Autor Wątek: SIDEWINDER TRIPLE MK4+, Nowy update & próbki!  (Przeczytany 57275 razy)

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
SIDEWINDER TRIPLE MK4+, Nowy update & próbki!
« 23 Kwi, 2008, 04:23:37 »
Witajcie! Na wstępie. Jeśli przesadziłem z nowym tematem to dopiszcie to do "sidewinder"
Chciałem jednak żeby było nie zależnie.

Ostatnimi czasy poświęciłem sporo czasu na to aby dodać sajdkowi troszkę więcej, hmm "Jaj" ?
Zawsze brakowało mi w nim trochę tego dolnego gruzowatego środeczka ;) tego z którego
słynie (wiadomo który amp).
Jednak, brzmienie jego nie podoba mi się w 100% ze względu na dość duże zamulenie i słabe (nie równomierne) przesterowywanie się dolnego pasma. Często denerwowało mnie to, że grając na rzeczonej
miałem wrażenie jak by cały "dół" był trochę z czystego kanału a góra z ostrego.
Pozostawiłem więc tę charakterystykę mesce ;) a sam postanowiłem wziąść z niej to co według mnie najlepsze, natomiast braki uzupełnić na własny (sajdowy) sposób.
Wyszło mi z tego coś takiego co można by opisać tylko tak: Wszystko co najlepsze z Drki (gruzowaty potężny gruboziarnisty środek z mielącym się jak w maszynce do mięsa przesterem) i wszystko co
najlepsze z sajdzika (Baardzo szybki atak, dobrze "z kopem" przesterowany dół oraz ogromna ilość
użytecznego nie mulącego gainu).
Efekt jest wedle mnie conajmniej "lepiej niż dobry"

Owa modyfikacja będzie od teraz w standardzie a wszystkie "triple" i "dorico" w nią uzbrojone będzie można rozpoznać po onaczeniu "+".

No to się nagadałem... ;)
Co tu więcej ;) Oceńcie sami.

1.mp3

2.mp3

3.mp3

P.S.
Próbki (jak wszystkie które nagrywam osobiście) są zgrywkami prosto z karty.
Nie przeszły kompletnie żadnego liftingu dopalania podkręcania itd.
Only Moje rączki, Gitara, Sajdzik, Paka (Mesa 2X12 recto), jeden majk, karta, komp.
Dla tego też jeśli jakością was zniechęcą, pomyślcie o tym że to jest piec na żywca... .
Pozdro i czekam na opinie ;)
Trzymajta się ludzia.
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi, 2008, 04:52:44 wysłana przez Bash »
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
FUCK ! W koncu ;)
Kurcze, ma to cos z 5150 i z Engla...  Chyba podobnie rozumiemy ten gruzowaty srodek hehe ;) No i ten szybki, szwabski dol...
Na ile piec byl rozkrecony na gainie i na master volume ? I rozumiem, ze jest to kanal red ?
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi, 2008, 09:45:26 wysłana przez Page_Hamilton »
wearehelp.bandcamp. com

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Kurde slychac, ze na zywca musi to urywac wszystko jak leci :D Pytanie ile bedzie kosztowal nowy sajd i Dorico ??(ten z oddzielna korekcja) No i jak dlugo sie bedzie czekalo an to ustrojstwo :D ?

 P.S.Az sie prosi, zeby nagrac profesjonalne probki :)

P.S. 2 Kiedy stronka w koncu ruszy ?:)

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Spoko! Rozumiem, ze da się takiego moda zrobić w moim MKIV  :headbang:
Leweoczkomisiarysia

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
MK4+i dorico+ kosztuje tyle samo co zwykłe MK4 i dorico a każdy użytkownik sajda triple w starej wersji może sobie za darmo upgradeować, jeno musi zapłacić za transport w obie strony.
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Ok, a ile to mniej więcej będzie trwać i gdzie mój foot?  :evil:
Leweoczkomisiarysia

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Przeróbka trwa dosłownie (20 min) więc myśle że z dnia na dzień.
Co do foota. Wciąż szukam odpowiedniego kabla.
Nie chce po prostu żeby wracał do mnie 10 razy.
Jeszcze w tym miechu dostaniesz.
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Spoko, spoko poczekam  ;) Musimy sie umowic na tą przeróbke...
Leweoczkomisiarysia

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
No to Szymon doczekal sie pierwszego newsa na stronie portalu ;)

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
No no, dla mnie miodzio:) :headbang: :headbang:

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
W koncu przesluchalem probek... szukam moszny :D Przezajebiscie nasaturowany gain z ladnym pazurkiem... Musze sie do Ciebie wkoncu wybrac na wodke i pograjuchy

Offline hawkeye

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
kiedy ruszy nowa stronka??

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Mam małe problemy ze znalezieniem na to czasu ostatnio...
Trzeba napisać przecież trochę bajek jaki to ten wzmak nie jest, a bajko pisanie zajmuje trochę czasu ;)
Ostatnio jednak jest tak duże zainteresowanie że będę musiał się za to wziąść konkretnie.
Ciężko jest znaleźć czas na robienie wzmaków, projektowanie nowych, nagrywanie płyty z zespołem (i próby) spotykanie się z dziewczyną i odpoczynku jakimś nie mówiąc już o innych moich pasjach. Dla tego wciśnięcie do tego jeszcze robienia stronki jest trochę problematyczne. :/

Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
no pięknie pięknie :)

też chętnie umówiłbym sie na upgrade MKIV do wersji MKIV+ i pewnie się umówię ;)

Offline Hyperial

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 17
Ekhm, proszę o uwagię! Panie i Panowie, muszę się pochwalić, że jestem pierwszym w Polsce osobnikiem posiadającym Bash'a Dorico po najnowszej modyfikacji przygotowanej przez twórcę tegoż cudnego masakratora. Więc jest to już Dorico+ !

I co się zmieniło w stosunku do pierwotnego czerwonego kanału? Otóż wszystko o czym napisał Szymon jest prawdą, więc za bardzo nie wiem co dodać. Postaram się wtrącić parę swoich słów tak, aby nie powielać jego informacji.

Więc na mojej taniej pace, która wcześniej generowała na tym headzie sporo siary modyfikacja zredukowała ją do zera! O! ZERO! Przester jest piekielnie zwarty, górka jakby trochę zniknęła przy uwypuklonym dolnym paśmie, które świetnie się przesterowuje notabene. Z moich wstępnych ograniach wnioskuję, że przester stał się nieco bardziej gruboziarnisty, cokolwiek to oznacza ;) Head prócz dołu nabrał fajnego nosowego środka, który osobiście kojarzy mi się z charakterem brzmienia serwowanego przez Engla. Atak w moim odczuciu się nie zmienił. Head jest bardzo szybki, więc tu zmiany nie odczułem.

Nie wiem co tu jeszcze dodać. Poprostu drugi raz zakryłem się kopytami jak usłyszałem ten head i pewnie będę się zakrywał za każdym razem gdy podepnę doń wiosło. No coś zajebistego, micha mi się cieszy tak samo jak gdy usłyszałem Dorico pierwszy raz. No miazga miazga!  :headbang: :evil:

No Bash, gratuluję, bo efekt miażdży banię. Oby tak dalej! Genialna robota :)
« Ostatnia zmiana: 25 Kwi, 2008, 20:27:20 wysłana przez Hyperial »

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ale sie czailes z tym pierwszym postem ;) witaj na forum...


Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Siema wszystkim :) Zarejestrowałem się wreszcie, hehehe. Panowie, a może i Panie, w czwartek miałem pierwszą próbę na podrasowanym Sajdziku. Brzmi zajebiście. O ile wcześniej faworyzowałem kanał pomarańczowy, ba, nawet płytę nagrałem na tym kanale, to teraz MESKA po upgrade'cie zdecydowanie bardziej mi sie podoba. Te próbki Szymka dają jakieś wyobrażenie, ale mają sie nijak do odczuć jakie sie ma stojąc przed porządnie rozkręconym wzmakiem. Jest teraz bardziej dynamiczny, czulszy na artykulację i sam przesterek brzmi zdecydowanie lepiej. Miałem super frajdę grając na nim. Wcześniej było bardzo dobrze, ale teraz.... jest znacznie lepiej!!!! Brawo Szymon!
Aha, podobnie jak Szymek gram na zestawie Sajdzik (mój MKIII) i Mesa 2x12 Recto ;) I jest ogień  :headbang:
« Ostatnia zmiana: 25 Kwi, 2008, 22:14:54 wysłana przez Testorrob »

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Nie, no musze zrobic tego moda :o

Robson zamieniłeś marszałka 4x12 na mese 2x12? Aż taka dobra ta mała mesa? 
Leweoczkomisiarysia

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
NO też muszę pochwalić Cie Szymon. Świetna inicjatywa i wogóle pomysł żeby poprawiać to co już dobre :)

Jak do gościa spod Łodzi przyjdzie ten wzmak, to bede musiał się z nim ustawić na ogranie :) Bo nie ukrywam, że po zmianie wiosła, bede się szykował do zmiany zestawu POD+końcówka na... ;)


D_Rivv

  • Gość
To o mnie tu mowa. :) Czekam obecnie na Sidewindera Triple MK IV+. Na odbiór head'a umówiłem się z Szymonem dopiero na czerwiec, także jeszcze trochę czasu upłynie nim wzmak do mnie trafi.

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Nie, no musze zrobic tego moda :o

Robson zamieniłeś marszałka 4x12 na mese 2x12? Aż taka dobra ta mała mesa? 

Mi pasuje, a poza tym wygodna w transporcie ;)

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING






Dla nie których wygląda festyniarsko... zwłaszcza jak linie kreślące napis w plexie podświetlają się na biało ;)

Tak wyglądac będą teraz wszytskie wzmaki z serii sidewinder (chodzi o górną część nad hassis).

Dla osób nie lubiących festynu zaznczaczam że można podświetlanie odłączyć, wystarczy jeno wyciągnąć wewnątrz obudowy jedną wtyczkę RCA.

P.S.
Jesli to się uważa za festyn, to za co uważać wyciętą z blachy panoramę warszawy podświetloną
na niebiesko na tle plexy ? :/
Niestety wszystkie fajne pomysły na zagospodarowanie tej cześci obudowy już chyba się skończyły...
Ryfla odpada, decha z dermą lub siatka z grilla na kolumnie odpada, poszycie fotela bujanego odpada,
skóra krokodyla odpada. Reasumując, Albo kopiujesz świadomie bądź nie patenty innych firm, albo tworzysz wzmak wyglądający jak behringer, albo robisz festyn. Innych opcji nie widzę :(
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
powiem że mnie się podoba nawet bardzo, jeszcze jak byś fote mógł dać kiedy sajdzik świeci. Bash a czy pomysł żeby zostawić grill taki jak był lub coś podobnego i na niego zamontować te nowe (jak że fajne) logo?

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
no zapodaj jak to w połmroku wyglada, bo to wazne jak sie bedzie prezentował na scenie. Ogolnie dla mnie jakos troche tak za prosto to wyglada. imho powinno byc bardziej agresywnie

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
[...]
Dla nie których wygląda festyniarsko... zwłaszcza jak linie kreślące napis w plexie podświetlają się na biało ;)

Tak wyglądac będą teraz wszytskie wzmaki z serii sidewinder (chodzi o górną część nad hassis).

Dla osób nie lubiących festynu zaznczaczam że można podświetlanie odłączyć, wystarczy jeno wyciągnąć wewnątrz obudowy jedną wtyczkę RCA.

P.S.
Jesli to się uważa za festyn, to za co uważać wyciętą z blachy panoramę warszawy podświetloną
na niebiesko na tle plexy ? :/

Niestety wszystkie fajne pomysły na zagospodarowanie tej cześci obudowy już chyba się skończyły...
Ryfla odpada, decha z dermą lub siatka z grilla na kolumnie odpada, poszycie fotela bujanego odpada,
skóra krokodyla odpada. Reasumując, Albo kopiujesz świadomie bądź nie patenty innych firm, albo tworzysz wzmak wyglądający jak behringer, albo robisz festyn. Innych opcji nie widzę :(

a co Cie ten festyn tak boli :D :D :D
Czyżby bolał Cię fakt, że ludzie zwracają uwagę na wygląd, bo jak kupują wzmacniacz za kilka tysięcy, to nie chcą, żeby wyglądał jak produkt z biedronki :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
82 Odpowiedzi
25733 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sie, 2008, 02:11:37
wysłana przez D_Rivv
32 Odpowiedzi
9841 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Maj, 2011, 23:25:14
wysłana przez g-zs
3 Odpowiedzi
2238 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2011, 21:54:41
wysłana przez Vlad The Vampire
40 Odpowiedzi
15311 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2011, 03:04:30
wysłana przez Bash
10 Odpowiedzi
3755 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2012, 22:24:19
wysłana przez sinquestsound