Autor Wątek: za którym ze swoich gratów najbardziej tęsknicie?  (Przeczytany 13503 razy)

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Przez Was tęsknię za Luśką.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
hoho, na szczęście mój blackheart bh5h był tak chujowy, że żałowałbym jedynie, gdybym go nie sprzedał :D

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Tak w sumie sify przypomniał sobie o strato, ja od jakiegoś czasu tęsknie za tym co on jeszcze na razie dzierży:

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Przez Was tęsknię za Luśką.
Mówiłem, że będziesz?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Też tak mówiłem, ale nie zamieniłbym na nią giba, więc nie ma problemu. Tzn zastanowiłbym się o tyle, że Studio WB kupię zawsze, a o takiego Lite Asha ciężko, no i wyszedłbym finansowo na plus. Ale to tyle ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Tęsknię za Crusherem. Głównie za brzmieniem, bo manualnie nie do końca siedział mi gryf. Myślałem, że Loomis mi to wynagrodzi, ale jednak FR i 808 zamiast stałego mostu i 808 X to nie było to... Z drugiej strony, chyba granie metalu to jednak nie moja bajka już, choć uwielbiam mixować metalowe kapele.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Chryste, nie wiem jak Wy możecie grać tylko na słuchawkach...

Btw. Ojeb ilewena, kup spajder walwa, będziesz hepi i przy forsie :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ehh, hejterzy L6, jesteście tacy pocieszni :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Gwidon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
Zaluje najbardziej kolumny oraz ibaneza z tego zestawu

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Music Man JP6. Instrument z 2001 r. z przedsprzedaży, podpisany przez Johna Petrucci, a dopiero później na autograf kładziony był lakier.
Było ich tylko 100 egzemplarzy... tego instrumentu jest mi serio żal, ale jest nie do odzyskania. 

Edit: W mniejszej rozdzielczości.
« Ostatnia zmiana: 28 Mar, 2012, 11:24:44 wysłana przez Trzynasty »
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Odkopuję temat, bo fajny jest, a mnie akurat wzięło na wspomnienia ;D

Osobiście tęsknię do 2 swoich byłych, 1sza to BC Rich Beast NT, tutaj jeszcze na stockowych pupach, potem miałem w Hellfajkę i Sh-1, super wiosło było, wygodne i na siedząco i na stojąco (mimo, że gryf nieco nurkował), wkurwiał mnie tylko dolny róg, bo ilekroś chciałem wjechać ręką na wyższe pozycje i posolować, to musiałem w niego zajebać koścmi nadgarstka :facepalm: W końcu sprzedałem przez ten dyskomfort i przez kształt, który mi zwyczajnie przestał się podobać, ale od czasu do czasu tęsknota łapie za serducho ;)

Spoiler

Drugie wiosełko, które nawet chciałbym odkupić, to Jackson Kelly Performer, made in Japan. Tylko ból jest taki, że nie mam namiarów na gościa, który ode mnie odkupił, a serio, próbowałbym go przekonać do odsprzedaży. Kapitalny gryf, najwygodniejszy razem z Ibkiem Wizard I na jakim grałem, zajebista wygoda i na stojąco i na siedząco, imo nie odbiegająca od superstratów, fajne brzmienie, dobry floyd, zajebiste wykonanie, cudowna akcja strun bez brzęczenia/przydźwięków. Nic nie miałem do zarzucenia tej gitarze, a sprzedałem, bo miałem za dużo gotówki, i chciałem sobie LTD Deluxe kupić. Niestety nie miałem doczynienia z większą ilością gitar z tej serii, ale jeśli są podobnie wykonane, to chyba najlepszy stosunek cena/jakość wśród używek, jaki da się upolować.

Spoiler

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ja żałowałem sprzedaży swojego PRSa, którego nawet nigdy nie wystawiłem na sprzedaż...
...na szczęście jak już może widzieliście - niedawno wrócił :)

Spoiler

Do tej pory jeszcze żałuję sprzedaży Burny'ego "!". Wyjątkowy egzemplarz, ale nikt nie wierzył, aż w końcu Hader sprzątnął i oddać mi nie chce. Normalnie aż zaczynam w telepatie wierzyć, bo co nie zabieram się do pisania rozpaczliwego listu do Hadra on chwile wcześniej pisze PW zachwycając się wiosłem i deklarując że nigdy go nie sprzeda :D Pozdro Hader! ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Maj, 2013, 12:46:03 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
A mnie się ostatnio ckni za moim starym, obdartym SansAmpem GT2, jeszcze z tej pierwszej, full analogowej serii. Cóż to była za jebitna kostka - napierdalała takim fajnym ciepełkiem w brzmieniu, tak że można by na niej cały rig do sypialni dzisiaj oprzeć. Srs, Sans GT2 > dowolny POD od L6. (IMO! IMO! Ofc, jeżeli rozmawiamy o nagłośnieniu przez gitarowy głośnik). Fajoska zabawka, jeszcze se kiedyś kupię. :D
It's always nice to have a penis.

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Spoiler
Mój kochany :( Do dzisiaj żałuję, że go opchnąłem, pieniądze wydając nawet nie pamiętam na co. Mam nadzieję, że do wakacji uda mi się odkupić jedną sztukę, ewentualnie gdzieś dorwać HD Pro, aczkolwiek w Polsce używki to rzadkość.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
a ja mam bezpośrednie porównanie miedzy hd i x3 i kurde imo x3 był bardziej dopracowany.
w hd są niuanse które wkurwiają:
-eq dodaje chamskiej góry
-nie można zrobić osobnego tory z symulacją paki i drugiego bez
-grając na 2 ampy spróbuj dodać za ampem jakiś mod fx żeby dobrze brzmiało - powodzenia...
a w x3 sie klikało i działało!
Spoiler
i always go full retard

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Ja HD Pro jeszcze nie macałem, ale X3 na prawdę było świetnie zrobione. Łatwo się obsługiwało no i praktycznie nie dało się "zchujowić" soundu. Cokolwiek bym nie naknocił, to zawsze wszystko się dobrze kleiło.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Szkoda tylko, że porządnego pitch shiftera/whammy nie miało :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ten w hd też nie jest najlepszy ;)
i always go full retard

Orange

  • Gość
Tęsknię prawie za wszystkimi gratami, które mnie opuściły :(

Fernandes Monterey Deluxe (dokładnie ten, któy jest teraz na tablicy - ktoś po mnie złamał mu gryf)
Zak Se Pro (zajebisty niskoprofilowy Shaller, no i naturalne drewno)
Zak taki normalny :D
Shecter Hellraiser (Wyrwany w niewyobrażalnych pieniądzach, pierwszy modowany przezemnie badyl) Ma go Lupus
Yamaha BBG5A (w sumie przemyślana decyzja - dzisiaj kupiłbym starszą pasywną wersję, ale basior zajebiście wygodny) ma go  kumpel Olchy

Kisel Fifty - moja pierwsza lampa. Mam nadzieję, że uda mi się go odkupić. W końcu. Kiedyś...

Line6 Pod x3 live - poszedł do Sifiego, ale dostałem coś dużo lepszego (wtedy w chuj wygodniejszego dla mnie) a był to
Line6 Pod xt pro. Z model pakami prawie wszystkimi w huj fajny, ale życie...
I głośnik Celka Greenback (FlyingV) :D

To chyba tyle.

Spoiler

Orange

  • Gość
Tak czekałem na to :D

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Spoiler
dzięki kurwa :D
Spoiler
i always go full retard

Orange

  • Gość
No. Przygoda z Roterem jest jednorazowa raczej.

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Dzisiaj przez przypadek znalazłem ten wątek.Może ktoś z Łodzi widział tą gitarą albo przeszła przez czyjeś ręce.Rozstałem się z nią w 2001 roku.Zabrała mi ją była laska. Miała mi ją oddać ale już nie oddała.Miała charakterystyczną naklejkę na korpusie (wycięte litery ploterem B Y) Cholernie za nią tęsknie bo to moja pierwsza dobra gitara i sporo koncertów i prób zagrała.Ciekawy jestem co się z nią dzieje

Hohner RockWood RP250 Les Paul



« Ostatnia zmiana: 08 Gru, 2013, 08:53:23 wysłana przez myheaven »
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven