Autor Wątek: kupno HEAD'a coś a la MESA/RIVERA  (Przeczytany 10501 razy)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Diezela nie kupisz za 3k ale ...

... ALE DIEZEL TO KURWA POTĘGA !! Miażdży póki co wszystko co słyszałem. I to nie na zasadzie, że jest 'lekko lepszy' ... on je po prostu MIAŻDŻY. Wszelkie inne wzmachy mogą mu lampy pucować - ma taki napierdol, gain, deep, że jaja odpadają i ... KOCHA obniżony strój. Onanizowałem się na mojego Engla, ale słysząc Diezel'a obsrałem się 3 razy z wielorazowym orgazmem. Tyle.

Ale ...

... patrz mój opis :) Ja na pewno zmienię w przypływie kasy na Diezela, musisz wyrzucić te 5-6k na Einsteina.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Diezela nie kupisz za 3k ale ...

... ALE DIEZEL TO KURWA POTĘGA !! Miażdży póki co wszystko co słyszałem. I to nie na zasadzie, że jest 'lekko lepszy' ... on je po prostu MIAŻDŻY. Wszelkie inne wzmachy mogą mu lampy pucować - ma taki napierdol, gain, deep, że jaja odpadają i ... KOCHA obniżony strój. Onanizowałem się na mojego Engla, ale słysząc Diezel'a obsrałem się 3 razy z wielorazowym orgazmem. Tyle.


Ale ...

... patrz mój opis :) Ja na pewno zmienię w przypływie kasy na Diezela, musisz wyrzucić te 5-6k na Einsteina.

Naprawdę miażdży? czy "miażdży", że aż go sprzedajesz?:D

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Heheh grunt to dobra reklama, na mnie taki Vh4 nie zrobił większego wrażenia, brzmi dobrze jak każdy wzmak za taką kasę, ja jednak wolę swojego kotka :)

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
Z Diezlami to jest tak, że trzeba dobrze je poznać i nauczyć się, że są bezlitosne dla każdego błędu.
Poza tym brzmią trochę po swojemu, dla jednych to będzie potęga, dla innych po prostu dobre brzmienie.

Minus to cena, bo poniżej 8 tys. zł nie ma szans kupić heada.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No... Vertigo sprzedaje za 6.2 tys. ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sebasw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
« Ostatnia zmiana: 13 Mar, 2011, 10:48:30 wysłana przez sebasw »

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Bo to jest właśnie "mój" - a dokładniej mojego przyjaciela - ale wspominam bo grałem na nim i POLECAM serdecznie, nie wystawiam w giełdzie bo wyleci, a nie będę robił z was idiotów, że mój i jak ktoś wpomniał "taki super, że sprzedaję" - a szkoda bo jak już ktoś wspomniał, jest ciężko dostępny. Sam na niego przeskoczę ale póki co nie mam kasy - jakbym miał to tej aukcji by nie było, tylko byłaby z moim englem wcześniej + nowy NAD na stronie :)

I tak - jest w HUJ selektywny, nie wybacza błędów, a przy tym mnie zniszczył mocą i pierdyknięciem. Nie, nie płaci mi nikt za tą opinię - to po prostu mój prywatny absolutny TOP1 (póki co).

Dodam, że jakby ktoś był chętny to w grę wchodzi ka$a albo wymiana na CAA OD100 przed 2000 rokiem.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
5846 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lis, 2009, 22:45:05
wysłana przez bee
2 Odpowiedzi
2862 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2010, 18:54:08
wysłana przez Icchok Lejb Perec
23 Odpowiedzi
8410 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2012, 08:03:09
wysłana przez Page_Hamilton
10 Odpowiedzi
6785 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2019, 21:00:00
wysłana przez Omlet
20 Odpowiedzi
3630 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2020, 13:11:52
wysłana przez Aremenius