iv 75w ktory ginie przy samej maksymalnie jak sie da wytlumionej perce. co robic sie pytam kurwa co robic ?
Lubie ciastka.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
http://allegro.pl/head-mg-fendmess-paczka-randall-4x12-i1675123443.html

spróbuj tutaj, może pójdzie za mniej, choć wątpię, to jednak czasem takie okazje się trafiają, warto skorzystać.

Generalnie ciężko Ci będzie kupić head za taka małą kwotę, bo na sam head miałbyś maks 1300 pln, jeśli liczyć wszelkie przesyłki i jakąś fajną pakę
B ( o ) ( o ) B S

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
oj kusi mnie ten MG . Troche nawet czytalem o nim tu na forum =]
Wie ktos moze ile mnie moze kosztowac transport takiego czegos ?
« Ostatnia zmiana: 24 Cze, 2011, 08:38:48 wysłana przez englenmorderen »
Lubie ciastka.

Zomballo

  • Gość
Transport halfstacka to ok stówki. Jakby Ci się udało łyknąć ten zestaw to nic do szczęścia Ci więcej nie potrzeba.
Drążąc temat dalej, to przy mocnym spięciu pośladów zmieścisz się w 2k z Laneyem GH50L i np. MC212.

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
Do ilu moze podskoczyc ten MG ? zebym wiedzial mniejwiecej ile licytowac.

ED:
W takich przesylkach odleglosc nie gra roli ? prawda ? xD Bo zza Warszawy do Poznania troche jest.
Zauwazylem wlasnie maly problem . Ten kto to sprzedaje preferuje odbior osobisty... zadzwonie albo napisze na gg i bede negocjowal =d

ED 2:
Jak sie nie uda to najprawdopodobniej wezme to http://allegro.pl/lampowy-mg-fendmess-100-wat-przystepna-cena-i1679870496.htmli i poczekam na przyplyw kasy na pake.
« Ostatnia zmiana: 24 Cze, 2011, 09:35:56 wysłana przez englenmorderen »
Lubie ciastka.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Do ilu moze podskoczyc ten MG ? zebym wiedzial mniejwiecej ile licytowac.

z polskimi produkcjami jest ten problem że ich cena bywa nieobliczalna. Może byc smiesznie mała, ale może być porownywalna do ceny nówki, zwłaszcza jeśli na nówke trzeba długo czekać.

A ile licytować? Licytuj maks tego co możesz dać, bo ten zestaw tych dwóch tysięcy na pewno jest warty
B ( o ) ( o ) B S

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
Ten MG bedzie 'krecil jak trzeba' z Harley'em Benton'em 212 na v30 ?
Lubie ciastka.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
o to bym sie nie obawiał, HB to bardzo dobre paczki, jeno strasznie wrażliwe na zły dotyk :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
no ja mam bardzo zly dotyk -.^ generalnie ja nigdy nie sprzedaje uzywanych rzeczy bo albo nie ma co sprzedawac albo mi sie to nie oplaca xD . Ale takie poobijane sprzety szczrze mowiac maja swoj charakter xD. Tak jak ujebany samochod terenowy. Widac ze dziala =d
Lubie ciastka.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Ja w Twoim wieku to grałem na Unitrze + Koda Metal Master i nawet nie marzyłem o czymś lepszym...

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
A wiesz ze mam kostke Koda Metal Master po wujku trash metalowcu w szafce + kastomowy wlasnorecznie wyrobiony produkt kablopodobny xD ? No wiesz. do tej pory by mi to starczalo ALE palker wyjebal se zestaw z kosmosu i mnie nie slychac.
Lubie ciastka.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Ja w Twoim wieku to grałem na Unitrze + Koda Metal Master i nawet nie marzyłem o czymś lepszym...
lol.

podejrzewam, że ten zestaw MG+Randall pójdzie za 2-2,5k i myślę, że w tej cenie to zajebisty interes. zauważ też, że head w tym zestawie ma, oprócz podbicia, bypass pętli efektów - jeśli używasz jakichś kostek to jest to zajebiście przydatny ficzer. :)
do widzenia.

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
szczerze mowiac to wlasnie nie przepadam za jakimikolwiek kostkami x] ale wiadomo, fajnie gdyby cos takiego bylo.
Lubie ciastka.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Stary, fajnie że grasz na gitarze, nawet ogarniasz ale błagam Cię przestań używać tych emotek w każdym zdaniu...
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
takie zboczenie... co poradzisz ?
Swoja droga zauwazylem ze niekrorzy uzywaja ich wiecej ! -> 'X]' <- !
Lubie ciastka.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
takie zboczenie... co poradzisz ?
Swoja droga zauwazylem ze niekrorzy uzywaja ich wiecej ! -> 'X]' <- !

 :) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::)  :P :-[ :-X :-\ :-* :'( :devil: :angel: :headbang: :lol: :evil: :szukaj: :google: :facepalm: :headache: :)) :band: :fotki: :classical: :drummer: :fire: :kaplan: :zuo: :irokez: :bowdown: :pc: :idea: :kissmyass: :dobre: :sorry: :spadaj: :scream: :tak: :palant: :ups: :hmmm: :allah: :onan: :zbanowac: :okulary: :choszatan: :love: :lambanan:

Dobra, kurwa, limit emotek na temat wyczerpany, wracamy do tematu ;)

Nie lubisz kostek, ale jak zechcesz miec to sie będziesz wkurwiał że nie masz takiego ficzera. Zawsze lepiej miec więcej i niepotrzebnie niż za mało. Z 2 strony to jest metal, trzeba cierpieć
B ( o ) ( o ) B S

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
az zes mi internet explorera zwiesil.

nie myslicie ze troche lepiej byloby wziasc tego za 1900 + uzywka hb 212 v30?
moze troche drogo , ale raz sie zyje. :p
Lubie ciastka.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
jak masz kasę to czemu nie, bedziesz mial od razu fajną paczkę. Tylko może byc Ci żal, jeśli ten MG którego podesłałem pójdzie za śmieszne pieniądze. Zwłaszcza że masz określony budżet. IMO nie warto sie jakoś strasznie spieszyć

Acha, internet explorer jest gówniany, dlatego sie zawiesil, nie dlatego że dałem dużo emotek :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline englenmorderen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • EATEN
    • EATEN
dlatego najpierw licytuje sie o ten.
Lubie ciastka.

Offline marcin.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
Jestes pewnien że chcesz łeb i pake? sporo noszenia a combo w tej cenie możesz mieć fajniejsze.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
8902 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2010, 23:58:57
wysłana przez jaca2303
40 Odpowiedzi
12221 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2011, 13:32:11
wysłana przez mateusz.
14 Odpowiedzi
4935 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2012, 11:47:01
wysłana przez Rachet
3 Odpowiedzi
1743 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2012, 12:45:50
wysłana przez roqa
6 Odpowiedzi
3829 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2016, 11:35:20
wysłana przez Ewolter