Autor Wątek: New Full Stack Day  (Przeczytany 11785 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: New Full Stack Day
« Odpowiedź #25 05 Lut, 2011, 14:31:29 »
Musza,

Czyli to Twoja aukcja? http://allegro.pl/engl-e412ss-standard-4x12-v60-slanted-kolka-i1446529432.html. Właśnie mnie "opętała" ta kolumna i się zastanawiam jak będzie brzmiała do A-dropa, z Headem typu "Mesa" - generalnie to z symulacją mesy z POD HD + końcówka mocy z mojego heada (tranzystorowa). :D Oczywiście to nie docelowy setup - ale od czegoś dobrego trzeba zacząć :D.

Tak to moja i jak Terror napisał, leży u niego póki co więc możesz tam sobie ją ograć. Musiałem pożyczyć rodzicom kasę, bo przeliczyli się z kosztami wesela brata, więc możliwe że nawet jej nie przetestuję bezpośrednio z VHT. Wystawiłem na allegro, ale jak tylko odzyskam od rodziców pieniądze które muszę wpłacić na poczet robiącej się gitary, to wycofam ją na czas testów i decyzji która zostaje u mnie.
« Ostatnia zmiana: 05 Lut, 2011, 14:33:30 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Odp: New Full Stack Day
« Odpowiedź #26 05 Lut, 2011, 14:50:05 »
Dzięki za info!

Pogadam z moją drugą połówką co o tym myśli i najwyżej się będę kontaktował.
Ale cab wygląda zajebiście. Ciekawe tylko jak brzmi w realu bo na youtube nic nie słychać ciekawego.

Pozdro667!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: New Full Stack Day
« Odpowiedź #27 05 Lut, 2011, 18:04:06 »
Same gitary chcem

ps. mam nadzieje że gałki ustawione w ten sam sposób ;)

Tak, pamiętałem ustawienie sprzed kilku tygodni :D

Jak będę miał ENGLa w domu to zrobię porównanie na tych samych ustawieniach.

Dzień dobry, mam na imię Tomek i kupiłem sobie full stacka do grania w domu.
hello! you're bad motherfucker!

ładnie to kurwi, ale mógłbyś nagrać jakieś szybsze riffy? bo ciekawi mnie szybkość tej paki, bo kurde mam wrażenie, że może być wolna, a nawet bardzo wolna ;)

Nie wiem o co kaman, jak ją puszcze z górki na kółkach to będzie szybsza, nagrać filmik? ::)
Chodzi mi o to, że na moje ucho niektóre paki zamulają dźwięk - robi się taka brzydka klucha ;/ Nosz kurde, trudno mi to wytłumaczyć słowami...
Ssiecie.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: New Full Stack Day
« Odpowiedź #28 05 Lut, 2011, 19:34:12 »
Same gitary chcem

ps. mam nadzieje że gałki ustawione w ten sam sposób ;)

Tak, pamiętałem ustawienie sprzed kilku tygodni :D

Jak będę miał ENGLa w domu to zrobię porównanie na tych samych ustawieniach.

Dzień dobry, mam na imię Tomek i kupiłem sobie full stacka do grania w domu.
hello! you're bad motherfucker!

ładnie to kurwi, ale mógłbyś nagrać jakieś szybsze riffy? bo ciekawi mnie szybkość tej paki, bo kurde mam wrażenie, że może być wolna, a nawet bardzo wolna ;)

Nie wiem o co kaman, jak ją puszcze z górki na kółkach to będzie szybsza, nagrać filmik? ::)
Chodzi mi o to, że na moje ucho niektóre paki zamulają dźwięk - robi się taka brzydka klucha ;/ Nosz kurde, trudno mi to wytłumaczyć słowami...

To powiem wprost, jest szybka jak diabli. Wzmacniacz jest piekielnie selektywny, a kolumna dobrze pracuje w dolnych rejestrach. Nie wiem skąd Ci się wzięło to wrażenie ¯\(°_o)/¯
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline pawel1310

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
Odp: New Full Stack Day
« Odpowiedź #29 09 Lut, 2011, 20:29:22 »
Ta paka ma tak szybki a do tego genialnie jebią
*y dół ze zapewne jakbys jej posłuchał to mógłbyś się przewrócić do tego fajna nie kłujaca w ucho góra + oczywiscie słyszalny i pełny oraz co ważne równy pasmowo środek. Musza potwierdzi,że jak wkrecałem go przed kupnem był sceptycznie nastawiony a pierwsze wrazenie było o k...wa!! Naprawde polecam wszystkim posiadaczą Vht oraz innego ustrojstwa  no moze poza marshallem (chyba ze ktos ma dobra 800 ;) bo plexa to by zabiła tą paczkę poniewaz trzeba dodac ze paka ma 200W a  potrafi bez problemu zagłuszyć nie jedną teoretycznie mocniejsza pake)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
5952 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Cze, 2011, 14:40:37
wysłana przez Marc!n
10 Odpowiedzi
4911 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Gru, 2009, 13:07:20
wysłana przez Drevniak
8 Odpowiedzi
3695 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2010, 06:19:33
wysłana przez Cieki
39 Odpowiedzi
14502 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Wrz, 2010, 22:49:31
wysłana przez Dexterek
8 Odpowiedzi
3283 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2010, 12:13:57
wysłana przez PablosPortos