Autor Wątek: Jakis ciekawy wzmakol(Soldano, Bogner, Mesa), co zaproponujecie.  (Przeczytany 7486 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Otoz okazuje sie ze bede mial niedlugo troszke wiekszy grosz do wydania niz myslalem. Dlatego zrodzil mi sie w glowie pomysl ktory byc moze wprowadze w zycie. Generalnie mysle w tym momencie o sciagnieciu uzywanego wzmaka ze stanow(chyba ze jednak drugiego nowego patyka zapragne :) ), ktory kosztuje tam w granicach 2,5k$ (po pierwsze zeby sprobowac czegos nowego, po drugie zeby sobie dorobic w razie jak sie nie spodoba)

Typow na ta chwile mam pare, miedzy innymi Soldano SLO 100 , ktorys Bogner(extasy chociazby) czy mesa RoadKing. I o ile w przypadku tego ostatniego wiem czego sie spodziewac, to w przypadku poprzednich bazuje tylko na youtube. jezeli ktos z was macal cos ciekawego, np. z wyzej wymienionych, albo jakis inny wzmak do 2,5k$ to niech napisze jakie wrazenia(tez moga byc ze stajni soldano czy Bognera).

o Diezlach slyszalem duzo dobrego, ale to wzmak europejski i mnie na niego nie stac w tym momencie, takze o europejczykach w tym momencie nie mysle. Ciekaw jestem co napiszecie. Pozdrawiam
No pain No gain !

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
VHT UL, a jak Ci sie nie spodoba to mozesz mi na gwiazdke oddac :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
PittBulla ogrywalem i pomimo ze to fajny wzmak, to mnie nie zachwycil na tyle zeby w niego inwestowac(ale tez mi przemknal przez mysl). Specyficznie sie na nim gra. Poza tym widze, ze w momencie ewentualnego puszczenia wzmaka do ludzi na VHT nie zarobie zbyt duzo, bo to nie jest az tak popularna marka.
No pain No gain !

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Wydaje mi się, że jadnak jest popularną marką. Ze względu na cenę jest po prostu mniej użytkowników tego wzmaka.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
No dobra, ludzie wiedza co to, ale ceny na rynku wtorynm nie sa oszalamiajace(inaczej niz w przypadku paru innych marek) i w zasadzie tylko o to mi chodzilo :) Przynajmniej widzialem ostatnio calkiem normalne ceny, patrzac pod katem tego ile ten wzmak kosztuje u nas w sklepie.

Moze o nim jeszcze pomysle, musze sie wybrac i go ponownie sobie poogrywac ale na moim wiosle.
No pain No gain !

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
yy to tez nie tak do konca. na allegro UL widzialem moze dwa razy, najczesciej pojawia sie CL a to zupelnie inny wzmak. Sa tez wersje bez EQ ale to tez zupelnie inna baja

koniec offtopa o VHT
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
No to w takim razie chyba musze troche poczytac o VHT, bo tez myslalem o CL jezeli chodzi o egzemplarze na allegro a za bardzo nie wiedzialem czym sie konkretnie roznia :) w kazdym razie wiem ze ogrywalem UL a nie CL. A tego UL za ile widziales??

nikt, w sumie to nie offtop, bo sie przynajmniej mozna dowiedziec czegos ciekawego, a w sumie o to mi chodzilo ;)
No pain No gain !

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
UL uzywka w USA 2-2,2k stan jak nowka
CL uzywka w USA 1,0-1,4 stan jak nowka

oba z EQ

glowna roznica o ile pamietam to lampy i moc. CL ma 50wat i albo  6L6 albo EL34
UL 100 wat i jedzie z KT88

gralem tylko na UL i niestety nie moge ich porownac
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
yy to tez nie tak do konca. na allegro UL widzialem moze dwa razy, najczesciej pojawia sie CL a to zupelnie inny wzmak. Sa tez wersje bez EQ ale to tez zupelnie inna baja

a tak nieogrywalnie, generalnie - czym sie rozni CL od UL? poza lampkami, bo generalnie troche korci mnie kupno CL + przerobka na KT88. mniejszy gain?
Łe tej.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
no skoro inne lapmy to raczej inny gain a nie ze mniejszy :) ten wzmak i tak go ma za duzo
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
no tyle wiem, ale jest jakas roznica miedzy Classic a Ultra, myslalem ze jakas inna niz tylko literki i cyferki ;)
Łe tej.

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
pomysl o ENGL SE cudenko ja o takim marze

Offline So99

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
  • I am that I am
standardowe pytanie - przezyjesz jednokanalowke? :D

jebac master volume.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
akurat dwa kanaly to jest moje minimum :) czysty nie musi byc przezajebisty, ale wogole byc musi. Myslalem o opcji dwoch wzmakow, ale nie wiem kto to bedzie potem targal po gigach :)

a co masz na mysli? deliverance?
No pain No gain !

Offline So99

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
  • I am that I am
Soldano Hot Rod 50 1 kanal.

ale jak 2 to mus to da sie wyhaczyc 50+/100+ - sa 2 kanalowe. i trafiaja sie dosc czesto nawet w rozsadnych cenach.

tak na szybko - chodzi o to http://cgi.ebay.com/Soldano-Hot-Rod-50-Plus-With-Matching-Speaker-Cabinet_W0QQitemZ200224913239QQihZ010QQcategoryZ10171QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem tylko cena jest taka sobie... dla porownania - za 1500 netto zgarnalem 1 kanal 50ke z 412. ale sa dwie wady. paczka nie ma obicia pod kolor heada i zarysowany tolex :D
jebac master volume.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
34 Odpowiedzi
13620 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Gru, 2009, 23:43:52
wysłana przez Pneumonia2
10 Odpowiedzi
3595 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2012, 18:33:04
wysłana przez Maxla40
9 Odpowiedzi
3309 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2013, 17:57:43
wysłana przez fireboy
1 Odpowiedzi
1903 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Kwi, 2014, 21:43:52
wysłana przez grz_ost
21 Odpowiedzi
4699 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2015, 23:24:08
wysłana przez sinquestsound